teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD
    • ojojoj jak dawno tutaj nie bylem jeszcze mi gwiazdki z profilu uciekna za to ze cie nie odwiedzam :E
      Jak leci??
      Chodziles kiedys w mocherowym berecie??
      Miales kiedys ten wynalazek XXIw na glowie ??
      ]:-D
    • Dumbek - oczywiście, że błąd przypadkowy, pisałem jedno myślałem drugie :P
      Odpowiedzi

      Dumbek napisał(a)

      Które uni najbardziej lubisz moderować i dlaczego? :P uni24 - bo zawsze jest co wymoderować ]:-D, uni25 bo piszą dużo, ale usuwać trzeba rzadko, uni41 bo dużo pracy tam nie ma, uni 29, 30 - bo to moje pierwsze unie które dostałem w opiekę i mam do nich sentyment, uni42 bo jest tam kliku niepokornych, uni43 bo niby takie ciche uni, ale jak już się zaczną to na całego, uni48 bo tam przyjazne usery są w większości;
      chyba żadnego unie nie pominałem :]

      Zarejestrujesz się na uni55, lub będziesz je moderować? wątpię czy mnie SMODki wyznaczą do opieki nad nowym uni, bo mam już 8 i 9 mi nie chcieli dać ;( a grać nie mam czasu, dwa konta na uni7 i uni37 wystarczą...^^

      Jaka jest Twoja ulubiona marka ciuchów? :> nie posiadam i wo ogóle nie przywiązuje specjalnej wagi do marki ubrań - ma dobrze wyglądać i się nosić i tyle :]

      Czy też uważasz, że mój nick brzmi trochę wieśniacko :( Dumbek - co w tym wieśniackiego? może mnie oświecisz ?(

      Co sądzisz o problemach bułgarskich rolników? x_x a nic nie sądzę :], po prawdzie to nie wiem o co chodzi


      ZabioreCiButy napisał(a)
      ojojoj jak dawno tutaj nie bylem jeszcze mi gwiazdki z profilu uciekna za to ze cie nie odwiedzam :E
      Jak leci?? powoli, lecz do przodu
      Chodziles kiedys w mocherowym berecie?? nie i nie zamierzam :]
      Miales kiedys ten wynalazek XXIw na glowie ??
      ]:-D jestem sceptyczny wobec takich wynalazków :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Dumbek napisał(a)

      Czy też uważasz, że mój nick brzmi trochę wieśniacko :( Dumbek - co w tym wieśniackiego? może mnie oświecisz ?( Ano ja też nie wiem, ale tak mi kiedyś koleżnka powiedziała :P


      W jakiej sieci masz komórkę? :>

      Czy lubisz zbierać grzyby albo wędkować? ^^

      Poznałeś już swój ukryty talent? Pomijając moderację tego forum :P

      Znasz jakieś polskie forum gdzie jest więcej postów niż na tym? XD

      Czy miałeś już greenteamowy kryzys i chciałeś odejść? :>
    • .:Master Bongo:. - chcesz sobie postów ponabijać to najpierw się naucz podstawowych rzeczy, jak np. rozróżnianie GO od MOD :] :P

      wafel13 napisał(a)
      Kto jest dla ciebie idolem? świat cierpi dzisiaj na brak idoli... takich prawdziwych rzecz jasna a nie jakiś tam Jacksonów co się robią z czarnych na białych :]
      i czemu ja nim jestem? bo bezwstydnie nabijasz sobie posty i jeszcze ostrzeżenia nie dostałeś :P :] (w ostatnim czasie)


      Dumbek napisał(a)

      W jakiej sieci masz komórkę? :> Orange

      Czy lubisz zbierać grzyby albo wędkować? ^^ wędkować nie - to strasznie nudne, a tak sobie chodzić po lesie, od czasu do czasu jakiś grzyb znaleźć.. ekstra :D

      Poznałeś już swój ukryty talent? Pomijając moderację tego forum :P mam wiele ukrytych talentów, tylko że one są ukryte, więc ich nie widać albo ja nawet o nich nie wiem :]

      Znasz jakieś polskie forum gdzie jest więcej postów niż na tym? XD nie szukałem nigdy

      Czy miałeś już greenteamowy kryzys i chciałeś odejść? :> przez prawie 6 miesięcy o dziwo nie miałem, przynajmniej sobie nie przypominam, wniosek? lubię swoją pracę :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Shogun2 napisał(a)
      czy jestes kibicem piłki nożnej nie zagorzałym, ale się orientuje

      a jesli tak to jaki jest twoj ulubiony klub pilkarski ?? polski - od zawsze Legia Warszawa, zagraniczny - tak słabo się orientuję, kiedyś to się piłką pasjonowałem... ale mam jakimś tam sentyment do Bayernu Monachium


      wafel13 napisał(a)
      Co cię zachęciło do wstąpienia do GreenTeamu ? ogłoszenie Siriusa, zawsze ogłoszenie dawały SMODKi a nie FA, poza tym jakoś tak to napisał, że się skusiłem a planowałem od jakiegoś czasu


      A i co na to żebym walnął sobie do Sygny Napis - Idol Wakata? :D osz Ty leniu :P a mój FC leży w spamie i Ci się nie chce go zaktualizować, bardziej się postaraj to pogadamy :> :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • ZabioreCiButy napisał(a)
      ladnie odpisujesz to sie wpisze :P założyłem temat, właśnie po to, aby odpowiadać na pytania spragnionych wiedzy userów
      lubisz frytki?? tak
      pizze?? tak
      jakie dodatki?? moze czego nie lubię - dodatków w postaci jakiś owoców morza, czy innych takich badziewi
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wafel13 napisał(a)
      Legia Warszawa?? Człowieku przejrzyj na oczy :P Lech Poznań to jest klub:P też dobry klub.. ale Legia lepsza, ma tylko .... kibiców

      A i pytanie : Hobby ? w profilu swoim i pierwszym coś tam naskrobałem... hobby typu zbieranie czegoś tam nie posiadam


      Wafel FC leży i kwiczy ;P coś tam nie zaglądasz ?(
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • No nie legia jest zła :P zła i jeszcze raz zła :P Tylko wisła
      A wiec pyt odemnie jesli wszystkie się powtórza to wybacz :(
      Kogo masz na avatarze?
      Uzywasz GG?
      Chciałbyś byc GO?
      Numer buta?
      Lubisz happysad? Wogole szyłałes o nim ?
      Byłes kiedys w skarzysku Kamiennej ?:D
    • Alvaro24 napisał(a)
      No nie legia jest zła :P zła i jeszcze raz zła :P Tylko wisła
      A wiec pyt odemnie jesli wszystkie się powtórza to wybacz :(
      Kogo masz na avatarze? Jessica Alba - ładna brunetka to dałem :E
      Uzywasz GG? rzadko, czasami jak pocztę :] ale tak
      Chciałbyś byc GO? w bliżej nieokreślonej przyszłości tak
      Numer buta? był wyżej, 40-42 zależy od producenta butów :P
      Lubisz happysad? Wogole szyłałes o nim ? a słyszałem za sprawą swojej siostry namłodszej, od czasu do czasu lubię posłuchać nawet
      Byłes kiedys w skarzysku Kamiennej ?:D nie
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • dobra to i ja sie wpisze :D
      a powiedz mi tak szczeze i w miare dokladnie co ty robisz na tych studiach ?(
      jakie sa przedmoty itp ^^
      bo kurcze dziwny kierunek ;)
      a teraz inne i wazniejsze pytanie jak sie zapatrujesz na ten klub co mam w avatarze 8)
      no i jak czesto chodzisz na meczyki i czy wogole :>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chrome ().

    • Chrome napisał(a)
      dobra to i ja sie wpisze :D
      a powiedz mi tak szczeze i w miare dokladnie co ty robisz na tych studiach ?(
      jakie sa przedmoty itp ^^
      bo kurcze dziwny kierunek ;) może i dziwny... a jakie przedmioty? np. teoria i metodyka archiwalna, zarządzanie dokumentacją współczesną, prawo i postępowanie administracyjne, metodyka opracowania/udostępniania/kształtowania zasobu archiwalnego, paleografia łacińska/ruska i neografia gotycka oraz inne tym podobne + przedmioty prawie w tym samym wymiarze co normalnie ma historia plus języki obce: niemiecki i rosyjski
      a teraz inne i wazniejsze pytanie jak sie zapatrujesz na ten zespół co mam w avatarze 8) dłuuuugo ich nie było w pierwszej lidze, awansowali stosunkowo nie dawno, z tego co sie orientuje to jest to klubz tradycjami
      no i jak czesto chodzisz na meczyki i czy wogole :> na mecze chodzę rzadko, bo po prostu za daleko do stadionów 1-ligowych a 5 liga jakoś mnie nie pociąga :], oglądam natomiast jak tylko mam taką możliwość i czas po temu
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • no klub ma tradycje tylko szkoda ze niektorzy przyspozyli mu zlej slawy ale to juz inna bajka ^^
      a jak myslisz dadza rade wyjsc ze strefy spadkowej :D
      bo jak nie to do 3 ligi poleca ;)
      i jak patrzysz na poczynania PZPNu ?(
      sorki za pilkarskie pytania ale o twojej pasji tj archiwaliach itp malo wiem a raczej nic po rusku tez nic jak i po niemiecku tyle co z filmow kilka zwrotow lub wyrazow 8)
      i inne pytanie czy zamierzasz starac sie o awans na SMODa albo FA ?(
    • Chrome napisał(a)
      no klub ma tradycje tylko szkoda ze niektorzy przyspozyli mu zlej slawy ale to juz inna bajka ^^
      a jak myslisz dadza rade wyjsc ze strefy spadkowej :D
      bo jak nie to do 3 ligi poleca ;) im więcej wiernych kibiców będzie w nich wierzyć tym większa szansa na to ;)
      i jak patrzysz na poczynania PZPNu ?( walka z korupcją w piłce słuszna, tylko czasami PZPN sprawia wrażenie, że niby chce tą walkę prowadzić ale tak jakoś od niechcenia, może jak prokuratura postawi wreszcie wszystkim zarzuty coś więcej się naświetli...
      sorki za pilkarskie pytania ale o twojej pasji tj archiwaliach itp malo wiem a raczej nic po rusku tez nic jak i po niemiecku tyle co z filmow kilka zwrotow lub wyrazow 8) nie lubię języków obcych a w szczególności niemieckiego, więc nie mam Ci absolutnie tego za złe, a archiwistyką to się interesuję garść ludzi zaledwie ;)
      i inne pytanie czy zamierzasz starac sie o awans na SMODa albo FA ? cóż poświęcam na pracę na tym forum kawałek czasu, lubię swoją pracę, wykonuje ją sumiennie i bardzo mnie by to ucieszyło gdybym dano mi zostać SMODem i mam nadzieję, ze kiedyś się tak stanie, ale powoli, bez żadnego wyścigu szczurów czy coś, trzeba pamiętać że SMOD ma bardzo dużo obowiązków :](
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Widziałem na początku wątek o lekkoatletyce... mmmm... juz szacun dla Ciebie ; -) + dziennikarstwo to juz w ogole..; - ) moze zobaczymy sie na jakis zawodach, dosc malo prawdopodobne, bo ja dopiero mlodzikiem jestem, choc od stycznia juz juniorem...
      Ile skaczesz w dal?
      Czy mozna gdzies poczytac Twoich artykułów ? czy tylko amatorsko sie przygladasz?
      Co Cie wciągneło w OGame ?
    • Agrh! napisał(a)
      Widziałem na początku wątek o lekkoatletyce... mmmm... juz szacun dla Ciebie ; -) + dziennikarstwo to juz w ogole..; - ) moze zobaczymy sie na jakis zawodach, dosc malo prawdopodobne, bo ja dopiero mlodzikiem jestem, choc od stycznia juz juniorem... no nie wiem, w tym roku planuje się pojawić na mistrzostwach Polski szkół wyższych w lekkiejatletyce
      Ile skaczesz w dal? mój najdalszy mierzalny skok to 5,58m, było kilka niemierzonych dłuższych, na razie stać mnie na coś koło 6 metrów, zacząłem trenować intensywnie dopiero od połowy II roku studiów, więc myślę, że się jeszcze poprawie, dużo zostało mi jeszcze do nadrobienia z techniki skoku
      Czy mozna gdzies poczytac Twoich artykułów ? czy tylko amatorsko sie przygladasz? niestety piszę tylko "do szuflady", w sumie czas by się kiedy zabrać, napisac coś porządnego i wsyłać do jakiejś gazety, może drukną :D polecam lekturę felietonów Dziedzickiego
      Co Cie wciągneło w OGame ? kolega na informatyce archiwalnej na I roku zagląda na Ogame ja się pytam go co to i tak się zaczęło
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Stockholm napisał(a)
      Widząc iż działasz na łamach tematu: "Zagadki II Wojny...." kilka pytań z tego okresu:

      ulubiony:
      * dowódca Isoruku Yamamoto i Erwin Rommel
      * pojazd Tygrysy VI
      * jednostka pływająca Bismarck, Yamamoto, ubooty wszystkich marek i klas :D
      * formacja wojskowa Cichociemni
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wafel13 napisał(a)
      Wakat jakie piwo preferujesz? a nie pisałem już :> ale dobra: Żubr rządzi, Lech, nie cierpię piwa marki Okocim i Tatry z puszki, od czasu do czasu popijam piwo Chojrak :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.