teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • czyli mam czyste konto i moge sie ubiegac o moda

      pytania vascalne :
      dlaczego na zdjeciu z sygny srodek mojego tylka ma jakis dziwny odcien ?
      grzechotnik w samochodzie czy weekend w spa ?
      windows czy :D ?
    • Mr. Kolos3 napisał(a):

      czyli mam czyste konto i moge sie ubiegac o moda ubiegać się może każdy, rzecz w tym jaki efekt tegoż będzie ;p

      pytania vascalne :
      dlaczego na zdjeciu z sygny srodek mojego tylka ma jakis dziwny odcien ? a kto Cię tam wie
      grzechotnik w samochodzie czy weekend w spa ? śmierć przez rozstrzelanie czy podtopienie? ;p
      windows czy :D ? windows
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Bry ;x

      Dlaczego tak często nam przeszkadzasz w ożywieniu didu u40? :(
      Dlaczego nie lubisz spamu?
      I dlaczego kasujesz ciekawe dyskusje? ;x
      Bo jestem tylko iluzją
      Początek końców - 3.12.2006
      Fajnego mam bana?

      Znany też jako: Tiger07, Tygrysek, Magik, Iluzjonista, Prestidigitateur, Prestidigitator, Dark Ice, Aktualnie OFF, Kaktusik, Szatanek, W Z M, Użytkownik Usunięty, Master of Demons, Wielki n00b



    • Rettior napisał(a):

      Cześć.
      Masz upa ^^ podziękował

      Jak Ci się podoba nasz sposób na ożywianie DiDu u40? :quasi: czy jeśli użyje emotki :quasi: to bedzie to odpowiedź wystarczajaca? ;p


      Magik. napisał(a):

      Bry ;x

      Dlaczego tak często nam przeszkadzasz w ożywieniu didu u40? :( przeszkadzam Wam w zamienieniu tegoż podforum w drugi Spam :x
      Dlaczego nie lubisz spamu? dobry spam nie jest zły ale w dziale Spam, nie zaś w podforum DiD
      I dlaczego kasujesz ciekawe dyskusje? ;x bo sa offtopem ;p


      looky napisał(a):

      Witam ^^

      Jak się czyta nasze posty w did u40 ? czuje się chwilami tak jakbym był w dziale Spam ;] co ani trochę mi się nie podoba :x
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Jak się czujesz, po tym jak skończyliśmy grać i spamować w didzie? ;x
      Bo jestem tylko iluzją
      Początek końców - 3.12.2006
      Fajnego mam bana?

      Znany też jako: Tiger07, Tygrysek, Magik, Iluzjonista, Prestidigitateur, Prestidigitator, Dark Ice, Aktualnie OFF, Kaktusik, Szatanek, W Z M, Użytkownik Usunięty, Master of Demons, Wielki n00b



    • looky napisał(a):

      Dzień dobry :) Witowaj :)

      Jak tam samopoczucie ? a w miarę
      Jakieś plany na wieczór :> męczyć dręczyć userów ^^ + męczyć siebie i być męczonym przez innych na AirRivals


      Rettior napisał(a):

      Podobno :quasi: wyraża więcej niż 1000 słów ;x tak powiadają pradawni górale ;]

      Jakie plany na weekend? w domku sobie siedzieć
      Czym się właściwie w życiu zajmujesz (poza usuwaniem naszego spamu ;x)? a tym i owym ^^


      Magik. napisał(a):

      Jak się czujesz, po tym jak skończyliśmy grać i spamować w didzie? ;x z przyzwyczajenia ciągle klikam na podforum DiD uni40 :D


      mntek napisał(a):

      Zamieniłbyś swojego ukochanego modka mnteka na kogoś innego? NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
      Jeśli oczywiście że tak to dlaczego? :P patrz wyżej ;p
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 22 dni temu. Temat może być już nieaktualne. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.


      Chyba Cię nie lubią, nikomu się nie chce wpisać :P


      Pierwszy raz tu przybywam, więc się przywitam:
      /me się wita ;)


      No i jakieś takie coś, żeby coś było, a nie żeby nie było niczego tylko coś było :D


      Wolisz piwo z puszki czy butelki? I bonus od razu: dlaczego piwo w puszce śmierdzi aluminium? :D

      Gdyby ctrl+z działało w prawdziwym życiu to w jakich sytuacjach najczęściej być go używał? Nie bał byś się, że nadużywasz tej opcji? :P

      Potrafisz rozśmieszyć innych? A małe dziecko też? ;P

      Umiesz odmówić? Jakiś przykład? :P


      Miłego dnia :)
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 22 dni temu. Temat może być już nieaktualne. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.


      Chyba Cię nie lubią, nikomu się nie chce wpisać :P same lenie i obiboki ;p


      Pierwszy raz tu przybywam, więc się przywitam:
      /me się wita ;) /me się takowoż wita :)


      No i jakieś takie coś, żeby coś było, a nie żeby nie było niczego tylko coś było :D a nie bedzie niczego ;p


      Wolisz piwo z puszki czy butelki? I bonus od razu: dlaczego piwo w puszce śmierdzi aluminium? :D z butelki lepsiejsze, nie zawsze jednak chce mi sie tachać ze sobą butelki, jeszcze zależy jakie ale np. Tatra z puszki to jakaś okropna strasznie, przynajmniej tak z rok temu, pic sie tego nie dało

      Gdyby ctrl+z działało w prawdziwym życiu to w jakich sytuacjach najczęściej być go używał? Nie bał byś się, że nadużywasz tej opcji? :P oj nadużywał bym ^^ a używałbym we wszystkich prawie, bo prawie zawsze jak coś zrobie mam wrażenie, że można było to zrobić lepiej ;]

      Potrafisz rozśmieszyć innych? A małe dziecko też? ;P przede wszystkim ja bardzo rzadko sie odzywam, szczególnie jeśli się zbierze grupa osób większa niż 3 ;p po co mówić skoro inni mogą? ;p czasami jednak jak już się odezwę, to czasami kogoś rozmieszę ;], z małymi dziećmi to gorzej, za sztywny jestem aby sie wygłupiać ^^

      Umiesz odmówić? Jakiś przykład? :P P: ta różowa czcionka jest łądna, weź taką wpisuj upomnienia O: NIE!!


      Miłego dnia :) wzajemnie ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Cześć. Gratulacje awansu. :) nie chcę wkurzać Vasco więc rozwinę swoją wypowiedź tutaj. :) oby Ci stanowisko jak najbardziej pasowało, żebyś miał dla nas userków i modów dużo cierpliwości, szczególnie wtedy kiedy zawracamy Ci gitarę byle problemem... :)

      Howgh czy Witowaj?

      Co jest najlepsze w tym rodzaju zielonego koloru? :P
    • Quauli napisał(a):

      Cześć. Gratulacje awansu. :) nie chcę wkurzać Vasco więc rozwinę swoją wypowiedź tutaj. :) oby Ci stanowisko jak najbardziej pasowało, żebyś miał dla nas userków i modów dużo cierpliwości, szczególnie wtedy kiedy zawracamy Ci gitarę byle problemem... :) życzę sobie tego samego :D

      Howgh czy Witowaj? witowaj

      Co jest najlepsze w tym rodzaju zielonego koloru? :P jest bardziej zielony niźli trawa ;p


      mntek napisał(a):

      Co zrobiliście z joniasem Jacko i cru?! to nie my!
      Czemu tu jesteś FA a nie ja? :P tak potężny aby być FA, mój młody Jedi, nie jesteś

      Ładnie to tak reklamować swoją funkcją kosmetyki? :D załamałeś mnie tym pytaniem;]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • d[Oo]b napisał(a):

      Cześć =). Cześć
      Kochasz Jessice Alba? kochać to nie - po prostu ładna jest :)
      Lubisz lato?? Potrafiłbyś wytrzymać w temperaturze powyżej 30 stopni? wolę zimę, jak jest zimno ubiera się cieplejszy sweter i jest git, a w lato co - skórę mam zdjąć? ;p

      No i na ochłodzenie. przyda się :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • historyk napisał(a):

      Witaj :) Witowaj

      Gratuluje awansu :D dziękować

      Pamiętasz mnie jeszcze? :P si

      Dalej w Toruniu? :> niet

      Słuchasz stacji Radio Maryja? :P nie - na głowę jeszcze nie upadłem ;p chyba że w ramach poszerzania swojego wyobrażenia na temat absurdu ;]

      Pozdrawiam pozdro ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • jo

      nie znudziło się po tylu latach modowanie? :D

      jak rialiti po studiach?

      du ju stil low mi? :D

      pozdrufky. ;)
      8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
      Czytaj FAQ, będziesz wielki.
      :D


      A, F, I, J, 1, 50

      ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
      board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
    • Leniwy napisał(a):

      jo witować ;)

      nie znudziło się po tylu latach modowanie? :D a jakoś nie - nadal mi się chce ;]

      jak rialiti po studiach? tak jak przewidywałem - czyli takie sobie ;p

      du ju stil low mi? :D jes, ajem!

      pozdrufky. ;) pozdro
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Hejka :)

      Mam takie małe pytanko, pewnie przeczytałeś tysiące tematów i postów ( o wielka wyrocznio ;) ) sądząc po ilości samemu napisanych postów... Ale do rzeczy, jaki jest najlepszy sposób by rozruszać trochę 'zardzewiały' sojusz? Chciałbym, by sojku się coś ruszyło - sojusz na uni1, jak myślisz da się coś tam zrobić?
      A tak z innej beczki ( chociaż trochę podobnej :E ) - wydaje się, że forum to dobra motywacja by być aktywnym w grze i się dobrze bawić, czy w twoim wypadku się to sprawdza ? Czy masz gdzieś konto, czy może tylko na forum się udzielasz ;)
      Edit: Nie rozumiem za bardzo o tym nowym przeliczniku handlowym: Pamiętać jednak należy, iż wszelkie próby pushowania się w ten sposób będą karane przez GO tak jak "normalny" push!
      Bardzo to takie rozwiązłe jest i za dużo interpretacji dla Go pozostawia ?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bożo Wporzo ().

    • Bożo Wporzo napisał(a):

      Hejka :) witowaj

      Mam takie małe pytanko, pewnie przeczytałeś tysiące tematów i postów ( o wielka wyrocznio ;) ) sądząc po ilości samemu napisanych postów... Ale do rzeczy, jaki jest najlepszy sposób by rozruszać trochę 'zardzewiały' sojusz? Chciałbym, by sojku się coś ruszyło - sojusz na uni1, jak myślisz da się coś tam zrobić? nie znam ludzi, którzy tam są, nie znam charakteru Waszego sojuszu (czy więcej flociarzy czy więcej ekowców), nic nie wiem praktycznie poza numerkiem Uniwersum i mam Ci radzić? ;p

      A tak z innej beczki ( chociaż trochę podobnej :E ) - wydaje się, że forum to dobra motywacja by być aktywnym w grze i się dobrze bawić, czy w twoim wypadku się to sprawdza ? Czy masz gdzieś konto, czy może tylko na forum się udzielasz ;) kiedyś grałem aktywnie, aczkolwiek na forum nie udzielałem się jakoś szczególnie aktywnie, jednakoż od sporego już czasu obydwa konta wiszą sobie prawie nie ruszane

      Edit: Nie rozumiem za bardzo o tym nowym przeliczniku handlowym: Pamiętać jednak należy, iż wszelkie próby pushowania się w ten sposób będą karane przez GO tak jak "normalny" push!
      Bardzo to takie rozwiązłe jest i za dużo interpretacji dla Go pozostawia ? od interpretacji GO od zawsze zależy bardzo dużo ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Raz na cztery miesiące mogę Cię odwiedzić :P

      Więc:

      Jako lekkoatleta co myślisz o niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy w Barcelonie? Napawają optymizmem? Jak myślisz jak się przełożą na Igrzyska w Londynie?

      Jaki jest Twój stosunek do ekologii?

      Lubisz się otaczać nowinkami technicznymi? Dlaczego?


      Tyle :P
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Raz na cztery miesiące mogę Cię odwiedzić :P

      Więc:

      Jako lekkoatleta co myślisz o niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy w Barcelonie? Były bardzo udane
      Napawają optymizmem? nie lubię tego typu pytań...
      Jak myślisz jak się przełożą na Igrzyska w Londynie? wcale - igrzyska za 2 lata, mnóstwo czasu na doszlifowanie formy lub złapanie kontuzji, pomijając fakt, iż zawodnicy z innych krajów także mają na to czas

      Jaki jest Twój stosunek do ekologii? jak najbardziej potrzebna, rzekłbym nawet konieczna, ino bez przerostu formy nad treścią jak to niekiedy bywa

      Lubisz się otaczać nowinkami technicznymi? Dlaczego? Raczej nie lubię a w każdym bądź razie nie mam na tym bzika jak połowa naszego społeczeństwa ;]


      Tyle :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Siema :P

      Jak oceniasz obecną formę Legii? Uważasz, że wpadka z Wisłą to przypadek czy naprawdę warszawiacy są obecnie na dużo niższym poziomie niż Wisła?

      Kogo typowałbyś na mistrza polski w piłkę?

      A w żużlu? :D

      Dużo grałeś już w kręgle? Bo widać było, że masz skill większy ode mnie :D

      Zamierzasz dalej próbować swych sił jako archiwista czy powalczyć może w innej dziedzinie?

      Syćko ;p
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Mati napisał(a):

      Siema :P witować

      Jak oceniasz obecną formę Legii? Uważasz, że wpadka z Wisłą to przypadek czy naprawdę warszawiacy są obecnie na dużo niższym poziomie niż Wisła? wpadka zwykła, równie dobrze w następnej rundzie to Wisła może dostać 4:0 i wtedy ja będę się cieszył ^^

      Kogo typowałbyś na mistrza polski w piłkę? no jak to kogo.. Legię! ewentualnie może być Lech

      A w żużlu? :D a tutaj to trudniejsza sprawa... póki się sezon transferowy nie zakończy to nie zawyrokuje, bo też i te transfery to takie ... dziwne, długo by o tym mówić
      Dużo grałeś już w kręgle? Bo widać było, że masz skill większy ode mnie :D drugi raz w życiu ;> rozkręcałem się z kolejnymi rundami

      Zamierzasz dalej próbować swych sił jako archiwista czy powalczyć może w innej dziedzinie? pożyjemy, zobaczymy, niezbadane są ścieżki mocy :D

      Syćko ;p
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Doberek!
      Mam pytanie, które dawno już chciałem zadać.
      Dlaczego kiedyś tam zamknąłeś swoje fc w naszym spamie?
      To było wieki temu, więc pewnie i tak nie pamiętasz już.
      W każdym razie:
      :kawa:
      i miłej niedzieli!
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman