teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Odpowiedzi:

      SoheiMajin Gotenks napisał(a)
      Jestes noobem? :P (wymyslone jakis czas temu na poczekaniu) w moim przeświadczeniu nie, ale znajdź nooba, który Ci powie, że jest noobem :P

      Ale najwazniejsze:
      Co sadzisz o zacnych Muminkach?
      (lubisz/nie lubisz? czytasz/czytales? ogladales?) jak byłem młodszy to zaczytywałem się w muminkach i oglądałem w telewizji :D ach dawne czasy...
      odpowiedź więc jasna: tak, lubię i polecam młodemu pokoleniu ;)
      PS. Najbardziej podoba mi się Buka =)


      czarny charakter napisał(a)
      na jakim uni zacząłes zabawe z tym nałogiem ? na uni7, od momentu startu tego uni, nick: admiraYamamoto
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • oooooo.... nick admiraYamamoto... czyli wiesz cos o II wojnie swiatowej? to mój nałóg tak jak ogame :D:D
      Studiujesz w Toruniu...ja z tamtad pochodze,ale teraz mieszkam w inowrocławiu :D
      pozdrówka! :D:):P:*
    • Makoovka napisał(a)
      oooooo.... nick admiraYamamoto... czyli wiesz cos o II wojnie swiatowej? to mój nałóg tak jak ogame :D:D
      Studiujesz w Toruniu...ja z tamtad pochodze,ale teraz mieszkam w inowrocławiu :D
      pozdrówka! :D:):P:*


      wiem co nieco o II wojnie światowej... - szczególnie o działaniach wojenno-morskich ;)

      dziękuje za pozdrowienia i takowoż pozdrawiam Ciebie
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • jazgot99 - odpowiedź na pw - nie ten dział, nie to miejsce


      wiktorinos napisał(a)
      Ja mieszkam w Toruniu :) może kiedyś, gdzieś dałoby się spiknąć ;) czemu nie ;) ale z tym to będzie trzeba poczekać do października :)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Cos mnie naszlo :P

      1. Dlaczego taki nick na uni37?
      2. Dlaczego mnie nie zezlomowales jak mielismy wojne ( Psycho vs PL )
      3. Dlaczego nie poszedles razem z bylymi sojusznikami do RAPIDu, gdy Zakon sie rozpadl
      4. Kiedy jakies st?
      5. Ile razy spamowales na forum? :P
      6. Po ile jest 1kg piernikow (tych najlepszych, zapomaniem nazwy, sa na wage w takim sklepie fajnym)
    • Wolisz dać ostrzeżenie czy warna odrazu ;P?
      A może ban na konto?
      Jak Ci się pracuje w teamie?
      Dobrze płacą <żarcik ;P>


      Życze miłej pracy i jak najmniej warnów itp.!
    • Czym płacą w teamie?? Dolarki Euro czy polskie zotówki:P
      Czemu tak lubisz banowac na forum:)??
      Czemu zawsze sie słuchasz jak ci cos napisze na pv:)??
      Masz dziewczyne??
      ładna??
      Daj foto^^! - laski:P
      Coca Cola czy Peps??
      Piwo czy czysta??
      Wino czy Szampan??
      Tanie wino, Drogie wino??
      Jaką czystą pijesz najczęsciej:P



      Pozdro dla naszego super modka wojen;)
      i Pozdro dla reszty:P
    • Odpowiedzi:
      Bussted napisał(a)
      Cos mnie naszlo :P

      1. Dlaczego taki nick na uni37? metricis Regni notarii - pisarz metryki koronnej przekładając na polski, jest to związane z moimi studiami, które jednocześnie są jedną z moich pasji - za archiwistyką
      2. Dlaczego mnie nie zezlomowales jak mielismy wojne ( Psycho vs PL ) Już wtedy pracowałem w teamie,a to zżera mnóstwo czasu, a że byłem jeszcze wtedy początkującym modkiem to musiałem się uczyć, czasami na błędach, moderowania, na grę nie zostawało wiele czasu i do dzisiaj się utrzymuje ten stan :rolleyes: poza tym weź przestan, ile ja musiałbym się namęczyć ;P kiedyś chciałem Cię sfarmić czterema DT wysyłając je o jakiejś bardzo późnej poprzez nocnej, a Ty zrobiłes podstawkę żeby mi capnąć te 4DT :P ile Ty wtedy na Ogame musiałeś siedziałeś :D
      3. Dlaczego nie poszedles razem z bylymi sojusznikami do RAPIDu, gdy Zakon sie rozpadl wróciłem do początków tego uni, kiedy byłem w jednoosobowym sojuszu, poza tym z RAPIDU to by mnie pewnie wywalili za brak aktywności w życiu sojuszu :P jak będzie kiedyś więcej czasu to stworzę jakiś nowy sojusz albo PLce pomogę
      4. Kiedy jakies st? obawiam się, że najprędzej to po prawej stronie =), bo polować nie mam czasu :O
      5. Ile razy spamowales na forum? :P a pewnie kiedyś mi tam się zdarzyło :D
      6. Po ile jest 1kg piernikow (tych najlepszych, zapomaniem nazwy, sa na wage w takim sklepie fajnym) są duże spory, które są najlepsze także nazwa byłaby jednak potrzebna ;)


      Rash3r napisał(a)
      Wolisz dać ostrzeżenie czy warna odrazu ;P? a za post ostrzeżenie a za sygnaturę warn :D :P
      A może ban na konto? eee tak od razu ban to rzadko, na bana trzeba sobie zasłużyć
      Jak Ci się pracuje w teamie? bardzo dobrze, uwielbiam, wspaniale :D
      Dobrze płacą <żarcik ;P> za 1 ostrzeżenie jedno piwo :D (też żarcik ;P)


      Życze miłej pracy i jak najmniej warnów itp.! dziękuje


      Robcio napisał(a)
      Czym płacą w teamie?? Dolarki Euro czy polskie zotówki:P satysfakcją z pracy, jeśli pracujesz bardzo dobrze to zsyłają Cię na SMODa i nie ma dla Ciebie już powrotu do reala :D
      Czemu tak lubisz banowac na forum:)?? bardziej się ciesze, jak ktos po udzieleniu ostrzezenia przesaje rozrabiac na forum ;)
      Czemu zawsze sie słuchasz jak ci cos napisze na pv:)?? słuchać to nie zawsze, ale odpowiadać prawie zawsze, jestem m.in po to aby odpowiadać na sensowne pytania userów, na te bezsensowne też trzeba czasami odpowiadać :P
      Masz dziewczyne?? nie
      ładna??
      Daj foto^^! - laski:P
      Coca Cola czy Peps?? Pepsi
      Piwo czy czysta?? Piwosz ze mnie
      Wino czy Szampan?? Jeśli już muszę wybierać to szampan
      Tanie wino, Drogie wino?? żadne, nie lubię wina
      Jaką czystą pijesz najczęsciej:P najczęściej balsam pomorski ale to raczej takie pomarańczowe bardziej :D a jak ma kiesa studencka nie świeci pustkami to Bols



      Pozdro dla naszego super modka wojen;) takowoż i ja pozdrawiam
      i Pozdro dla reszty:P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • To i ja się wpiszę u ulubionego moda :quasi:

      - Jakaś dobra książka traktująca przekrojowo o Kriegsmarine w latach II w.ś.? Z autorem poproszę :D
      - Ile ci dziennie zajmuje siedzenie w necie, a ile nauka? :]
      - Czy spotykasz się z ludkami z neta w realu <wiem, wpis na początku tematu, ale chodzi ogólnie, czy uczęszczasz na zloty>?
      - Kiedy miałeś wolne, tak aby nie siedzieć w kompie, ani na uczelni :D ?
    • scatt napisał(a)
      To i ja się wpiszę u ulubionego moda :quasi:

      - Jakaś dobra książka traktująca przekrojowo o Kriegsmarine w latach II w.ś.? Z autorem poproszę :D obiecuje sprawdzić dokładnie, bo w sumie to musiałbym się dobrze zastanowić, prześle na pw
      - Ile ci dziennie zajmuje siedzenie w necie, a ile nauka? :] no teraz nauka nie za wiele :D ale w czasie roku akademickiego to tak różnie, w necie zwykle wieczorami/nocami a za dnia nauka
      - Czy spotykasz się z ludkami z neta w realu <wiem, wpis na początku tematu, ale chodzi ogólnie, czy uczęszczasz na zloty>? jakoś nie było dużo zlotów na uni37, a na uni7 to ja już od dawna mało aktywny jestem... poza tym ma kiesa studencka nie zawsze jest na tyle zasobna w danym momecie aby wybierać się w jakieś dalekie podróże, a co najważniejsze - jestem raczej samotnikiem, ale paru graczy z mojego byłego sojuszu na uni37 spotkałem w realu ;)
      Kiedy miałeś wolne, tak aby nie siedzieć w kompie, ani na uczelni :D ? hmmm hmmmmmmmmmm no cóż czasami się gdzieś wieczorami/nocami wychodziło "na miasto" wypić kilka piwek, czas na treningi też był, czasami znalazł się czas na coś innego, jednak prawda jest taka, że uczelnia i komputer zajmowały mi najwięcej czasu i nie inaczej pewnie będzie w następnym roku akademickim
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Hezbollah napisał(a)
      Czemu lubisz tak często zamykać topy ? Bom modek okrutnie egzekwujący regulamin działu wojna ]:-D

      Czemu jestes modem uni 24 ? :P Bo sam sobie wybrałem ;) słyszałem o Was taaakie legendy i nie mogłem się oprzeć, aby się nie przekonać czyliż prawdą są czyliż nie
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • - Jakaś dobra książka traktująca przekrojowo o Kriegsmarine w latach II w.ś.? Z autorem poproszę :D obiecuje sprawdzić dokładnie, bo w sumie to musiałbym się dobrze zastanowić, prześle na pw

      To ja czekam i się zbyć nie dam :quasi:

      Następne pytanko: dało by się zrobić, abyś posiedział na Wojnach, albo ST na u54? :rolleyes:
    • scatt napisał(a)
      - Jakaś dobra książka traktująca przekrojowo o Kriegsmarine w latach II w.ś.? Z autorem poproszę :D obiecuje sprawdzić dokładnie, bo w sumie to musiałbym się dobrze zastanowić, prześle na pw

      To ja czekam i się zbyć nie dam :quasi: to ja powiem, że ostatnio coś czytałem... ale nie mogę znaleźć tytułu czy autora... wejdź na stronę biblioteki jakiegoś uniwersytetu i wpisz Kriegsmarine.. albo uruchom katalog KaRo (czy jakoś tak) i tam wyszukaj... u mnie teraz kiepsko z czasem, bo praktyki mam i cały dzień na dojazd i powrót :|
      w weekend obiecuje na bank poszukać tego autora i tytułu ;)


      Następne pytanko: dało by się zrobić, abyś posiedział na Wojnach, albo ST na u54? :rolleyes: wojny uni54 ma Sir Kmic, a ST uni 54 Punitor, więc wakaty już zajęte :D pomijając już fakt, że nie mam praw w ST.. poza tym to SMODki decydują o przydzielaniu na poszczególne uni.. więc nie da się zrobić
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Wiesz ze jestes moim ulubionym modkiem??
      Czemu dajesz tyle ostrzezen??
      jestes dobry czy zly??
      Lubisz Chucka Norisa??
      Jaki jego cios najbardziej ci sie podoa??
      Najfahjniejszy kawal z Chuckiem??

      ]:-D
    • Aaron60 napisał(a)
      Wiesz ze jestes moim ulubionym modkiem?? teraz już wiem :D
      Czemu dajesz tyle ostrzezen?? ja? skądże :] owszem rozdaje upomnienia na prawo i lewo, ale nie warnuje często...
      jestes dobry czy zly?? stoję po zielonej stronie mocy
      Lubisz Chucka Norisa?? o ile nie chce mnie kopnąć z półobrotu
      Jaki jego cios najbardziej ci sie podoa?? zamaszysty kop z półobrotu
      Najfahjniejszy kawal z Chuckiem?? za dużo ich :]

      ]:-D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • hehe mój ulubiony modek :)

      Dlaczego dajesz mi tyle ostrzeżeń <: :lol: ??




      Powód Data Moderator Status
      Nieprzestrzeganie regulaminu 12.08.2007 wakat
      Nieprzestrzeganie regulaminu 27.06.2007 wakat
      Obraza/Wulgaryzmy 24.06.2007 wakat
      Spam 22.06.2007 wakat

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bombel94 ().

    • Jednak nie tylko moj ulubiony :P
      Kocha cie cale moderowane przez ciebie uni48 :D
      Chce ci sie niejednokrotnie kasowac po 20 zbednych postow dziennie w jednym temacie??
      Lubisz swoja prace??
    • Odpowiedzi

      Bombel94 napisał(a)
      hehe mój ulubiony modek :)

      Dlaczego dajesz mi tyle ostrzeżeń <: :lol: ??




      Powód Data Moderator Status
      Nieprzestrzeganie regulaminu 12.08.2007 wakat
      Nieprzestrzeganie regulaminu 27.06.2007 wakat
      Obraza/Wulgaryzmy 24.06.2007 wakat
      Spam 22.06.2007 wakat bo broisz, to dostajesz :P chociaż jest trochę lepiej niż było na początku, naskakiwali też na Ciebie ludzie na forum za bardzo, ale jednak jeszcze bana nie masz, co się chwali :D


      Dance4Life napisał(a)
      ulubiony piłkarz : polski Krzynówek, zagraniczny Oliver Bierhof, choć już przecież nie gra... ale sentyment mi został
      ulubiony siatkarz : Wlazły - szkoda, że ostatnio ma trochę pod górkę :?
      ulubiony koszykarz : nie interesuje się koszykówką, ani polską ani zagraniczną, jak byłem młodszy to oczywiście Jordan i taki koszykarz, który bardzo długo grał w New York Knicks - ale jak mu było...
      ulubiony sportowiec [ za caloksztalt ^^ ] : obecny rekordzista na 400m, zresztą na 200m także :P a poszukaj sobie kto to, nie chce nazwiska poprzekręcać :]

      chyba ze nie interesujesz sie sportem ^^ sportem tak, ale bardziej lekkąatletyką, trochę również żużlem, chociaż nie tak bardzo jak kiedyś, kiedy to siedziało się obok radia i wpisywało się w specjalne tabelki przebieg meczu
      niestety w telewizji jest mało lekkiejatletyki i żużla, ale nie długo zaczynają się mistrzostwa świata w lekkieatletyce :D


      Aaron60 napisał(a)
      Jednak nie tylko moj ulubiony :P :super:
      Kocha cie cale moderowane przez ciebie uni48 :D ja Was takowoż
      Chce ci sie niejednokrotnie kasowac po 20 zbednych postow dziennie w jednym temacie?? jak trzeba to kasuje :]
      Lubisz swoja prace?? owszem, bardzo mi się tu podoba, czego najlepszym przykładem, że mam urlop (związany z odbywaniem praktyk) a siedzę tutaj i odpisuje na pytania :]


      EDIT> scatt - pamiętam o tej książce!
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Pisałeś że lubisz żużel....

      No to pytania...


      Ulubiony żużlowiec :P :

      Kto z MOD - ów odwala najwięcej roboty :P :

      Czy lubisz UNI 42 :)

      I jeszcze jedno pytanie ...

      Czym dobry user? (wiem... mam cośik na koncie :P ) :D


      Pozdrawiam :)
    • dudek9 napisał(a)
      Pisałeś że lubisz żużel....

      No to pytania...


      Ulubiony żużlowiec :P : nie będe oryginalny - Tomasz Gollob :) Kibicuje mu od bodajże 1993 roku..

      Kto z MOD - ów odwala najwięcej roboty :P : wszystkie mody zasuwają z robotą, że aż się kurzy :D
      Czy lubisz UNI 42 :) a tak się składa, że lubie wszystkie uni, które moderuje (nawet uni24 :P) no chyba że mnie userki zdenerwują :] ale na uni42 rzadko to się zdarza ;)

      I jeszcze jedno pytanie ...

      Czym dobry user? (wiem... mam cośik na koncie :P ) :D na pewno nie idealny, ani bardzo dobry jednakowoż odpowiedni poziom trzymasz
      zresztą nikt nie jest idealny wliczając w to moją skromną osobę


      Pozdrawiam :) i ja takowoż
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Odpowiedzi
      dudek9 napisał(a)
      aaa... jeszcze jedno pytanie ;)


      Słyszałeś o takim zespole jak RHCP? Nie, wogóle nie rozumiem o co chodzi

      Pozdrawiem znowu ;) takowoż


      wafel13 napisał(a)
      Dlaczego wkurzasz wszystkich z u24? cóż, tak bywa jakoś
      idź mi Wakat :E nie planuje nigdzie się wybierać
      jeszcze raz skasujesz mi posta to pokaże twoją prawdziwa teczke z IPNu :Djestem za młody, aby mieć teczkę w IPN :]


      Disaster napisał(a)
      czy lubisz nasze uni i czy sposób w jaki na nim zasłynąłeś wydaje ci się dobry?
      (może drobna zmiana sposobu moderowania?) jak tu Was nie lubić ;) tyle pracy dzięki Waszemu wysiłkowi mam ]:-D
      a drobna zmiana już była, zauważ że ostatniego gruntownie czyszczonego wątku nie wyzerowałem do samych gołych rw, a tak poza tym to przydałaby się chyba mała lektura regulaminu... :)


      StekuU napisał(a)
      :D czy to >_> ==> :D
      PS. Nagroda za najbardziej innowacyjne pytanie w tym temacie :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.