teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD
    • Co sądzisz o odejściu Stefana Dziewulskiego z Legii?
      Czy zgadzasz się z decyzjami Leo Beenhakkera w sprawie składu?
      Kto wygra jutro finał okręgowego pp? Legia czy Hutnik?:P
    • damashi napisał(a)
      Skad pomysl na nowa panienke w Avku? ot tak - nachodzą mnie od czasu do czasu takie pomysły :]

      Nie sadzisz ze poprzednia byla lepsza i bardziej kojarzona z toba :D? a nie wiem - to Wy mnie kojarzycie ze mną a nie ja ze sobą :P

      Co tam jak tam ? :P gdzie, kto, jak?


      Belit napisał(a)
      Co sądzisz o odejściu Stefana Dziewulskiego z Legii? a odszedł? cóż - nie był on za bardzo popularny, miał kontrowersyjna przeszłosć i nikt go praktycznie nie lubił, więc dobrze sie stało
      Czy zgadzasz się z decyzjami Leo Beenhakkera w sprawie składu? tak - on tu jest trener, on obserwuje ich na treningach i ma najszerszą wiedzę na ten zakres, poza tym jak to juz kilkakrtonie tutaj powtarzałem - ufam mu - jego dotychczasowe osiagniecia z reprezentacją Polski przemawiajaza nim
      Kto wygra jutro finał okręgowego pp? Legia czy Hutnik?:P rozumiem, ze to pytanie retoryczne, czyli takie które nie wymaga odpowiedzi (bo jest ona znana)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Belit napisał(a)
      Co sądzisz o nowym graczu Legii - Pance Kumbevie? jak trochę wiecej pogra - to wtedy będę mógł cos powiedzieć
      Co sądzisz o poziomie sędziowania na wczorajszym meczu? niskiiii... sięgał gleby - nie powinno byc ani bramki dla Nas ani tego karnego
      Który mecz EURO Ci się najbardziej podobał do tej pory? Holandia - Francja
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • damashi napisał(a)
      Oglądasz regularnie Ekstraklase ? nie

      Ile masz zamiar być w teamie? tak długo jak to uznam za stosowne :]

      Uczciwy z ciebie MOD ? nie no - krętacze, gdzie się da :lol: :P

      Kiedy będziesz SMODem ? jak odpowiednie czynniki uznają to za właściwe =) albo i nie uznają i nie będę nigdy ^^
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Ooo - oje Ct ktoś odkopał z drugiej strony =)

      Pinooo napisał(a)
      Elo :* 1 raz tu jestem fajnie masz :) się klika na link, które ma modek w sygnaturze :P

      To sie popytam tu bo w spamie pewnie nie odpiszesz :) któż to wie... :>

      Grales na jakims uni kiedys ? :> gram obecnie ;] uni7 i uni37 - nicki są gdzieś na początku tego topicu

      Masz jakies St albo osiagi ? :D na początku uni37 było parę, potem tylko 2 po lewej stronie :E


      Jestes Cinkiem :D hehe Marcin piękne imię ^^
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • [list]1.Metallica czy Motorhead
      2.Czarny czy biały
      3.Gadu gadu czy IRC
      4.TV czy PC
      5.Winamp czy Windows Media Player
      6.Windows czy Linux
      7.Historia czy J.Polski
      8. Quasimodo czy Gały
      9.xD czy śmiech
      10.Kiełbasa czy szynka
      11.Made in China czy Made in Japan[/list]
    • witaj szanowny nabijaczu postów :]

      .xXx. napisał(a)
      [list]1.Metallica czy Motorhead a czo to być ^^ to raczej nie moja muzyka
      2.Czarny czy biały czarny
      3.Gadu gadu czy IRC IRC
      4.TV czy PC TV i PC :]
      5.Winamp czy Windows Media Player Winamp
      6.Windows czy Linux Windows
      7.Historia czy J.Polski Historia
      8. Quasimodo czy Gały wsio w pariadkie
      9.xD czy śmiech wsio w pariadkie
      10.Kiełbasa czy szynka to i to
      11.Made in China czy Made in Japan Made in Japan[/list]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Pinooo napisał(a)
      .Winamp czy Windows Media Player? jest wyżej :]


      .Dlaczego nick wakat ;> to dosyć skomplikowana sprawa wyjaśniona gdzieś na początku topicu, nie chce mi sie tego powtarzac ^^

      .MArcin czy CIneQ , moze MArcis , Marian ? Cinas ? Miriam > albo Macinek :P o dziwo żadne z powyższych nigdy do mnie nie przylgnęło
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Lubisz zamykać tematy??:D

      Czemu nie mogłeś poczekać 2 stron zanim zamknąłeś mój temat ;(??

      Czemu taki spaaam w tym temacie? ^^

      Czemu nie pochwaliłeś się że cie trzmiel kiedyś zezłomował ? :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Damashi ().

    • Damashi napisał(a)
      Lubisz zamykać tematy??:D szczególnie te najbardziej bezsensowne :]

      Czemu nie mogłeś poczekać 2 stron zanim zamknąłeś mój temat ;(?? bo jestem wredny :P

      Czemu taki spaaam w tym temacie? ^^ spam tutaj? - no coś Ty :XP:

      Czemu nie pochwaliłeś się że cie trzmiel kiedyś zezłomował ? :E zaśniecie przed kompem i danie sie w ten sposób zezłomować to nie powód do chwalenia się :E
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Oj tam ja też zasypiam przed kompem :D a dostajesz złoma kilkaset procent :E

      Czemu regularnie czyścisz nam mST?? :D bo spamicie tam okrutnie

      Które uni uważasz za najbardziej szpamerskie?? :E Wasze ;) =)

      Który spamer na naszym uni wg. ciebie pisze najbardziej bez sensowne posty?? :D :P ostatni niejaki elo-elo, bo Scofida zabrakło =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Oj tam ja też zasypiam przed kompem :D a dostajesz złoma kilkaset procent :E No jeszcze sie nie zdarzyło :P

      Które uni uważasz za najbardziej szpamerskie?? :E Wasze ;) =) Co za zaszczyt :P

      Który spamer na naszym uni wg. ciebie pisze najbardziej bez sensowne posty?? :D :P ostatni niejaki elo-elo, bo Scofida zabrakło =) || Kurde wiesz że mam takie samo zdanie ?? :D


      Kojarzysz spamera 12damian12 ??:D

      Co myślisz o tym ze giant-niby-spamer jest GO?? o_o

      Farmisz?? =)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Damashi ().

    • Damashi napisał(a)
      Kojarzysz spamera 12damian12 ??:D tiaaa kolejny pro-user :]

      Co myślisz o tym ze giant-niby-spamer jest GO?? o_o a jest GO jest, coś mi o tym wiadomo =) jak pierwszy raz zobaczyłem go z hostem .gameoperator to kazałem mu mniej spamować :P

      Farmisz?? =) tiaa ostatnio nawet tego mi się nie chce ale od czasu do czasu coś tam się wyfarmi
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      To przez ciebie giant tak mało spami ?? :D czyżby się przejął :E

      Cieszysz się że twój temat sie przyjął u nas na uni ?? :P niezmiernie ;) a tak po prawdzie to zapożyczyłem go od Djablicy :>

      PB solo ?? :rolleyes: mam chwilową pomroczność jasną - co to jest PB :>

      Nie nudzi ci sie tak zamykać tematy ?? :E eee nawet jakby to jest to w zakresie moich obowiązków i muszę to robić w pewnych sytuacjach
      o ja biedny =) :] :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      To przez ciebie giant tak mało spami ?? :D czyżby się przejął :E No ;( Niedość że tematy nam zabierasz, posty kasujesz ( z 15 postów mi w mST skasowałeś :E ) to dżjanta nam zabierasz?? X(??

      PB solo ?? :rolleyes: mam chwilową pomroczność jasną - co to jest PB :> Personal Best ... Największy % solo :P

      Nie nudzi ci sie tak zamykać tematy ?? :E eee nawet jakby to jest to w zakresie moich obowiązków i muszę to robić w pewnych sytuacjach
      o ja biedny =) :] :D
      TAAAA MUSISZ :P


      Ogejmowy cel gry?? :P

      Kiedy wrócisz do starej pani na avku ?? :D Tamta była ładniejsza :]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Damashi ().

    • Damashi napisał(a)
      Ogejmowy cel gry?? :P grać grać grać i kiedyś przestać grać :]

      Kiedy wrócisz do starej pani na avku ?? :D Tamta była ładniejsza :] czyżby sie znalazł wielbiciel Jessici Alby :D


      co do PB - szczerz mówiac nie wiem :E kiedyś chyba udało mi się 200% wykręcić

      Pinooo napisał(a)
      wakat ciupnac z nami na u61? nie - ja zaczynać grać na ikariam

      wakat czemu nie spamic ? dalej remontowac cos ? remonty się skończyć i ja wypoczywać a nie przed kompem ciagle siedzieć ^^
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Czemu grasz w taki syf jak ikarim ?? :D ależ to bardzo ciekawa gra, interesuje się nią także z innych względów :>

      Wiesz że poszedłem twoim śladem i wtopiłem 300 niszcz :fgrin: ja ostatnim razem 1000 niszczycieli + reszta pokażnej floty :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      W czym ikarim jest ciekawe?? :D jest inen niż ogame ^^

      Na czym to w ogóle polega?? masz sobie wyspę, a na tej wyspie jedna osadę,a potem jak zawsze - bądź najsilniejszy :]

      Uważasz że jestem żałosny :quasi: ?? nie
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • :D :D Powróciłem by męczyć Wakata ;D


      Czemu już nie denerwujesz graczy z U24? :D

      Grasz jeszcze na u37??

      Czym się zajmujesz poza moderowaniem forum ogame i studiowania archiwistyki ?

      Pamiętasz mnie? :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^^LoTuS^^ ().

    • ^^LoTuS^^ napisał(a)
      :D :D Powróciłem by męczyć Wakata ;D


      Czemu już nie denerwujesz graczy z U24? :D bo jonias zabronił

      Grasz jeszcze na u37?? tak

      Czym się zajmujesz poza moderowaniem forum ogame i studiowania archiwistyki ? trenowaniem lekkiejatletyki

      Pamiętasz mnie? :P pamiętam :>


      Wisniowka napisał(a)
      AA,SS czy HJ ? gdybym wiedział w jakim znaczeniu są użyte pomienione skróty to moze bym cos odpowiedział =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.