teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD
    • Hellgirl napisał(a)
      Cytat z regulaminu: "zabronione jest rozwiązywanie spraw i pisanie odwołań od decyzji związanych z grą/forum/IRC ." Wisniowka takie sprawy załatwia się z Modem na PW/IRC. dziękuje za wyręczenie mnie ;)

      wakat skoro już jestem u Ciebie, to kilka pytań zadam. Mam nadzieję, że się nie powtórzą :>.

      1. Lubisz lato? Dlaczego? Nie lubię - najbardziej lubię zimę, jesień, lato a na koniec wiosna
      2. Ulubiony dział na forum poza Wojnami? DiD i PoO
      3. Jak oceniasz Team po roku bycia w nim? zbiorowisko ciekawych ludzi
      4. Co lubisz robić, gdy nie moderujesz ^^? trenować lekkątletykę, czytać książki, czytać co tam powypisywały ludki na irc :D
      5. Jakie masz plany na wakacje? 3 tygodniowa praktyka w Archiwum Państwowym a potem będzie trzeba coś wymyslić
      Pozdrawiam :*
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Bu. Czemu oni spamują beze mnie?:(
      Co sądzisz o grze Rogera w reprezentacji Polski?
      Czy to dobrze, że Wichniarek nie został powołany?
      A co sądzisz o powołaniu Pazdana?:P
    • Belit napisał(a)
      Bu. Czemu oni spamują beze mnie?:( bo Cię nie było :>
      Co sądzisz o grze Rogera w reprezentacji Polski? tiaa - zagra na mistrzostwach Europy, wykopie ze składu kogoś kto przez kilka lat pracował na miejsce w niej a potem pójdzie sobie z ligi polskiej do jakiejś zagranicznej i tylw będzie tej gry w reprezentacji 8-/ gdzieś czytałem, ze już jakiś klub moskiewski chce dać za niego 4,5kk euro
      Czy to dobrze, że Wichniarek nie został powołany? hmm - skoro trener uznał, ze są lepsi to ja mu wierzę ;) do Beenhakkera mam akurat zaufanie
      A co sądzisz o powołaniu Pazdana?:P pierwsza myśl moja - co to za jeden :] sprawdziłem i okazało się, iż on z Górnika Zabrze - no ale jak wyżej pisałem - mam zaufanie do trenera, że wie co robi :)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Czemu ufasz Beenhakkerowi ?

      Podoba Ci sie to ze obcokrajowiec prowadzi nasza druzyne i na dodatek odnosi sukcesy :P?

      Jak skomentujesz propozycje Mexykanow przejscia Beenhakkera do nich? :wrr:

      Tobie tez niepodoba sie fakt ze w reprezentacji brakuje takich zawodnikow jak Jelen i Brozek ?

      Bedziesz pracowal w IPN'ie :E?

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Damashi ().

    • Co sądzisz o polityce ITI?
      Czy jesteś po stronie kibiców, czy zarządu?
      Czemu Damashi źle napisał nazwisko trenera Polskiej reprezentacji w piłkę nożną?
      Dasz mu za to warna? (to jest b. poważne wykroczenie:D)
    • Gienek napisał(a)
      cieszysz sie ze masz takiego wspanialego pomocnika jak ja? ;D ma radość nie zna granic :P
      bedziesz rzadzil i mentorzyl? XD odczujesz potęgę mej mocy :> :]
      Najlepsze meski perfum? nimam
      a damski? nimam

      Pozdro :] takowoż


      damashi napisał(a)
      Czemu ufasz Benchakerowi ? bo to jest profesjonalista, dzięki któremu reprezentacja Polski poczyniła olbrzymie postępy

      Podoba Ci sie to ze obcokrajowiec prowadzi nasza druzyne i na dodatek odnosi sukcesy :P? a podoba mi się

      Jak skomentujesz propozycje Mexykanow przejscia Benchakera do nich? :wrr: to była taka? będą sobie musieli poszukać kogoś innego :D

      Tobie tez niepodoba sie fakt ze w reprezentacji brakuje takich zawodnikow jak Jelen i Brozek ? wydawałoby się, że forme odpowiednią maja, no ale cóż - trener zadecydował inaczej

      Bedziesz pracowal w IPN'ie :E? jak nie będzie tak upolityczniony (w co wątpie) jak obecnie albo jak ciężkie czasy dla mnie przyjdą


      Belit napisał(a)
      Co sądzisz o polityce ITI? w jakiej konkretnie kwestii? rozwiń trochę, bo coprawda domyślam się o co chodzi ale pewności nie mam
      Czy jesteś po stronie kibiców, czy zarządu? prawda leży po środku jak zwykle - faktem pozostaje, że burdy zdarzają sie stosunkowo często, ale faktem jest takze, że zarząd powinien postępować trochę mnie ostro - a tak jak teraz to nie tędy droga
      Czemu Damashi źle napisał nazwisko trenera Polskiej reprezentacji w piłkę nożną? bo jak w mediach sie rozpowszechniła nieco uproszczona wersja nazwiska, w oryginale jest Beenhakker, a Damashiemu się pewnie nie chciało
      Dasz mu za to warna? (to jest b. poważne wykroczenie:D) jak się nie poprawi to.... :>
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Czemu Belit na mnie donosi? x_x

      Popierasz WSZYSTKIE dzialania teamu?

      Podoba ci sie ciagle wprowadzanie nowych " lepszych" wersji OGame?

      Jaki top?

      Flota czy Eco ? =)

      ST?? :P

      EDIT: Poprawilem nazwisko i dzieki za pomoc na PW :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Damashi ().

    • damashi napisał(a)
      Czemu Belit na mnie donosi? x_x prostuje Twoje drogi a nie donosi

      Popierasz WSZYSTKIE dzialania teamu? co rozumiesz przez wszystkie :> konkretna sprawa proszę, bo takie "ogólne" gadanie przybiera wymiar populistyczny a tego nie lubię

      Podoba ci sie ciagle wprowadzanie nowych " lepszych" wersji OGame? nie miałbym nic przeciwko gdyby te wersje były wprowadzane szybko i sprawnie a wraz z ich pojawianiem się nie pojawiały się ciągle nowe bugi w miejsce tych starych, załatanych

      Jaki top? teraz niski - top150 ale idę do góry dzieki kolejnym poziomom kopalni

      Flota czy Eco ? =) jak masz czas to flota, nie masz to eco

      ST?? :P na samym początku uni37 było kilka ST a potem 2 po tej złej stronie

      EDIT: Poprawilem nazwisko i dzieki za pomoc na PW :D psze Cię bardzo
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Lubisz klimaty "Majteczek w kropeczki"?

      Czemu zamkneli groszka ?( ?

      Odrzucili moje podanie o amnestie z warnoff ;(

      Czy jestes jedynym normalnym Team'owiczem ktoremu nowe wersje sie nie podobaja i widzi lenistwo programistoff czy mi sie wydaje :P?

      Przez wszystkie dzialania Team'u rozumiem np ( i tutaj pewnie sie nie zgodzisz :D )

      - zwodzenie graczy za nos
      - brak reakcji na powazne bledy w grze ( a przynajmniej brak efektow )
      - i czeste inne afery o ktorych zapominam a ktore wychodza regularnie :P
    • Belit napisał(a)
      Dostaniesz medal normalnie za dania bana Scofiedowi:D
      Czy był to objaw walki z głupotą, czy ze spamem? z wulgarnym słownictwem i braiem kultury - poza tym to tylko ban czasowy, wiec pewnie jeszcze wróci nasz ukochany Scofied
      Na jak dużo pytań jesteś w stanie odpowiedzieć? jak długo będe w Teamie tak długo będe odpowiadał ;)
      Lubisz disco polo?:D eee tak średnio - chyba że jakaś impreza w akademiku się rozkręci to czemu nie


      damashi napisał(a)
      Lubisz klimaty "Majteczek w kropeczki"? o tego typu utworach masz wyżej w pytaniu od Belita

      Czemu zamkneli groszka ?( ? a kto to groszek :>

      Odrzucili moje podanie o amnestie z warnoff ;( bo masz świeżego warna za obrazę i nie zaprzestałeś spamić ? =)

      Czy jestes jedynym normalnym Team'owiczem ktoremu nowe wersje sie nie podobaja i widzi lenistwo programistoff czy mi sie wydaje :P? wydaje Ci się - i to nawet mocno Ci się wydaje :D
      Przez wszystkie dzialania Team'u rozumiem np ( i tutaj pewnie sie nie zgodzisz :D )

      - zwodzenie graczy za nos rozwiń, bo to nadal populizm
      - brak reakcji na powazne bledy w grze ( a przynajmniej brak efektow ) no tu to akurat mnie rozśmieszyłeś - jedyne co my mozemy zrobić to zgłosić pojaiwające się błedy GF i czekać aż łaskawie coś zrobią :] zresztą z forum jest podobnie - patrz nie działająca, badź działająca wybiórczo wyszukiwarka postów, czy brak możliwości zgłaszania pw na forum, pomimo że proszeni o to Niemcy byli juz dawno temu - nie jest winą Teamu, że Niemcy mają takie tempo jak widać..
      - i czeste inne afery o ktorych zapominam a ktore wychodza regularnie :P tiaa - afery ^^ to że ktoś głośno krzyczy i robi raban nie znaczy, że zaraz ma rację :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Elmo vel Wiewiorak napisał(a)
      Dzień dobry wieczór ]:-D

      o której dziś wstałeś ? na tyle wcześnie na ile było trzeba :>

      Elmo czy Wiewiorak? :> nie widzę różnicy :P

      Wściekła Wiewiórka czy Rada Puchaczy? :> a co to Rada Puchaczy i czemu ta wiewiórka taka wściekła :]


      zieeew

      dobranoc :*
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • A mi sie zdaje ze Art moze duzo zrobic de facto ktos to jest 3 lata w Teamie musi znac dobrze kogos z GF, a ktos kto pil piwo z Legorem mogl by przypomniec mu za kogo pieniadze pije to piwo .... =)

      Byles kiedys na Litwie?

      W jakich krajach wogole byles ? :)

      Czemu jestes tylko Modem?

      Chcialbys byc Smodem ?

      Lubisz Art'a :D?
    • RE: teczka personalna wakata, kat. BE50//akta 1 rok mają

      witaj tu ajax czy mugłbys usunąc raporty z wojny star vs toma . Toma wciepli az 3 tesmae raporty poco niewiem

      //Takie rzeczy się załatwia na PW, a nie w CT ^^. Proszę się zapoznać z regulaminem CT,
      Hellgirl

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ajax220 ().

    • Belit napisał(a)
      Oglądałeś finał PP? niestety w akademiku nie za bardzo miałem jak :quasi: wynik oczywiście znam :)
      Co sądzisz o grze zawodników? patrz wyżej
      Czy Roger słusznie został najlepszym graczem meczu?patrz wyżej


      damashi napisał(a)
      A mi sie zdaje ze Art moze duzo zrobic de facto ktos to jest 3 lata w Teamie musi znac dobrze kogos z GF, a ktos kto pil piwo z Legorem mogl by przypomniec mu za kogo pieniadze pije to piwo .... =) ośmiele się stweirdzić, ze trochę wiecej wiem na temat tego co Art może zrobić i stweirdzam, że Art może generalnie Niemcom naskoczyć
      Byles kiedys na Litwie? nie

      W jakich krajach wogole byles ? :) niestety za granicą jeszcze nogi nie postawiłem, chociaż do ukraińskiej brakło mi dosłownie 5cm ^^

      Czemu jestes tylko Modem? tylko czy raczej aż biedny mały userku :P (żart taki oczywiscie ;) )

      Chcialbys byc Smodem ? nieukrywam, że kiedyś tam chciałbym zostać - nowe zadanai, nowe wyzwania
      ale nie odrazu Rzym zbudowano jak to mawiają =)


      Lubisz Art'a :D? to samo zło!


      Termosek95 2 napisał(a)
      jaki termo slubisz?? eee taki nieprzeciekający? :lol: z ciepłą herbatką w środku ;)


      Hellgirl - dzięki za interwencję :*
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • damashi napisał(a)
      Probojesz mi wmowic ze najwazniejsza osoba w polskim Teamie moze Niemcom naskoczyc? :D To po cholere komu takie stanowisko? Zeby mial kto zmieszczac durne tematy o nowych Uni ? :P od zamieszczania takich topiców to jest raczej GA i nie wiem czy zauważyłeś ale od sporego już czasu właśnie GA to robią a nie Art
      a z tym naskoczyć to miałem na myśli, że owszem, może doradzać zapewne i argumentować ale jak oni maja inna wizję gry i chcą ja realizować to on musi się podporządkować, poza tym ma z pewnością tyle obowiązków, że nie ma czasu ciągle dręczyć Niemców o jakieś tam zmiany, bo oni i tak zareagują najwcześniej po pół roku :] Arta co prawda nie lubię (a czemu to zatrzymam dla siebie) ale wcale się nie dziwię, że jest jak jest w tych układach
      i koniec tego tematu, bo jeszcze powiem słowo za dużo i będzie klops :] =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Dlaczemu masz taki fajny avatar?:P
      Dlaczego zwalczasz szpam?
      Lubisz czasem poszpamować jak nikt nie widzi?:P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Belit napisał(a)
      Dlaczemu masz taki fajny avatar?:P bo sobie go ustawiłem to go mam :] ^^
      Dlaczego zwalczasz szpam? bo spam być zły, chyba że jon być w dziale spam
      Lubisz czasem poszpamować jak nikt nie widzi?:P ale tu wszystko widac :]


      Wisniowka napisał(a)
      Dlaczego zapomniałem o tym temacie? ;( skleroza nie boli :lol: :D
      Co tak mało warnów u nas na uni :P ? bo za grzeczni jesteście =)

      pozdrawiam takowoż
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Joł!
      Będziesz oglądać mecze Polskiej reprezentacji na EURO?
      Czy uważasz, że mamy realne szanse na wyjście z grupy?
      Kto zostanie mistrzem Europy?
      Która drużyna zostanie "czarnym koniem" rozgrywek?
    • To ja może nie oryginalnie...

      Podoba Ci się spec. archiwistyczna? (w pon muszę dokonać decyzji którą wybiorę :))
      Spec. ta daje większe szanse na podjęcie zawodu niż reszta?
      Dla czego Historia?

      Słabiutko ale to tylko o tej porze mi do głowy przychodzi :)
    • Belit napisał(a)
      Joł!
      Będziesz oglądać mecze Polskiej reprezentacji na EURO? si
      Czy uważasz, że mamy realne szanse na wyjście z grupy? według mnie mamy - Chorwacja nie taka potega co by jej nie pokonać, a Niemcy nie tak silni aby z nimi chociaż nie zremisować
      no i podobno cała Wielka Brytania nam kibicuje - bo Niemców nie lubią od dawna, a Chorwatów od niedawna :]

      Kto zostanie mistrzem Europy? ja bym stawiał na NIemców, po pierwsze są gospodarzami i graja u sibie - poza tym wystarczy sobie przypomnieć poprzednie mistrzostwa Europy - niby to tak graja sennie, strzeląsobie gdzieś tam jednego gola i tak od meczu do meczu i nagle są w finale
      oczywiście gdyby wygrała Polska reprezentacja byłoby to dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem ;)

      Która drużyna zostanie "czarnym koniem" rozgrywek? hmmm poprzednio była Grecja, która w sumie wyskoczyła "jak Filip z konopii", wiec to trudno przewidzieć


      Keanu napisał(a)
      To ja może nie oryginalnie...

      Podoba Ci się spec. archiwistyczna? (w pon muszę dokonać decyzji którą wybiorę :)) mnie sie bardzo podoba - mam ja od pierwszego roku i zdania nie zmieniam - dobrze trafiłem
      Spec. ta daje większe szanse na podjęcie zawodu niż reszta? no cóż - po samej historii masz, że tak powiem, ogólne wykształcenie humanistyczne, ale zawodu, prócz ewentualnie zawodu nauczyciela, to żadnego - a po archiwistyce masz zawód, na który na rynku pracy jest pewne zapotrzebowanie (rzecz jasna mówie głównie o zapotrzebowaniu na archiwstów zakładwocyh w firmach, bo do AP to tylko pewien mały procent idzie)
      Dla czego Historia? najzywczjaniej w świecie jest to moja pasja - podobnie jak archiwistyka

      Słabiutko ale to tylko o tej porze mi do głowy przychodzi :) przynajmniej pytania były sensowne, a nie typu "dżem czy powidła" :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • PadAngel napisał(a)
      oj wakat ojojoj ^^
      nowa odslona alby w avku ?
      to ona tak ? :D gdybyś widział wersje oryginalna to byś przeczytał napis Rachel Bilson ;), ale chyba wrócę do poprzedniego

      czemu przestrzegasz regulaminu wojen denerwujac tym graczy ? :D ktoś musi :] poza tym jak można nie przestrzegac regu wojen - toż to skandal =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.