teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD
    • ZioomekS napisał(a)
      Ja osobiście za Wakatem nie przepadam ]:-D. nie jesteś sam :]
      Mam ~50 postów w plecy 8-/.
      Dla tego już nic nie pisze w wojnach:P. się w wojnach nie spamuje :P


      Arnhem napisał(a)
      To prawda Wakacie w realu i to na forum ogame /grze dosłownie innymi ludźmi jesteśmy :P :P

      masz może jakaś rodzinę, znajomych niedaleko Grudziądza :P a nie za bardzo kojarzę, zeby ktoś tam ze znajomych mieszkał
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Frymo napisał(a)
      ej to kto ma pisac w poscie ten co dochodzi do wojny czy ten co zalozyl temat??
      ?( nie to miejsce??

      EastRider napisał(a)
      Witam ;] witam ;)
      Lubisz Święta ? spotkanie z rodziną, powrót do rodzinnego miasta, czas rozmyślań - tak
      Ulubiony program w TV ? ostatnio bardzo rzadko oglądam TV, trudno więc mówić, że mam jakiś ulubiony program
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Wakat!
      mieć czy być?
      czy Ty również uważasz, że kobiety są jak sinus? (zmiennie, ograniczone i mają okres)
      Gratulacje roczka :) życze kolejnych rocznic ^ ;]
      "OGame jest kosmiczną grą masochistyczną. Dziesiątki graczy logują się co miesiąc, aby przedłużyć urlop."
      Mod Wojen 'o7 - 'o9
      Mod PSojuszy 'o9
      S&D 'o7 - 'o9

      dawniej...
    • damashi napisał(a)
      Nie obrazisz sie jak spam team tutaj wpanie ?:D ależ skad - jakby nie patrzeć to w tym dziale, ba w tym temacie, jest troche spamu :D


      Belit napisał(a)
      Wakat, parę pytań do Ciebie:P
      Nie dasz nam warnów, prawda? a kiedy ostatnio dałem dla kogoś z DiD u26 :> to chyba było dawno temu bo nie pamiętam :)
      Lubisz spam? w odpowiednim miejscu moze być, chociaż przyznam, ze spam nie jako ze swej natury niosący zamieszanie i brak ładu, jest przeze mnie postrzegany trochę pejoratywnie, natomiast na 100% nie mam instynktu spamera
      Lubisz kisielek? mniam
      A budyń? jeszcze bardziej mniam
      Jeśli tak to czekoladowy czy waniliowy? lubię obydwa smaki ale trochę bardziej czekoladowy



      Wisniowka napisał(a)
      Dlaczego jesteś bardzo fajny :P ? ja fajny? to podłe insynuacje =) :] :D
      Dlaczego nie zamykasz nam spamerskich tematów? jak to nie? jeden niedawno zamknąłem :]
      Dlaczego nick wakat ? hmm gdzieś to w tym temacie tłumaczyłem... a wyszło mi to zawiłe i długie... w każdym bądź razie mówiąc skrócie, jak zakładałem konto na forum to byłem w takim niejako "zawieszeniu" w grze, czyli miałem vacat na stanowisku ogamowego gracza i stąd nick, jednak żeby nie brzmiało za poważnie spolonizowałem ten nick i wyszło wakat - dziwne co nie :)


      Myszolow napisał(a)
      A ten pomnik przy dworcu autobusowym w Kcyni jest Jana Czochralskiego? To jakiś krewny ;) przy dworcu autobusowym pomnika nie ma, jest natomiast plac im. Jana Czochralskiego
      i nie wiem komu on tam krewny ale nie ma ich w Kcyni obecnie


      Wojtek napisał(a)
      Wakat! Ajax! znaczy się Wojtek - dziwny ten nick, chociaż nawet ciekawie to wygląda w moim profilu: warn od moderatora Wojtek :D
      mieć czy być? nie bawię się w filozofię :P
      czy Ty również uważasz, że kobiety są jak sinus? (zmiennie, ograniczone i mają okres) zmienne owszem, okresy także miewają ( :]) ale że ograniczone to bym nie powiedział - poprostu maja inny tok myślenia :>
      Gratulacje roczka :) życze kolejnych rocznic ^ ;] juz roczek i 1 miesiąc - pożyjemy zobaczymy - czy będe kolejne rocznice


      Wisniowka napisał(a)
      wakat nam temaciki w DID zamyka a tutaj nie zagląda :wrr: dawno tu nikt nic nie pisał, więc począłem zaglądać tutaj rzadziej i jakie tam temaciki - jeden tylko
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • damashi napisał(a)
      Niby jeden taki temacik tyci tyci a tyle spamu tam ze sZoK ]:-D dopsz ze bez warnow :P no właśnie, szok był jak poprzedniego dnia patrzyłem to 350 postów w temacie a następnego patrzę już z 900 :]

      Ogladasz snooker? =) o snookerze wiem tylko tyle, że gra sie na stole podobnym do bilardowego, są 22 kule i trzeba je trafiać w jakimś tam określonym porządku ^^ wnioskując po zakresie mojej wiedzy na ten temat masz juz odpowiedź ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Lubisz dawać warny?:P
      Lubisz piłkę nożną?
      Jeśli tak, to za kim jesteś?
      Chcesz żebym tu częściej wpadał?:D

      PS. Tam w pytaniu u Damashiego o ulubionego spamera uwzględnij jeszcze Belita, Wisniowkę i Gianta:D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Belit napisał(a)
      Lubisz dawać warny?:P nieee - wiesz ile to czasami roboty, ze dać takiego warna =) ^^
      Lubisz piłkę nożną? tak
      Jeśli tak, to za kim jesteś? jeśli chodzi o polskie podwórko to za Legia Warszawa tak jakoś od zawsze
      Chcesz żebym tu częściej wpadał?:D czemu nie - nabiję sobie trochę postów :D

      PS. Tam w pytaniu u Damashiego o ulubionego spamera uwzględnij jeszcze Belita, Wisniowkę i Gianta:D


      damashi napisał(a)
      Czemu Belitowi tak ten temat sie spodobal? :P bo widzi możliwość bezkarnego nabijania sobie postów :>

      Czy widok bezsensownych postow denerwuje cie =)? nie będe ukrywał, że czasami tak

      Czy 2k postow to duzo :]? nieee - ja mam ponad 3,1k postów - wiec 2k nie może być duża liczbą

      Ulubiony spamer na U26 ( do wyboru Damashi, Damashi, Damashi lub ewentualnie Damashi ) ]:-D ? ja Was wszystkich lubię =) :D ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Belit napisał(a)
      Skoro jesteś za Legią, to będziesz w Bełchatowie? no niestety Bełchatów daleko
      A w ogóle na mecze Legii chodzisz? nie - oglądam jakieś skróty w telewizji, a czasami jak się uda gdzieś dorwać to cały mecz oglądne sobie - Warszawa niestety zbyt daleko, poza tym nie mam za bardzo z kim chodzić na mecze nawet jak sa gdzieś w pobliżu
      Ulubiony piłkarz? uważam, ze piłka nozna to gra zespołowa i siła tkwi w drużynie i w jej zgraniu, poczuciu jedności - nie zaś w sle poszczególnych graczy
      Oglądasz mecze reprezentacji w piłkę? tak - zawsze jak lecą to oglądam, no chyba ze naprawdę juz mi coś super ważnego wypadnie
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Wisniowka napisał(a)
      Dlaczego Legia a nie Cracovia ;( ?? bo jak zaczynałem się interesować piłka nożną to o Cracovi nikt już prawie nie pamiętał? :> i nie miałem szans poznania tego klubu nawet
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Czemu straszysz nas SGO? :D ( marcik nie daje rady to i SGO nam nie zaszkodzi ]:-D lepiej dajcie nowego opiekuna na kanal Irc ]:-D )

      Gdzie nabiles 3,1k postow o_o?

      Ile postow nabiles jako Mod? :P

      Wlepienie warna to jakies procedury czy 2 razy klik i po krzyku ? :E

      Lubisz Manchester United ? :P

      Jak myslisz kto wygra Czempions Lig ^^ ?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Damashi ().

    • damashi napisał(a)
      Czemu straszysz nas SGO? :D ( marcik nie daje rady to i SGO nam nie zaszkodzi ]:-D lepiej dajcie nowego opiekuna na kanal Irc ]:-D ) z tego co pamietam to straszyłem Was SMODem a nie SGO :D =)

      Gdzie nabiles 3,1k postow o_o? a wojnach sobie nabiłem, w sposób okrutny zamykajać tematy przez ponad rok ]:-D

      Ile postow nabiles jako Mod? :P prawie wszystkie - jak zostawałem modem to chyba nawet setki postów nie miałem
      Wlepienie warna to jakies procedury czy 2 razy klik i po krzyku ? :E no dwa razy to nie - jest przy tym wiecej pracy, a przy bardziej skomplikowanych sprawach to mozna kawał czasu spędzić ^^ no i zawsze trzeba wpisywać uzuasadnienie przecież, co widać po nadawanych ostrzeżeniach

      Lubisz Manchester United ? :P tak sobie - dobry europejski klub piłkarski, którego mecze warto oglądać, bo grają na poziomie ;)

      Jak myslisz kto wygra Czempions Lig ^^ ? szczerze mówiąc to mam spore zaległości w tym zakresie - ostatnio śledzę na bieżąco tylko wyniki w polskiej lidze o_o :rolleyes:
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • SGO czy SMOD - jeden pies tylko ze jeden rzadzi forum a drugi gra i jednych i drugic sie nie boimy ]:-D

      Dasz rade wciagnac mnie na moda jesli nie spelniam progu wiekowego :E?

      To ja siedze na forum niecale 2 lata ( 2 miesiecy brakuje >_> ) i mam tylko 2200 ;( no chamstwo totalne =)

      Chaelse vs Man U. final Czempionsoff - kto wygra :P?

      Czemu przeczysciles mST ?( nie zdazylem zobaczyc czy mi odpisal.... :]
    • damashi napisał(a)
      SGO czy SMOD - jeden pies tylko ze jeden rzadzi forum a drugi gra i jednych i drugic sie nie boimy ]:-D Twoja pewność siebie zgubną sie okazać może

      Dasz rade wciagnac mnie na moda jesli nie spelniam progu wiekowego :E? nie da rady - takich spamerów nie przyjmujemy ^^

      To ja siedze na forum niecale 2 lata ( 2 miesiecy brakuje >_> ) i mam tylko 2200 ;( no chamstwo totalne =) bo nie nie zgłębiłeś tajników zielonej strony mocy =)

      Chaelse vs Man U. final Czempionsoff - kto wygra :P? Manchester :>

      Czemu przeczysciles mST ?( nie zdazylem zobaczyc czy mi odpisal.... :] bo zły modek jestem - i poza tym regulamin mi tak nakazywał :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Wisniowka napisał(a)
      Czy bycie MODem na tylu uni nie jest męczące ? czasami tak - jak każda praca
      Jak sie mieszka w wyziewie z magazynu archiwalnego ? ^^ po archiwalnemu rzecz jasna :D
      Kto jest modem wojennym na u26 ? :P niema obecnie na stałe przydzielonego ale na nieszczęście co niektórych dostałem zgłoszenie i zareagowałem :)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • damashi napisał(a)
      Czemu prawie dostalem warna? ( gdzie zlamalem regulamin ? ?( )
      po co piszesz tutaj jak napisąłes już pw? poza tym to nie właściwy dział do tego typu kwestii
      Haha gz 1 warn dla Wisni o to chodzilo ach ten spamer :D :E kto nabroił ten dostał
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Dlaczego nie dostałem upomnienia tylko od razu ostrzeżenie :P ?
      Kiedy mi go ktoś ściągnie?
      dlaczego dopiero wtedy?

      Okej


      Hellgirl - to nie odwołanie =)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wisniowka ().

    • Cytat z regulaminu: "zabronione jest rozwiązywanie spraw i pisanie odwołań od decyzji związanych z grą/forum/IRC ." Wisniowka takie sprawy załatwia się z Modem na PW/IRC.

      wakat skoro już jestem u Ciebie, to kilka pytań zadam. Mam nadzieję, że się nie powtórzą :>.

      1. Lubisz lato? Dlaczego?
      2. Ulubiony dział na forum poza Wojnami?
      3. Jak oceniasz Team po roku bycia w nim?
      4. Co lubisz robić, gdy nie moderujesz ^^?
      5. Jakie masz plany na wakacje?

      Pozdrawiam :*