teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 11 lata mają

• SMOD
    • Dobrze pamiętam, że w zamierzchłych czasach byłeś adminem?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Ruda wrote:

Odkopujemy! /me otrzepuje się z kurzu i nicości

Który system (Antaresa lub procentowy) jest najbardziej sprawiedliwy wg Ciebie? : data-verified= "> Za bardziej sprawiedliwy uznaje system Antaresa
      Po tylu latach ogame jest dla Ciebie codziennością, która weszła już w nawyk? :) no może nie nawyk tylko nałóg ^^
      Czujesz się stary? :E czasami się zdarza! :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny

W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw, można mnie również spotkać na IRC, kanał #ogame.pl
    • Ruda wrote:

/me wyciąga łopatę ; data-verified= ">

1. Na co Twoim zdaniem szkoda czasu? na coś co jest bezcelowe
      2. Jak nie teraz to kiedy? :P za chwilę? :D

:xbiggrin:

W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw, można mnie również spotkać na IRC, kanał #ogame.pl
    • Hej ho! :) W końcu zaglądam i tutaj! :D Ale 1200 postów do czytania to stanowczo za dużo :P Więc bierzemy łopatę do śniegu i odśnieżamy!

A więc...

Czemu akta? Co to za jakieś oznaczenia w temacie? :P
      Czy ta nazwa tematu, jak i styl pisma mają coś wspólnego z twoim zawodem(bo już wiem, co studiowałeś)? Czy to kwestia osobowości i zainteresowań?
      Można wiedzieć co robisz na co dzień?
      I najlepiej od razu gdzie mieszkasz - adres, kod pocztowy oraz imię i nazwisko :E Oczywiście żarcik :D
      Czemu akurat archiwistyka?
      Lubiłeś swój kierunek na studiach? Uważasz, że warto było?
      Ulubiona marka auta? :>

I wyczerpała mi się wena... Może następnym razem! :)
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
    • Zaqes wrote:

Hej ho! :) W końcu zaglądam i tutaj! :D Ale 1200 postów do czytania to stanowczo za dużo :P Więc bierzemy łopatę do śniegu i odśnieżamy! Lubię odśnieżać

A więc...

Czemu akta? Co to za jakieś oznaczenia w temacie? :P z zawodu jest archiwistą, archiwista zajmuje się aktami, stąd akta w tytule
      Czy ta nazwa tematu, jak i styl pisma mają coś wspólnego z twoim zawodem(bo już wiem, co studiowałeś)? Czy to kwestia osobowości i zainteresowań? odpowiedź w zasadzie powyżej, dopowiem tylko, iż archiwistyką się również interesuje, jest to co chce robić w życiu
      Można wiedzieć co robisz na co dzień? przyjmuje, przechowuje, opracowuje i udostępniam dokumentację - no i wdycham sporo kurzu ^^
      I najlepiej od razu gdzie mieszkasz - adres, kod pocztowy oraz imię i nazwisko :E Oczywiście żarcik :D adres: archiwum, piwnica, kod: raz-dwa-trzy-akta-oddajesz-mi-dziś-Ty, imię i nazwisko: archiwiusz kurzojadus
      Czemu akurat archiwistyka? szukałem czegoś po czym można mieć konkretny zawód i co byłoby w zakresie moich zainteresowań
      Lubiłeś swój kierunek na studiach? Uważasz, że warto było? lubiłem - po pierwszym semestrze byłem pewien, iż dobrze wybrałem; tak, warto było
      Ulubiona marka auta? : data-verified= "> w sensie wymarzona to Dodge Charger (ten współczesny)

I wyczerpała mi się wena... Może następnym razem! :) ku chwale zasobu!

• wakat wrote:

Chocolate wrote:

Pamiętasz mnie? :E zaiste tak, aczkolwiek nick to był inny, cóż tam słychować?

Zaiste był, dużo lepszy niż ten. Kiedyś w ogóle wszystko było lepsze, nie?
      Dziękuję, że pytasz, ustatkowałam się, dorosłam itd.
      Co sprawia, że wciąż tu jesteś?
      Grasz może?
      Utrzymujesz kontakty ze starymi teamowiczami, graczami? Są wśród nich tacy, których mógłbyś nazwać przyjaciółmi?
      Serio chciałabym wiedzieć, chociaż wiem, że jeśli nic się nie zmieniło, znów się wymigasz lakonicznymi odpowiedziami. :D
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior

[22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • Chocolate wrote:

wakat wrote:

Chocolate wrote:

Pamiętasz mnie? :E zaiste tak, aczkolwiek nick to był inny, cóż tam słychować?

Zaiste był, dużo lepszy niż ten. Kiedyś w ogóle wszystko było lepsze, nie? wszystko to może nie, aczkolwiek im człek starszy to staje się bardziej sentymentalnyDziękuję, że pytasz, ustatkowałam się, dorosłam itd. gratuluje zatem :)
      Co sprawia, że wciąż tu jesteś? trochę sentyment, trochę przywiązanie do mojego ukochanego działu wojen, trochę do S&D, no i ciągle znam tutaj paru ludzi
      Grasz może? nie, zmiany które zaczęły wchodzić już spory czas temu co raz bardziej i bardziej wypaczają, w moim mniemaniu, sens rozgrywki
      Utrzymujesz kontakty ze starymi teamowiczami, graczami? Są wśród nich tacy, których mógłbyś nazwać przyjaciółmi? jako zatwardziały introwertyk nie utrzymuje szczególnie aktywnych kontaktów z kimkolwiek - taka natura
      Serio chciałabym wiedzieć, chociaż wiem, że jeśli nic się nie zmieniło, znów się wymigasz lakonicznymi odpowiedziami. :D miło, iż zapadłem komuś w pamięć :D

• Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? :D
      Coś o mnie o tu ^^

"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Ex
    • Zaqes wrote:

Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! :D )

A więc...
      Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? obawiam się, iż moja odpowiedź nieco Cię rozczaruje - z żadnym :D

• New

Ruda wrote:

Bry,

Jeśli sport zimowy to jaki najbardziej Ci leży? żadnego sportu zimowego nigdy nie uprawiałem, niestety jest też go mało w telewizji (poza skokami), najbardziej jednak lubię oglądać panczenistów - jest coś pięknego w tym, jak suną po lodzie gładkim niczym niezmącona tafla czyściutkiego jeziora
      Za którym razem zdałeś prawko? :P za piątym razem