Billek

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji



  • No dobra to i ja musze cos w koncu o Sobie umiescic na forum, mam nadzieje ze zainteresowanie bedzie zerowe :D
    Obecnie GO u47, wczesniej u43

    Jestem leniwym jak cholera czlowiekiem, wiec temat prawie zywcem z innego forum :D

    To moja wstretna morda :D

    img181.imageshack.us/img181/4624/me5vc.jpg
    img181.imageshack.us/img181/5218/me28de.jpg
    img227.imageshack.us/img227/9195/me32ah.jpg

    jak wyciagne gdzies plyte z fotami to moze cos wrzuce jeszcze ;] - no chyba ze bedziecie krzyczec ze wiecej ogladac nie chcecie co jest bardzo prawdopodobne :D








    Opis postaci:

    Nick: Billek
    imie: Piotrus :)
    wiek: 23 latka


    Zainteresowania:


    Generalnie to rozne i rozniaste, ale glownie sport, ksiazki fantasy no i przede wszystkim w ostatnim czasie scena polityczna naszego kochanego kraju :D nie ma to jak afery rozporkowe i inne :D

    TAKIE RZECZY TO TYLKO W POLSCE :D

    Co robie?

    Hmm przede wszystkim studiuje na WAT, optoelektronike - o ile przezyje sesje :D. Oprocz tego pracuje w centrum operatorskim telewizji ITV - mowiac po ludzku jestem wrozka :D - to nie jest zart :D

    Co lubie?

    Lubie wiele rzeczy :)

    Spagetti lubie :)
    Gooowac lubie :)
    Operatorki baaaardzo lubie :D ( a zwlaszcza te ktore poznalem :D - buski dla was :*:*:*:*:*:*:*:*:*:* )
    Reklamy PLUSA lubie :D
    Smallville, OTH, Heroes, Jericho lubie poogladac :)

    Last but not least : Moja kochana userke Izunke :) :*



    Wiecej grzechow juz nie pamietam, a jak macie pytania to pytac :P ( oby jak najmniej ich bylo )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _Billek_ ().

  • Lilus:

    1. Bo na modka mnie Wnica nie chciala :D
    2. Oczywiscie ze lubie, najbardziej userki :D
    3. Lubie krolewskie bo jest dobre i tanie :D
    4. Ile osob znam? A czy to wazne wazne ze Ciebie znam i pokochalem od pierwszej literki :D :*:*:*:*:*:*


    Princess:

    1. Princesse Izunie :P
    2. Oj z uwagi na to ze czytam baaardzo duzo fantastyki to okreslenie jednej postaci jest troche nie bardzo mozliwe :)
    3. Nooo ba Romek Giertys, Andrij Lepper, nie moglbym nie wspomniec o braciach kaczynskich :D a tak powaznie to jest ich kilku :)
    4. Jak Cie nie ma jak jestes :) :*


    Ciachowy:

    1. Jak Lilusia kocham nawet slowa jej nie powiedzialem :)
    2. Jak to niezdrowy? To tzw integracja z natura :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _Billek_ ().

  • Songo6

    1. Rozna i roznista, co mi wpadnie do ucha, napewno nie bedzie to: metal, trance, techno i inne takie pogrzane rytmy ;]
    2. Krolewskie bo ja Warszawski chopak :D
    3. Gralem na: U4/U31/U32 - obecnie egzystuje na u48 - ale tam nawet 1 ataku nie wykonalem :D
    4. Z uwagi ze moja byla uwielbiala muminki to powiem prosto: NIE :D
    5. Hawajska - to chyba oczywiste :D
    6. Nie bylem i jak narazie nie mam zamiaru tam isc :D


    dolce Palko :D

    1. Eeee na pewno nie DA :D Sojuszy fajnych jest kilka: Kaczki, Duszki, no i oczywiscie tam gdzie razem raczkowalismy czyli PLW :)
    2. Eeee powiedzialbym ze Cerutti - ale mama uczyla mnie zeby nie klamac wiec nie bede :D Nie ma ulubionego - przeciez to mnie fszyscy lubiom :D
    3. Kogo ja moge zle wspominac? Hmm Cerutti, ktora miala mi pozyczyc reckow i sciemnila ze zebrala tylko 20kk a tak na prawde przykosila ( sama lub z pomoca ) 65kk dla Siebie ;]
    Gesa - bo kozaczy a tak na prawde tylko farmi i farmi - juz wole nie byc top1 i miec zycie :)

    David:

    1. Musi sie udac, zmolestuje Lilusia :* potem wezmie sie za Coqi :* wymienie poglady z moim bylym SGO :D .... a tak powaznie to co ma sie nie udac, nie po to jade z wawki zeby sie nie udala :D
    2. Jest kilka, z literatury nowoczesnej to: Anioly i Demony, Zwodniczy Punkt Browna, z fantasy: Ojczyzna - RA Salvatore, Evermeet - Elaine Cunningham, Silmarilion - Tolkiena i wiele wiele innych :)
    3. Znow jest sporo pozycji ale to do czego zawsze wracam to: Gone in 60 sec, Top Gun, A Walk to Remember
    4. hmm brzydkie kaczatko :D
  • Sunny napisał(a)
    Hihihih jakie szuotkie fotusie :D

    Duzo masz wspolnego z tymi "stateczkami" w tle ? :)



    Hmm, no fotki byly robione podczas wakacji, 3 tygodnie na lodeczce, jedne z najlepszych wakacji w moim zyciu, oplynelismy wszystko na zachod od Sniardw, od Wegorzewa, do Rucianego :)
  • :*:*:* Piotrus jestes slodki ^^

    hmm.... no to wywiad dalej...

    Dlaczego lubisz taka sama pizze co ja? :P
    Czy myslales kiedys o tym zeby zostac ksiedzem (ojcem dyrektorem itp.. itd...)?
    Ulubiony kolor krzesla?
    Co jadles na sniadanie?
    Wolisz ketchup czy musztarde?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Isabelle ().

  • 1. Bo hawajska jest najlepsza, a my wiemy co jest najlepsze :D
    2. No co ty, jakbym zostal ksiedzem to przez grzechy nawet w piekle by mnie nie chcieli :D
    3. Hmm rozne kolorki krzesel lubi, to zalezy gdzie mialoby to krzeslo stac :D
    4. Nie jadlem jeszcze sniadania :D
    5. To zalezy od tego co aktualnie jem ;>
  • dolce Palko :D
    foch :P

    D_A jest fajne :P a w P.L.W nie grałem ja tylko moje multikonto ale ci...sza :D

    jaką nazwę planety miałeś, dzięki której dostałeś bana bez urlopu i na ile % cie wtedy skosili ? :>
  • heh wlasnie uslyszalem ze Billek dostal temacik i cieplo wypowiada sie o swoich,, znajomych'' z Uni32 :)

    nie bede przypominal jak za pomoca podrobionego screena i klamstwa zdobyles swoj pierwszy 1000% ani cytowal obelzywych komentarzy na temat moich sojusznikow pisanych takze juz jako GO, lezy mi rowniez to co bedziesz robil z logami na Uni47 bo to nie moje floty ;), odniose sie tylko do dwoch kwestii


    a)po pierwsze to nie Cerutti zabrala ten zlom ktory tak gleboko zaryl ci w pamiec, tak sie sklada ze ja nawet wiem kto go zabral ;) moglbym ci podac nick zebys sobie sprawdzil przyrosty tego gracza na mapce po tamtym zlomowaniu ale tego nie zrobie bo chce zobaczyc jak daleko jestes jeszcze w stanie sie posunac :)

    b)apropo zlomowan, zniszczyles kiedys ksiezyc?, lapales z PZ? zawrocone stacjonuj? widzisz, pytam bo Cerka tak, nawet farmerowi gesowi to sie udalo i to bez wrabiania innych graczy w podrobione screeny :) i zrobili to na swoich wlasnych kontach a nie na pozyczonym z duza flota :)


    a teraz kilka pytan:)

    1)co zrobilbys gdybys sie dowiedzial ze znajomy GO po cichu podal logi koledze a ten dzieki nim zezlomowal innego gracza?
    2)wymien trzech swoich najlepszych kumpli grajacych na Uni47?
    3)czy uwazasz ze kazdy czlonek Teamu powinien utrzymywac pewien poziom wypowiedzi nawet gdyby byl prowokowany przez innych?
    4)czy sadzisz ze twoj awans na operatora byl wynikiem wylacznie twojej wiedzy teoretycznej?
    5)jak trafiles na Uni47, wlasny wybor, losowanie czy cos innego?
    6)zamierzasz wrocic do czynnej gry?
    7)jakie masz zdanie na temat swoich zwierzchnikow w Teamie?, czy chcialbys zostac kiedys SGO?
    8)lubisz barszcz ukrainski?


    z gory dziekuje za szczere odpowiedzi ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ciernik ().

  • WoLe ZoZoLe :


    1. U4, U31, U32 - top rozne :)
    2. Pilka nozna
    3. Staram sie nie jadac w fast foodach


    Dolce:

    1. Cenzura :P - ale ja doskonale pamietam za co dostalem banika :)

    Buras:

    Burasku, dobrze wiesz ze nie moge sie ograniczyc tylko do jednej kobietki z teamu, bo jest ich zbyt wiele, wszystkie ktore poznalem, mniej czy wiecej, cenie i bardzo lubie, jesli mialbym sie koncentrowac tylko na jednej byloby to umniejszanie wartosci innych kobiet, czego zrobic nie moge :)


    Champion:

    1. Hmm czy ja wiem, duzo obowiazkow jest ale mysle ze mozna przez to poznac bardzo fajnych i ciekawych ludzi
    2. Ja juz wypowiedzialem sie na ten team, nie popieram, nie mam i nie bede mial.
    3. Juz mowilem - nie lubie z pewnych wzgledow
    4. O fuuj jak serek do ewentualnie wisniowy.


    perONE:

    Zawsze lubilem krazki, byc moze dlatego ze niektorzy ich poprostu nie doceniaja, inna sprawa jest taka ze 1 statek nic nie zrobi, bo trzeba zachowac odpowiednie proporcje we flocie.


    Ciernik a raczej gescape:

    Najpierw moze odniose sie do Twoich kwestii:

    a) Ja doskonale wiem kto przykosil ten zlom :) Nie musisz mi tego mowic bo i po co?

    b) apropo zlomowan to nie masz zielonego pojecia w jaki sposob lapalem flotki, az tak Ci zal ze Wasze ST sa nizej niz moje? Hmm trudno postaraj sie lepiej Panie top1 Kolejna sprawa to jak cerka mogla zlomowac swoja flota ostatnie kilkanascie czy nawet wiecej ST jesli swoja flote stracila i tylko wasze surowce pomogly jej to odbudowac, co z tego ze przejalem po kims konto? Czy zlamilem i stracilem cos ?? Hmm no jesli wedlug Ciebie awans z top80 do top40 i zrobienie top2 solo na uni to lamerstwo to wyraznie tak :)

    Przejdzmy do pytan:

    1. Nie mam zielonego pojecia
    2. Wybacz nie mam znajomych na u47 ktorych moge nazwac kumplami, a osoby z ktorymi czasami gadam na ircu tam to poprsotu gracze
    3. Czlonek teamu powinien trzymac poziom, jednak kiedy w gre wchodzi obrazanie jego rodziny, to team dla mnie przestaje miec znaczenie, wiesz mam cos takiego jak hierarchia waznosci i nic nie stoi w niej powyzej mojej rodziny, ani team, ani nic innego.
    4. Hmm wydaje mi sie ze brak mi kompetencji aby odpowiedziec na to pytanie, zapytaj ludzi ktorzy stwierdzili ze sie nadaje.
    5. Niestety GO nie losuje Sobie uni tylko one zostaja mu przydzielone z gory przez ludzi ktorzy orietuja sie w tym gdzie sa jakie potrzeby.
    6. Nie mam pojecia, ale jesli tak to bedzie to napewno u32 i bedziesz jednym z podstawowych moich celi...
    7. Mam do nich szacunek jak do przelozonych, a to czy kogos lubie czy nie to zupelnie inna kwestia, nie przyszedlem do teamu dla celow towarzyskich tylko w okreslonym celu.
    8. Nie :]

    Calii:

    1. Osiol
    2. Shrek
    3. Kopciuszek ^^
  • Iron Savior napisał(a)
    Billek która lepsza
    lewa ręka czy prawa
    lewa noga czy prawa


    2. jaka drużyne lubisz w PN?


    Oczywiscie ze prawa reka
    Oczywiscie ze prawa noga


    Oczywisci ze Real Madryt :D
  • _Billek_ napisał(a)

    perONE:

    Zawsze lubilem krazki, byc moze dlatego ze niektorzy ich poprostu nie doceniaja, inna sprawa jest taka ze 1 statek nic nie zrobi, bo trzeba zachowac odpowiednie proporcje we flocie.


    W takim razie jaką proporcje stosujesz lub jaka wg Ciebie jest najlepsza ? =)