Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Gra: Nowe Uniwersum Xanthus (6.11.2017)

Gra: 15-lecie OGame

S&D: S&D edycja 2017/2018

S&D: Nabór pomocników S&D

Gra: Wersja 6.6.0

Forum: Problemy i błędy nowej wersji forum (WBB4)

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

IRC: Cotygodniowy quiz IRCowy

Forum: Liga Typerów - 10 Edycja

• Niestety nie trafiłaś Moja moonowka to super i prowadzi mi ją Torino, mój ziomek Więc z płaczem do supportu, niektórzy jeszcze grają tu uczicwie, nie to co Ty polokoktowcu

• Hahahah "albo bliźniaki" Wsparcia nam nie trzeba, ale jak dają to weźmiemy Zdrówka dla pociechy, którekolwiek się urodzi

• Wszyscy wiedzą , że Lucyfer to Twoje konto Jeden wpis do supportu leżysz Ty i Twoje sup. konto Nie wiem po co się pucujesz tym, jak pusty i słabiutki po prostu jesteś, żeby dac się 5 razy w recki wpakować, wspomagać się puszówkami i jeszcze się z tego cieszyć Mniej niz zero

• Graty Łakasz, tak narzekałeś a dzisiaj od rana już grube bańki wycisnąłeś Marudź dalej, a będzie Ci dane Top na puszki i czekam na więcej. Obrońcy SzO.

• No i wsio Pozdro dla Marysia w takim razie i do zobaczyska, jak już Spica sie wyludni Ano tak Łukasz, zapomniałem... Ale spokojnie, na ból dupy ponoć jest jakaś maść

• Bociek ma jakieś kompleksy niższości Whiskey, wypisuje wiecznie wszystkim na PW, kto tu z nim nie gra i jak to uni rozwalą Nie wiem jak dla was, ale dla mnie komedia wybitna Jak idziesz sie wysrać, to w kiblu też czeka Adaś (PL1) ???

• Się narozbijałem, ale na waciki będzie. Pozdro dla sojuszu i buddy. Dnia 12-11-2017 XXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Mały transporter 3.120 Ciężki myśliwiec 58 Lekki myśliwiec 9.537 Krążownik 1.248 Okręt wojenny 110 Pancernik 430 _________________________________________ Obrońca TheMumin ________________________________________________ Mały transporter 195 Duży transporter 3 Lekki myśliwiec 19 Ciężki myśliwi…

• Cytat od Moonspell: „Cytat od VIGO: „Eksterminacji ciag dalszy Polowanie na blizniakow trwa... ” 534e2f7fac.pngb327f5612a.png I think you misunderstood the meaning of those words. SzO acet and less drinking for you. ” Moonspell, your best fly - mate.... Ja już chyba SzO nie życzę, jak człowiek na błędach się nie chce uczyć. Pozdrowionka

• Cytat od DawajHaracz: „#20 Azazel ” Hahaha wygrałeś Graty agresorom, co do obrońcy to który to juz raz.. ? A tak na PW wypisywał jaki to pro nie jest Kupna następnego konta życzę.

• Cytat od Lubie Piwo: „Gratki Vigo zeby zaprosic kogos kto zlomuje mi(nie moj) sojusz do acs to juz szacun ” Zgadzam się i sam nie wiem o co tu chodzi. Nie gratuluję.

• ACSik w bunkier dla zabicia czasu. Pozdro dla soja i buddy, oraz Kota, on wie za co. Dzięki za lot Tatar. Dnia 05-11-2017 XXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor tatar [BLIZNIAK] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.000 Krążownik 3.000 _________________________________________ Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Mały transporter 1.800 Lekki myśliwiec 5.890 Krążownik 870 _________________________________________ O…

• kto zgadnie kto napisze nastepny :)

olszyn4 - - Spam

@DarthMario. bo mysli, że FS to takie ciastko @Zła kobieta bo jak zajara bongo to wymiotuje dalej niż widzi

• Cytat od bocieek: „Ale chyba bilans macie nie taki Pany Ja skorzystałem najbardziej na waszym starciu z Lakim i Artkiem Wy macie Starcie - my mamy recki Pozdrawiamy bo byliście szybsi 1) Raport zbioru z PZ na [2:xxx:x5]. 01.11.2017 17:45:02 Od: Flota (1111) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 22.220.000. Na polu zniszczeń [2:409:15] znajduje się 100.524.000 jednostek metalu i 27.683.400 jednostek kryształu. Flota odzyskała 11.110.000 jednostek metalu i 11.110.000 jednostek kryształu. 2 i 3 i…

• Cytat od Hammer: „Graty VIGO ! Nadajesz temu Uni poziom i podnosisz z dnia na dzien poprzeczke coraz wyzej Na kazdego przyjdzie kiedys pora... Najpierw Kanade, teraz Acet... cos nam sie blizniacza rodzinka rozpada Acet PS. zycie juz ogarniete i po ´´urlopie´´ od ogame ... wracam do gry ! ” Gdzie Ty wracasz? Do czego?? Chyba wszyscy wiedzą, że wrócisz po 10tym hahaha, jak będzie za co anty kupić Popytaj też na llegro, może i skilla dorzucą w komplecie A co do starcia to powtórze tylko - ZERO HONO…

• No i tak trzymaj, za 2 tygodnie sprawdź go znowu Przetopu

• FS na transportuj odebrany, pozamiatane bez 100recków. Pozdrowionka standardowo dla BLIŹNIAKÓW, N-A, Memka, Bake'a, Sienia lamusa, Prentkiego, Marvina, Mohera, Kutra, Maria, Uszaty, Lodzika, Złej i Levego Dedy dla mego kulkotwórcy Torino i rodzinki ! youtube.com/watch?v=QR9vufh7rvs Dnia 30-10-2017 XXXXXX następujące floty spotkały się w walce: Agresor olszyn3k [BLIZNIAK] ________________________________________________ Duży transporter 1 Mały transporter 1.250 Ciężki myśliwiec 54 Lekki myśliwiec…

• Tatar zmęczyłeś materiał, odpocznij chwilę, i tak zaraz będziesz top1 Obrońcy życzę przetopu, Tatar co swoje odbierze i tak na 101 %

• Cytat od Gigant: „Coz... a to Olszyn kiedys sie ze mnie smial, ze nie opozniam i sie w podstawki laduje... widze ze u blizniakow tacy sami profesjonalisci sie zdarzaja, jakim ja kiedys bylem Gratki dla obroncy ” Oj tam, oj tam, stare czasy, już wiem, że potrafisz fruwac Giganciku Ale pamięc to Ty masz dobrą Pozdrowionka ! Mrauowi wielkie Szo .

• Hahah siemasz Kefir wariacie, dobry przepis znalazłeś widze NAŁOGOWIEC !

• Cytat od unavit: „No pięknie, niby takie pro z tych bliźniaków ale lataja na pałe niezła weryfikacja.. SzP i jedziemy dalej ” Hihih Twoj nick też już widziałem gdzieś w udostepnionych raportach Na JANA albo wcale