Search Results

Search results 1-20 of 361.

• push na banie

satanael - - DiD Virgo

Quote from wekles: “znam perfekto niemiecki i angielski, mam tez dane kontaktowe do gf i eng jak zakonczy sie nieodpowiednio to ogarne maile w kilka minut ze screenami ” Możesz na mnie liczyć , ja również pofatyguje się listownie i mailowo do nich jeżeli okaże się że to tylko bany aby temat ucichł...

• A co to się stało

satanael - - DiD Virgo

Proszę dane do Niemców - Gameforge AG Albert- Nestler- Strasse 8 76131 Karlsruhe Telefon: +49 721 354808-0 Faks: +49 721 354808-152 E-mail: info@gameforge.com Można zaczynać spamować ich email ze skargami

• A co to się stało

satanael - - DiD Virgo

Quote from el bosso siklent: “Troche to nie wprowadzaj ludzi w blad bo to grube miliiony wałkowane tam ida . Z reszta dla takich jak ty i team sa specjalnie obrazki . ” Podajesz liczby z kosmosu - Scruple 65 kkk czyli co ? urósł nagle 65 miliardów pkt ? o0 bo ja widzę na ss 65 milionów a nie miliardów ...

• A co to się stało

satanael - - DiD Virgo

Quote from el bosso siklent: “tymczasem na virgo : krystiano ronaaldo 78kkk scruple 65kkk elamik 56 kkk yeabuny 34 kkk madzia 18kkk prnt.sc/z07xdo i kolejny dzien prnt.sc/z086ab Wczoraj podobnie , chyba postanowili nie robic spektakularnych przyrostow po 1 bance zeby ludziom zylka nie pekla , moze art zabronil ze maja rosnac do 100kkk na dobe? ” Chyba 65 kk a nie 65 kkk to trochę różnica P.S Siemasz Czester , koope lat

• Cała prawda o mnie i o Majsie

satanael - - DiD Quantum

Quote from Bunny: “wracając do tematu, właśnie Majs handluje sobie z kontem K4spin. Ciekawe kto siedzi na nim teraz. On sam, czy jego przydupas Kiler? sumie chyba tylko on już mu został ” Tam siedzi Majs

satanael - - DiD Quantum

Quote from XMathieuX: “Ale jaja Gość założył temat i sam się w nim pogrąża a wszystko zaczęło się od tego, że Majs nie chciał mu oddać konta którym rzekomo się spompował satanael czy jak się tam opisujesz- nic uczciwie nie osiągnąłeś (wnioskuje to po tym bo sam się przyznałes do oszustw na uni Eridanus) a teraz postanowiłeś być najbardziej uczciwym graczem Quantum ale Ci nie wyszło bo Majs nie chciał Ci oddac konto po koledze, więc pomyślałeś sobie, że opowiesz wszystkim jakimi to byliście super…

satanael - - DiD Quantum

Quote from szpic: “A gdyby dostał to jedno konto to teraz tematu by nie było i sam by lecial na 10 kontach niby nawrócił się ale nie do końca ;D ” Kolego nawet gdyby Majs dawał mi lepsze konto od ciosa czy tam dobre flotowo (coś ala marys , pl1 itp) to i tak bym tego konta nie przyjął - powód ? Bo nie mógł bym grac z takim kondonem jak Majs pod jedną banderą ... I proponuję dokładniej prześledzić wątek bo tutaj nie chodzi głównie o to że Majs nie odstąpił mi konta po Franku . Chodzi głównie o to…

satanael - - DiD Quantum

Quote from Bunny: “Quote from boski: “Widze ze tok sprway delikatnie odbiegl od tematu i zostal delikatnie przeczyszczony Wiec zapytam czy Satanel podal nazwy reszty kont czy trzeba samemu ich poszukac ? No i jeszcze zostal Kiler o ktorym to Satanel nie chce pisac ” Konta z wczorajszych banow: rob0 elive gornik ivo fernox Zonix ZxSpectrum Samojedny - konto Satanela Smieszne jest to, ze np Konto fernox, wczesniej Fuzek - pisal do mnie z pretensjami, ze zostal usuniety od nas z sojuszu. Juz przed …

satanael - - DiD Quantum

Quote from gardze wami: “Quote from satanael: “Quote from Bunny: “Quote from roermond: “Satanael a możesz napisać czy konto mieszko ,które było wcześnie j u was w sojuszu to też był push? Bo dostałeś bana a później ci go zjeli? ” to był push:) teraz to konto to gsowka kilrera:) ” Potwierdzam to był push ” Nawet nie mam chęci przekopiowywać zapisanych swoich postów bo liczyłem się z tym, że zostaną szybko usunięte. Mógłbyś rozwinąć temat programu pod VPN? Który z was pokrywał subskrypcję? Jaki to…

satanael - - DiD Quantum

Quote from DarthMario.: “Quote from satanael: “Wierz mi że bez tych kont na pewno byśmy coś w grze ugrali . Grałem w to 10 lat i do póki nie zacząłem się pushować szło mi całkiem dobrze . Ale prawda jest taka że konta do pushowania wraz z odpowiednim programem do tego i systemem przez nas opracowanym doprowadziły do takiej przewagi na uni Eridanus że flota moja i Majsa była nie do ruszenia nawet nawet gdyby np na mnie poleciało 5 najwiekszych flot ... To był ten atut że fsa nie musiałem robić pr…

satanael - - DiD Quantum

Quote from Bunny: “Quote from roermond: “Satanael a możesz napisać czy konto mieszko ,które było wcześnie j u was w sojuszu to też był push? Bo dostałeś bana a później ci go zjeli? ” to był push:) teraz to konto to gsowka kilrera:) ” Potwierdzam to był push

satanael - - DiD Quantum

Quote from Truck driver: “Quote from satanael: “Jak by każdy sprzedawał nam konta po 100 zł pod push to byśmy mieli tych kont pewnie i ze 100 sztuk .. ” To tylko swiadczy o Was jakim dnem jestescie, ze bez kupowania kont nie jestescie w stanie nic w grze ugrac ” Wierz mi że bez tych kont na pewno byśmy coś w grze ugrali . Grałem w to 10 lat i do póki nie zacząłem się pushować szło mi całkiem dobrze . Ale prawda jest taka że konta do pushowania wraz z odpowiednim programem do tego i systemem prze…

satanael - - DiD Quantum

Quote from Truck driver: “ale sam pisales o Majsie, ze kupowal konta po 100zl za sztuke pod push ” To jedno konto tylko Jak by każdy sprzedawał nam konta po 100 zł pod push to byśmy mieli tych kont pewnie i ze 100 sztuk ...

satanael - - DiD Quantum

Quote from Truck driver: “Quote from satanael: “Quote from Goldak: “A mnie bardziej interesuje ile taki proceder może pochłaniać pieniędzy np. w skali roku? Satanael rzuć kwotą, żeby tylko dać zarys jakie pieniądze są pompowane w tą grę. ” Generalnie to zależy od gracza ile chce wydawać na antymaterie , jedni wydadzą 400 zł , inny gracz 1000 zł a inny 20 tys zł .Dokładnych sum jakie wydawaliśmy z Majsem na anty + konta do pushu nie podam bo nie ma takiej potrzeby . To każdego indywidualna sprawa…

satanael - - DiD Quantum

Quote from Goldak: “A mnie bardziej interesuje ile taki proceder może pochłaniać pieniędzy np. w skali roku? Satanael rzuć kwotą, żeby tylko dać zarys jakie pieniądze są pompowane w tą grę. ” Generalnie to zależy od gracza ile chce wydawać na antymaterie , jedni wydadzą 400 zł , inny gracz 1000 zł a inny 20 tys zł . Dokładnych sum jakie wydawaliśmy z Majsem na anty + konta do pushu nie podam bo nie ma takiej potrzeby . To każdego indywidualna sprawa co robi ze swoją kasą . Ja pracuję za granicą …

satanael - - DiD Quantum

Quote from Pan S: “satan nie martw sie wypowiedziami Terry czy marysia:) widac ich cos zabolalo jak opisales jak sie pus ” Drogi Smigolu a kto powiedział że ja się martwię ich wypocinami ? sami mają pushera w sojuszu udając że tego nie widzą a będą tutaj zabierać jakikolwiek głos w tym temacie [ciach] totalna na nich z mojej strony Moderator kruszynka:Usunięto wulgaryzm

satanael - - DiD Quantum

Quote from boski: “prntscr.com/mcwwmn moze konta nie zmienily nazwy Satanel opowiadasz o sobie i o Majsie a nie zapomniales przypadkiem o kims jeszcze ? ” Po 1 - To jest temat o mnie i o Majsie , nie mieszajmy do tego wątku innych aczkolwiek wiem kogo masz na myśli Po 2 - Dałeś screena z kontami które należą/należały do mnie i Majsa . Daję sobie rękę uciąć że tych kont jest o wiele , wiele więcej w tej chwili na Q jeżeli oczywiście chodzi o osobę Majsa ... Aha i szanowne GO : ponoć zablokowaliśc…

satanael - - DiD Quantum

Quote from 19dawid45: “Quote from satanael: “Quote from Vertigo77: “Satanael, a skoro jesteś "przy tablicy" na własne życzenie, to podpowiesz, skąd braliście czas i energię na sterowanie tym procederem? Bo pomijając aspekty moralne, intuicja mi mówi, że ogarnięcie takiej ilości kont, żeby mieć z nich jakikolwiek zysk, jest strasznie absorbujące. To ciężka robota po prostu... Że też komuś się chce... ” Sama mechanika sterowania tyloma kontami multi to żaden problem - widzisz na Eri byliśmy nietyk…

satanael - - DiD Quantum

[ciach] Po co mam szukać u znajomych skoro znalazłem tutaj (ciebie). Nie wiem czy ciebie ktoś kiedyś wydymał w tyłek czy nie (nie moja sprawa) ale ja takich rzeczy nie preferuje więc wara od mojej osoby Nie sprawdziłeś dobrze znaczenia słów które podałem wyżej więc raczej uważam że z twoją osobą to akurat nie mam co tutaj za dużo polemizować płyń !

satanael - - DiD Quantum

Quote from Vertigo77: “Satanael, a skoro jesteś "przy tablicy" na własne życzenie, to podpowiesz, skąd braliście czas i energię na sterowanie tym procederem? Bo pomijając aspekty moralne, intuicja mi mówi, że ogarnięcie takiej ilości kont, żeby mieć z nich jakikolwiek zysk, jest strasznie absorbujące. To ciężka robota po prostu... Że też komuś się chce... ” Sama mechanika sterowania tyloma kontami multi to żaden problem - widzisz na Eri byliśmy nietykalni , dodatkowo przez spory okres czasu na E…