Search Results

Search results 1-20 of 477.

• Selene [P N] vs. moherek ~ 100074.5%

-hamer- - - Starcia U68

Selenka zrobiła stejka, Gratulacje

• Witam ponownie czas na grillowanie Smażalnia steków z gęsi, kolejne Gęsi do mojej kolekcji Dnia 17-04-2021 12:07:47 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hamer [P N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 12.459.519 Okręt wojenny 416.178 Pancernik 636.009 _________________________________________ Obrońca Dworek [WOLF_U67] ________________________________________________ Mały transporter 16.590 Recykler 356 Gwiazda Śmierci 1.572 ________________________________…

• Smażalnia steków Dnia 14-04-2021 01:12:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hamer [P N] ________________________________________________ Pancernik 637.399 Mały transporter 200.000 _________________________________________ Obrońca gregor251 [ANGELS] ________________________________________________ Mały transporter 23.071 Duży transporter 215.838 Lekki myśliwiec 28.170 Ciężki myśliwiec 5.064 Krążownik 8.001 Okręt wojenny 895 Statek kolonizacyjny 18 Recykler 2.628 Sonda szpiegowska 7.…

• Graty chłopaki wlotu, ładne gęsi obicie no i o parę gąsek mniej w Komornikach Quote from Pancior: “tak tylko się spytam, Wy macie rodziny?? ” My na szczęście mamy ciebie, a ty jak byś miał rodzinę lub kogoś kto cie kocha, już dawno by cie nie było ale nie przejmuj się lubimy twoje bazgroły które tu nam wypisujesz bo w grze jesteś za słaby dla nas a tu chociaż się udzielasz i coś się dzieje pozdro mordeczko mordunio Wszyscy kiedyś dostaną lanie

• [flood ciach/ kasai] Szczwany Lisek w reckach Ggraty incoming

• To ci się Kruszynka napchała surowcami , Graty piękny zysk

• Graty Lizak, przetapiaj na

• Ło matko co tu się stało , Graty Mummel koleś ma farta inaczej byś go zezłomował wszyscy kiedyś dostana lanie

• Nie się po nocach skanuje typa a tu proszę , Gratulacje Ragnar

• Ale ja się w cale nie tłumaczę, to że byłeś w PN nie daje ci żadnego immunitetu ja złomuje wszystkich po za PN tak było i tak jest. Gruby nie potrzebuje adwokata, widać za klimatyzowałeś się na dobre w Komornikach. Od pokazywania są kobiety, ty raczej nic mi nie możesz pokazać co by mnie zainteresowało W PN ci nie pasowało bo oszukiwali jak twierdzisz i poszedłeś do Komorników ale tam też oszukują gdzie tu logika i sens Jesteś niczym flaga na silnym wietrze nadal cię lubię , moje uczucie do cieb…

• Keyra żeby nie było lubię cię tak samo jak kiedyś, nie złomowałem ciebie a Komornika Swoją drogą wystarczy że pisałeś to w sojuszu a teraz wyszyłeś i piszesz to co działo się na forum u nas, coś ci nie pasowało a widzę że poszedłeś do Komorników gdzie Gruby well KKS (bez urazy) to legenda puscha i skupowania kont, gdzie sam nie raz gardziłeś jego zachowaniem

• Quote from Ten Keyra: “@Hotwax, nie licytujmy się kto ma więcej kont na banie. Król @poziomka jest tylko jeden! ” Keyra jakie to uczucie, być w PN i być zżytym z PN a teraz pisać na PN i być przeciwko PN Ja wnioskuje tylko jedno z tego , że w końcu jesteś na swoim miejscu

• Quote from Kamikazze_: “Graty! Nie ma to jak upolować zapychacz kolegi z sojuszu ! Było ciężko na pewno Gruba akcja ” nie no super mnie pasuje, a nawet teraz otworzyła mi się opcja że mogę atakować GO team na gali to dopiero będzie zarobek miodzio, a niech se gadają co chcą tyle tylko mogą, zaraz wymyślą ze GO nam daje ich czasy dolotu flot do miejsca x , żenada z ich strony, no nic gramy dalej Nie wiem jak to opisać ale Y2K nie nadajesz się nawet na złom jak widać po ostatnim starciu na tobie

• Witam wszystkich i pozdrowienia dla całego PN oraz znajomych Smażalnia steków pn4life.jpg Dnia 30-03-2021 00:00:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hamer [P N] ________________________________________________ Pancernik 637.399 _________________________________________ Obrońca T_o_f_i_k [HQ] ________________________________________________ Duży transporter 58.321 Lekki myśliwiec 4.950 Ciężki myśliwiec 1.067 Krążownik 1.033 Okręt wojenny 1.029 Recykler 57 Sonda szpiegowska 485 Niszc…

• Piękny zyska Palce Lizak nieźle zarobiłeś , przetapiaj na co tam chcesz najlepiej na flotę wszyscy kiedyś dostaną lanie

• Gratulacje ekipie złomującej, jak widać u nas są bardzo dobrzy flociarze i już udowodnili to nie raz, jak usłyszałem że lecą na Y2k to myślałem że to jakiś kawał i nawet nie pisałem w tym temacie a tu taki piękny BUM , utarcie nosa Komornikom. Y2K nie życzę odbudowy bo już ją dostał, co będzie dalej niech decyduje GO, powiem tylko że skoro było starcie i flota została zezłomowana to tak powinno być, przynajmniej surowca by nie zwędził zezłomowanymi cerkami, w tym starciu Y2K jeszcze wyjdzie na d…

• Miś jest zły miś ma bardzo ostre statki, kto spotyka w Misia w gali temu flota się rozwali Graty Misiu oby więcej takich owocnych farmingów

• No i nadchodzi cały on, Gratulacje ciśnij dalej i spawaj latajki aby było czym złomować

• Antharas nie po złosci to pisałem ale dla zabawy

• Nie będę gratulował bo na sojuszniku , no ale wyszło to dobrze nie ma co gadać. Co do ciebie Lojty zbyt bardzo chciałeś abym na ciebie leciał więc spodziewałem się jakieś niespodzianki z twojej strony, za bardzo naciskałeś , a swoją droga kiedyś jak będę miał więcej ochoty na ciebie to tam wpadnę do ciebie i pozamiatam ci te stateczki -Jogi tobie Sz.O. -Antaharas tobie złoma z rąk PNu - Lojty