Search Results

Search results 1-20 of 215.

• Paul vs. tu to tu ~ 6077.93%

silver88 - - Starcia Wezn

Puuuuuush! a nie, czekej.... to ten

• Złomkowi gratki nosa, a obrońcy - żeby się zera przy procentach nie dwoiły przy wysyłaniu fsa @Dobrygracz a Ty ściągaj U i graj z nami

• Quote from silver88: “"Przedmioty import/eksport zostaną przeniesione." - a te dostępne tylko w shopie/nagrodach, ale posiadane w ekwipunku nie? to raczej ważne info dla wielu graczy @Ruda ” Quote from Ruda: “Myślę że dotyczy to całego ekwipunku jak w poprzedniej fuzji. ” Masz gamoniu. BOSS OGAME a nie zadał sobie trudu przewinąć wątku...

• "Przedmioty import/eksport zostaną przeniesione." - a te dostępne tylko w shopie/nagrodach, ale posiadane w ekwipunku nie? to raczej ważne info dla wielu graczy @Ruda

• Quote from Apofis: “A surowce lecące ginęły? ” Panie, wszystko ginęło. Zupełnie tak, jak w 1945, kiedy ruscy przechodzili

• Quote from litek.: “Quote from Wodzirej: “i zabrali zaległe pakiety surowców. przynajmniej mi z zadań ” Oo to trzeba wykorzystać póki się da. Dziena za info ” Jeśli tak serio się dzieje, to mega słaba akcja. Natomiast to, że przy fuzji grasuje AMBA to się przekonałem osobiście, jak podczas ostatniej wcięła mi surę z połowy planet. Znając życie skoro już giną przedmioty, to zawieruszy się więcej niż tylko te z zadań czy komuś jeszcze zniknęły?

• @powyginany drucik może też anulować płatność na karcie - i dostanie bana na konto. Ogólnie nie skłamałem we wcześniejszym poście. Buźka

• Nic. Wykupując anty zrzekasz się wszelkich praw w tym odstąpienia od umowy. To tak plus/minus. Sprawdź OWU pozdro.

• Quote from Dobrygracz: “Quote from silver88: “Quote from Zlomek_Mistrz: “A co z Wezn? Takie same parametry eko i flot jak leda, galatea i europa, a nas nie łączą. ” tak by nakazywał zdrowy rozsądek i tak obstawiałem. Ale pewnie dorzucą nas do jakiejś napompowanej Libry, gdzie latające 30k Gsów jest normą - to se pograliśmy ” W zeszłym roku już dostałem info że dla Wezn są ambitniejsze plany. Jeszcze jak graliśmy to logicznie jak i wy zakładaliśmy Europę, Galarete i inne uni x3 (po speedzie floty…

• Quote from arts: “ja chce tylko wiedzieć co zrobić jak mam konto i na fenrir i na ledzie. ” Wystawić za cebuliony/posadzić babcie na deuterówkę. Przecież już pisali.

• Quote from umpa: “nie ma fuzji pretensje jest fuzja pretensje.... ” Nikt nie ma pretensji - tak samo jak każdy wie, że nie zawsze przy łączeniu będzie sprawiedliwie. Pytanie jaki byłby dla Ciebie akceptowalny próg skrajności? ten sam rząd wielkości? trzy rzędy wielkości więcej? a może 15? pytanie retoryczne jakby co Pozdrawiam.

• Quote from Zlomek_Mistrz: “A co z Wezn? Takie same parametry eko i flot jak leda, galatea i europa, a nas nie łączą. ” tak by nakazywał zdrowy rozsądek i tak obstawiałem. Ale pewnie dorzucą nas do jakiejś napompowanej Libry, gdzie latające 30k Gsów jest normą - to se pograliśmy

• push na banie

silver88 - - DiD Virgo

Mnie również zdziwiło, że scurple nie zawisnął za jaja jak inni, ale dzięki @Dobrygracz za materiał dowodowy.

• push na banie

silver88 - - DiD Virgo

Bo się zesram ze śmiechu, krysztaly znów na banie - pewnie wszyscy znów za wulgi/ bash

• Dla cwaniaczka Torqumenda mam radę - dorzucajcie towarzyszu więcej LM (może nawet SS?) żeby było więcej na PZcie - może to coś da

• Przytankowane aż miło. @ladystlumacz się jaka tutaj Twoja rola!

• Graty. Typ jest niereformowalny i nie wiadomo, z czego to wynika.

• A co to się stało

silver88 - - DiD Virgo

Jak tam misie-pysie? coś się zmieniło? czy obsługa dalej ma wy..gwizdane na patologiczne przyrosty?

• Przedstawiłem garść FAKTÓW - podkreślam faktów, a nie domysłów z kosmosu, a Ty posługujesz się jakąś pokrętną i szczeniacką retoryką. Jeśli nie zauważyłeś - takie samo retoryczne pytanie zadałem wraz z pierwszy swoim wpisem.

• Nawet się śmiałem tego dnia, że wrzucona obraźliwa nazwa planety dla niepoznaki. Otóż, gdyby powodem były wulgi to owe nazwy musiałyby zostać zmienione jako powód skargi, a tak nie jest. Najwyraźniej jednak jest za coś innego, z braku innych banów na uni obstawiam maskowanie IP. Długość bana za te dwie rzeczy różni się, zatem za parę dni się okaże. Kolejny argument jest z dupy - jakoś przy innych ST nie czepiałem się.