Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• pogratulował bym lecz graczom nie mającym szacunku do innych graczy nawet nie ma sensu więc graj sobie i wklejaj te eSTe ale dla mnie gracza z 12 letnim stażem nigdy nie będziesz miał szacunku... Obrońcy SzO dużo nie straciłeś

• też taki kiedyś miałem z innym graczem, lecz wina to moja bo wtedy nie opóźniłem, gdyż byłem pewien że gracza tego nie ma po dolocie okazało się że bitwa była remisowa a ja straciłem 7k PC Graty Rafus muszę ruszyć moje zardzewiałe stateczki powietrzne bo za niedługo będę poza top 100:)

• ciągle imponuje mi ta ilość GS, szok niedowierzanie! Graty wlot bardzo mi się podoba, gdyż zawsze lubiłem wloty Gęsiami!

• Graty, zysk przyjemny - ja też kce!

• Strzał piękny a raczej strzały łącznie ponad 20kkk a to już jest bardzo dużo... Graty Co do Jamnika, nigdy nie rozumiałem graczy, którzy zbierają , zbierają a później to tracą i znowu zbierają, zwłaszcza że nie puści tego na FSa tylko stoi i odświeża co jakiś czas a każdy z nas wie że prędzej czy później i tak trafi w recki przez swój styl gry, sam miałem przyjemność go ze kilka razy trafić mając większy dystans do pokonania niż Ty Mroczny jak jeszcze zbierał w 8 gali no cóż fajnie tak mieć swoj…

• Witam i pozdrawiam Nekkar - skład nie adekwatny do tego co Obrońca miał a to dlatego że atak był zarazem pierwszym dofarmem z łupem 70% youtube.com/watch?v=9ao4FEaDGhQ Dnia 22-03-2021 03:01:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Okręt wojenny 200.000 Pancernik 921.992 _________________________________________ Obrońca Yagami [Formoza] ________________________________________________ Mały transporter 2.969 Duży transporte…

• kurde chwile mnie nie było a na uni takie piękne bitwy! Graty Obrońcy jak najbardziej SzO! bardzo w porządku gracz dobra lece pozaglądać do graczy z notatnika bo za chwile mnie wszyscy przegonicie we flocie

• Graty Fajnie się patrzy jak Górnicy złomują,

• Fanie widzieć nowe Nicki w tym dziale Oby częściej i więcej Graty! Obrońcy SzO wprawę już ma

• Pięknie Olu - Zysk jak i procent powalają to jedno z tych prawdziwych Starć Tytanów! Obrońcy SzO!

• Graty Jumas, Zysk mega, zazdroszczę Obrońcy SzO!

• Graty Arek, procent fajny, zysk jest, więc jest się z czego cieszyć - do tego moonkiling Obyś częściej tu bywał , dzięki za ded-y Obrońcy SzO!

• Dnia 12-03-2021 03:52:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 5.841 _________________________________________ Obrońca Klaki ________________________________________________ Mały transporter 3.247 Duży transporter 1.488 Lekki myśliwiec 98.969 Ciężki myśliwiec 78 Krążownik 51 Okręt wojenny 343 Recykler 1.132 Sonda szpiegowska 1.051 Bombowiec 3.820 Satelita słoneczny 26.461 Niszczyciel 8.503 Gwiazda Śmierci…

• OMG 10kkk Graty!

• Graty Arek!!! lataj więcej na graczy mniej na piratów bo inaczej statki Ci zardzewieją:) Obrońcy SzO

• Piknie Olu, bardzo aktywny gracz, lecz widać że popełnia błędy Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet Obrońcy Życzę SzO PS tak z innej beczki... Kazali nam się rejestrować na nowe forum i tam wklejać nasze Starcia ale ja się pytam gdzie na jakim serwerze ani Nekkara ani 68 tam nie widzę

• Witam, miałem tego RW nie wklejać , gdyż kompletnie nie zasługuje na ten dział, lecz niestety kasują nam po raz kolejny Forum więc trzeba sięporzegnać GF ma w nosie to że Ogame to historia, że tu grają nawet pokolenia już, że czasem fajnie się wraca do STarć ludzi, którzy już nie grają , lub wspomina STarcia graczy, których już z nami nie ma na tym świecie... smutne to jest że mimo postępu co kilka lat zmienia nam się Forum i kasuje jego historie Wracając do tego Starcia Tytanów, geneza wygląda …

• takie małe co nieco youtube.com/watch?v=bo_efYhYU2A Dnia 03-03-2021 02:10:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 300.000 _________________________________________ Obrońca Rigel [B_B] ________________________________________________ Duży transporter 7.600 Sonda szpiegowska 3 Gwiazda Śmierci 165 Wyrzutnia rakiet 119 Mała powłoka ochronna 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor ZDOBYWCA […

• Graty, widzę że forma jest - jedno z tych RW, które jest prawdziwym Starciem Tytanów, choć patrząc na Flotę naszego top 1 to tak jak by Słoń nadepnął mrówkę. Przeglądając galaktykę zauważyłem ten złom, który jeszcze nie zdążył zniknąć z 2 gali... Szajka życzę SzO, zacięty i dobry gracz też mi przyfarmił paliwówkę lecz niestety dla niego Morfeusz czasami wygrywał a to nie idzie w parze z graniem

• Powiem Ci szczerze że myślałem że jesteś normalny, ale z tego co widzę to siedzi Ci jakąś zadra w oku, olewałem wcześniej Twoje komentarze, lecz zaczęłaś uderzać w Sojusz, gdzie mam range założyciela i zaczynaja mnie boleć Twoje śmieszne komentarze, niczym nie podparte, może jak ty przestanę latać bo strach coś walnąć, gdyż za każdym razem piszesz o puszowkach, Może sam masz coś na sumieniu, bo mnie akurat nie bawi puszowanie się i nigdy tego nie zrobiłem, a sam walnelem Pedro z 5 razy Obiecuje …