Search Results

Search results 1-20 of 915.

• Sel, jak na prawdziwą Caryce przystało, wysmażyła steka z zaskoczenia Rzadko ostatnio tu gościsz, ale jak już się pokarzesz to z przytupem 100k % to ciekawy wynik, a i zysku można pozazdrościć Jak już wena wróciła, to może częściej tu zajrzysz

• Coś tam wpadło, Kilka dni temu podczas lotu, ktoś mnie ubiegł Dziś ja byłem sprite i pierwszy doleciałem Standardowo pozdrowienia dla PN i znajomych Dnia 12-04-2021 20:52:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 28.000 Pathfinder 48.000 _________________________________________ Obrońca kiu10000 [BsPirate] ________________________________________________ Duży transporter 103.418 Recykler 1 Gwiazda Śmierci 1 Reaper …

• Forma, jest jak widać po częstotliwości wstawianych STacs Od czasu do czasu podesłał byś jakieś zapro na rzepa do ACS Baw się dalej, pal, złomuj , gwałć

• Gratuluje Panowie starcia, Chyle czoła, trochę nerwówki przy tym było, a i ilość osób zaangażowanych spora. Nie ma co gdybać co by było gdyby. Ogame to gra błędów, po stronie użytkowników jak i programistów Nie zmienia to faktu, że flota Y2K została zezłomowana. Przez błąd mamy sytuację jaką mamy. Nie zależnie od decyzji GO/SGO mam nadzieje że obrońca wykaże się klasą, honorem i kunsztem, i w sytuacji gdy flota nie zostanie mu odjęta zezłomuje ją a surowce odeśle na planetę GO

• Marudził, marudził i wymarudził Graty Hamer starcia i zysku Normalnie po komentarzach powinieneś poczuć się jak celebryta który wyznaje zasadę " Nie ważne jak o nas mówią/piszą ważne by mówili i pisali", więc Mc rób swoje i ciśnij dalej

• Widze Viking rozdaje te statusy Avalonu na lewo i prawo Graty ChupaChups, zysk przyjemny, sporo paliwka wpadło więc będziesz miał za co latać Standardowo dej

• Tak delikatnie dla równowagi Obrońca 2 raz w moich reckach, ostatni raz jakies 10 msc temu. Flote dość ciężko namierzyć, i jest niczym widmo. Ostatnie dofarmy źle wysłane, przez co się odbiły. Patrząc na aktywność obrońcy, nie było czasu na korekte Pozdrowienia dla PN i znajomych Aaaaaa to chyba mój rekord jeśli chodzi o zysk z ST Dnia 27-03-2021 23:06:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Niszczyciel 110.100 Reaper 70.0…

• Ja to tylko zostawie Podobno to nasze, więc zostało w rodzinie Pozdrowienia lecą dla PN i tych normalnych odróżniających rzeczywistośc od wirtuala Dnia 22-03-2021 23:23:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 30.000 Pathfinder 85.000 _________________________________________ Obrońca Linkin666 ________________________________________________ Duży transporter 81.059 Statek kolonizacyjny 4 Recykler 5 Gwiazda Śmierci…

• Chupa Chups się przebudził Wiosna idzie, czipsy złomują Straty niewielki, zysk spory Prosze częściej i więcej

• Graty Kruchy pomysłu i wykonania Jak za pierwszym razem oglądałem raporty na tel, zgłupiałem Dziwnie się czytało jak zezłomowałeś w 2 ST sam siebie. Mino wszystko tak jak przedmówcy pisali, nie zawsze liczy się zysk Straty odrobiłeś więc zapewne ostatniego słowa nie powiedziałeś

• Graty Inc , forma nie opuszcza Kolejnych bardziej soczystych życzę

• Atakiery te same, tylko skład floty bardziej bojowy Dzięki Inc za doborowe towarzystwo podczas lotu Pozdrowienia dla znajomych i PN Dnia 20-03-2021 22:31:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Incoming [P N] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 69 _________________________________________ Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Reaper 70.000 Niszczyciel 110.000 Bombowiec 110.000 Recykler 1 __________________________________…

• Taka akcja Panowie to nie zwykły bfs, więc słowa uznania się należą Ilość GS przemierzających galaktykę robi wrażenie, Y2K, szybko niczym Feniks stanie z popiołu , dok odda, recki częściowo zebrały a i sojusz obojętnie nie przejdzie Bawcie się dalej, bo czasami nudą zalatuje

• Zlituj się i zmień w końcu tan nick, bo innych ekonomów w kompleksy wpędzasz Eko rośnie, flota spushowana też, czego chcieć więcej Jesteś na fali, więc niebawem znowu przedstawisz jakiś obrazek

• Niby 2kkk zysku, ale jeśli podzielimy na 4 to już tak kolorowo nie jest Mojego 60% za allegro nie oddam, Wam pozostaje 40, więc szału nie ma Tak jak napisał Het, sojuszowe ACS miło się ogląda

• Fajne oranie bunkra z przyzwoitym zyskiem Regularnie gościsz w tym dziale to i flota staje się większa Kolejnych jeszcze większych Przetapiaj i do przodu

• Starcie takie se, Kromak swoje lewe konto w bierki przegrał to Vikingowi wystawił Zwykły push , ot to, żadnych ochów achów nie będzie Jeśli dobrze disco przeczytałem to zysk miał być większy w paliwie

• Dejjj mi a nie bagietce Kolejne starcie , a tiry puste Mam nadzieje że kolejne będą z większym zyskiem, bo po prstu to sobie wylatasz Przetapiaj na kolejne zabawki i pchaj ten wózek

• Taka postawa bardziej pasuje do Robin Hooda a nie Vikinga, Viking nie zna słowa litość, było te dofarmy dociągnąć do końca Jesteś w gazie, więć długo nie będziesz kazał czekać na kolejne starcie Przetapiaj

• Dzięki Inc za pilota, w moim wieku ogarnięcie ataku z kom. to już nie lada wyczyn Coś tam zysku jest, mimo że straty spore. Pozdrowienia standardowo dla PN i znajomych Dnia 16-03-2021 23:37:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Incoming [P N] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 66 _________________________________________ Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 230.000 Lekki myśliwiec 8.500.000 Sonda szpiegowska…