Search Results

Search results 1-20 of 250.

• Znalezione podczas rutynowego skanu idlaków Podzdro TIME youtube.com/watch?v=tzxmgsikA-…ABSsjckLGWVGb2sY&index=10 Dnia 02-03-2021 10:05:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Pancernik 50.000 Pathfinder 61.024 _________________________________________ Obrońca mocoloco ________________________________________________ Duży transporter 40.000 Lekki myśliwiec 965 Krążownik 15 Recykler 546 Gwiazda Śmierci 2 ________________…

• Taka tam mała przed fuzyjna rozgrzewka Trzeba flotę rozruszać ;p Pozdro dla TIME youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ Dnia 01-03-2021 20:32:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 6.000.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Asguard [N-F] ________________________________________________ Mały transporter 4.644 Duży transporter 5.489 Lekki myśliwiec 6.347 Ciężki myśliwiec 2.499 K…

• panowie a prawda jest taka że jedyne co można to ponarzekać, a jak chcecie grać to i tak musicie się dostosować bo i tak tym narzekaniem nic się nie wskóra Więc jedyne dwie opcje jakie pozostają to albo sie dostosować i grać dalej albo olać i iść na urlop

• Co dalej?

Uudelleen - - DiD Dorado

Dla mnie prosta piłka: 1. U68 + Nekkar + Taurus: tu logicznie wszystkie najstarsze i maja floty x1 2. Quantum + Virgo : Bo oba speed uni 3. Libra + Wezn + Ylidun + Aquarius + Dorado: bo te zostały a róznica między x2 i x3 flot naszej administracji nie robi róznicy

• Dawno starego kolegi nie odwiedzałem youtube.com/watch?v=IaWqvtShfGQ Pozdro TIME Dnia 22-02-2021 08:46:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Krążownik 150.000 Pathfinder 10.000 _________________________________________ Obrońca BARDO [ZAKON] ________________________________________________ Mały transporter 35.311 Duży transporter 11.704 Lekki myśliwiec 5.108 Ciężki myśliwiec 2.341 Krążownik 841 Okręt wojenny 324 Recykl…

• Nie dość że 69 to jeszcze w Pendolino youtube.com/watch?v=50WH8OpSTS4 Pozdro dla TIME oraz @Maximus1984 Dnia 31-01-2021 16:40:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Pathfinder 20.000 _________________________________________ Obrońca Akuku [Zubr] ________________________________________________ Mały transporter 20.970 Duży transporter 23.213 Lekki myśliwiec 240 Ciężki myśliwiec 193 Krążownik 55 Okręt w…

• W układzie Kow zawsze mi uciekał a tu proszę 130 układów dalej flota zostawiona na ponad 2h Pozdro dla TIME Dnia 23-01-2021 11:27:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Krążownik 150.000 _________________________________________ Obrońca kow81 [N-F] ________________________________________________ Mały transporter 5.619 Duży transporter 63.986 Recykler 851 Sonda szpiegowska 521 _________________________________________ …

• Niestety zapomnialem teleportowac Recków razem z flotą i obrońca zebrał cały złom youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg Dnia 18-01-2021 19:21:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Krążownik 200.000 Pathfinder 30.000 _________________________________________ Obrońca januszk82 ________________________________________________ Mały transporter 10.477 Duży transporter 9.200 Krążownik 300 Recykler 500 Sonda szpiegowska 164 Sateli…

• Takie tam latanie niedzielna wieczorową porą youtube.com/watch?v=PtiW6TgzhDA Pozdro TIME oraz @Maximus1984 Dnia 17-01-2021 19:38:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Krążownik 100.000 Pathfinder 40.000 _________________________________________ Obrońca Consul Vela [Smoky] ________________________________________________ Duży transporter 18.909 Statek kolonizacyjny 3 Sonda szpiegowska 1.116 Wyrzutnia rakiet 50.000 Lekk…

• Sprzedam deuter

Uudelleen - - Handel Europa

Jak w temacie posiadam duże ilości deuter czekam na informacje w grze pod nickiem: Quaboos bin Said

• Quote from Bunny: “z tą lotka to przekombinowałeś postawiłem bo sam chcialem gsami zaorac bunkierem, ale nawet kulki nie chciało mi się stawiać xD ” Hyperion tam tez postawił i zmył się po paru dniach bo jak zobaczył Twoja planetę to myślał właśnie że coś na niego kombinujesz i poleciał do Ragnara

• Quote from Eomures: “najtrudniejsze w tym było udawanie dzbana ” No własnie z tym trochę miałeś farta bo Hyperion poleciał na tego Fsa a nie wiedział, że tak nie latasz bo ile razy ja patrzyłem na fali to oprócz ekspów nic tam nigdy nie widziałem i jakby dodał tą wiedzę do tej kolonii Bunnego na 2g u Kareeba jak zrobił u niego lotkę to powinna mu się lampka zapalić ale jak napisałeś było i ni ma

• Graty akcji ładnie wymyślone Szkoda sojusznika, bo faktycznie jeden z lepiej pilnujących się graczy na tym uni, ale dał się trochę naciąć. SzO Hyperion

• Akcja słaba w [ciach]. Nie wiem co ludzie mają w głowie żeby takie coś zrobić i jeszcze satysfakcję z tego mieć. Dla mnie osobiście większą satysfakcję daje sfarmienie idlaka niz zrobienie czegoś takiego. Moderator Neferet:Wulgaryzm

• Powtorka z rozrywki czyli start po chwili skan od januszka i po kilkunastu minutach wszędzi wchodzą minutki youtube.com/watch?v=IaWqvtShfGQ Dnia 18-12-2020 19:05:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Krążownik 150.000 _________________________________________ Obrońca januszk82 ________________________________________________ Mały transporter 5.914 Duży transporter 13.000 Lekki myśliwiec 100 Ciężki myśliwiec 54 Krążown…

• Ogromne podziękowania dla Shagego za cynk :) Pozdrowienia dla TIME i GRINGOS youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU Dnia 18-12-2020 13:55:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Anonymous [TIME] ________________________________________________ Pathfinder 30.000 _________________________________________ Obrońca GROM ________________________________________________ Duży transporter 25.749 Lekki myśliwiec 2 Ciężki myśliwiec 1.401 Krążownik 246 Okręt wojenny 55 Sonda szpiegowska 46.549 Bombowiec…

• OKA: Dzień 4

Uudelleen - - Pytania

Było to uniwersum nr. 50

• OKA: Dzień 3

Uudelleen - - Pytania

Na pozycji 8

• Ja zebrałem w całości pz innego gracza i też zaliczyło. Może to nie tak prosto jak wszyscy myśleli i zadania trzeba próbować do skutku. Tak jak w niektórych grach mmorpg że nie każde zabicie zaliczało

• @Forumowy As gorzej jak jednego dnia trafisz 2-3 zadania których nie zalicza ja tak mam na jednym koncie gdzie gram bez sztabu