Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Wersja 7.6.6

Art - - Nowości

Za chwilę nastąpi wycofanie wersji 7.6.6 i powrót do wersji 7.6.5. Przyczyną są błędy w procesie fuzji pojawiające się u niektórych graczy.

• Quote from Starrk: “a czemu Art proponuje włączyć urlop zamiast proponować blokadę ataku na uni do naprawienia kardynalnych błędów? Trochę to takie śmieszne... - Panie Art, mam problem z grą! - To nie graj. kurtyna. ” Po pierwsze, urlop jest szybki i skuteczny - uniemożliwia jakikolwiek atak na gracza i można go nałożyć od razu po zauważeniu nieprawidłowości, Po drugie, zgoda na blokadę ataków musi być odgórna i wykonana przez pracownika technicznego - nie mam pstryczka o nazwie "misja atakuj on…

• Quote from The_Arrow: “@Art Przeniosłem się poprzez fuzję przed tym jak napisaliście, że trycjum nie przechodzi. Nie mam teraz nagród z piątek poziomu. ” Napisz zgłoszenie, zaradzimy

• Quote from Starrk: “@Art kiedy możemy spodziewać się informacji o kolejnych grupach do uf? ” Wszystko zależy od tego jak szybko i sprawnie przebiegnie obecny plan. Oprócz nas zaplanowane są także inne kraje. Jak tylko będę wiedział coś więcej, dam znać.

• Quote from guff: “Quote from Art: “Fuzje w zeszłym roku nie miały takiej opcji, teraz też nie wydaje się, żeby to przeszło. Zapytałem. Czekam na potwierdzenie. ” Dzięki. Czekamy na informację. ” Niestety, darmowe relokacje dla gospodarzy nie są planowane.

• Szanowni Gracze, Pragniemy zaznaczyć, że zebrane Trycjum nie przenosi się w procesie fuzji. Zalecamy wykorzystanie go przed rozpoczęciem procesu. Wasz Zespół OGame

• Quote from sheaker: “Art, ostatnio udało się wywalczyć, w bólach, sztab i 2 relokacje na docelowych, nie da rady się gdzieś uśmiechnąć ? ” Fuzje w zeszłym roku nie miały takiej opcji, teraz też nie wydaje się, żeby to przeszło. Zapytałem. Czekam na potwierdzenie.

• Jeśli chodzi o dalsze zmiany w konfiguracjach Universów docleowych, to mogą one być przedmiotem zmiany poprzez ewentualną ankietę. Co do opcji aktywacji ładowności sond szpiegowskich, wpierw się upewnię czy ta opcja wchodzi w grę.

• Szanowni Gracze! Ten czas w końcu nadszedł! Mamy dla Was pierwszą partię grup, które chcemy połączyć do wybranych Universów. Oto ona: - Zibal (152), Cosmos (155) połączą się z Xanthus (150) - Proces fuzji: od 2.03 10:00 do 9.03 10:00 - Zmiana konfiguracji Universum Xanthus nastąpi 1.03 14:00: - zwiększenie pól do +30 - Fenrir (158), Indus (161), Leda (164), Europa (157) połączą się z Galatea (159) - Proces fuzji: od 3.03 10:00 do 10.03 10:00 - Zmiana konfiguracji Universum Galatea nastąpi 1.03 1…

• Szanowni Gracze! Powyższa informacja o planowanej przerwie technicznej została uaktualniona.

• Hotfix 7.6.4 pl1

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, Za chwilę wszystkie serwery otrzymają hotfix, który usunie błąd krytyczny w grze.

• Faktycznie coś jest nie tak. Zgłoszę.

• Event Systemu Nagród

Art - - Eventy

Szanowni Gracze, Już dziś rozpoczynamy kolejną edycję Eventu z nagrodami! Event rozpocznie się od godziny 14:00 i potrwa do 11 lutego. Tak jak w poprzedniej edycji: event będzie miał 5 poziomów. Event na nowych Universach będzie miał zmienioną listę zadań i inne nagrody, niż na pozostałych serwerach. Dzienny limit Trycjum dla nowego Uni to 1200. Dla starych 1000. Ilość poziomów i wymagania na poziom są wszędzie takie same. Wymagana ilość Trycjum na poziom: 1. 2500 2. 5000 3. 7500 4. 10000 5. 125…

• Event z nagrodami - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o OGame

Nie mam konkretnej daty, ale szykuje się już kolejna edycja Także jeszcze trochę cierpliwości

• Quote from Gierus: “Proszę ja, proszą inni, co z tą fuzją, będzie ?, kiedy - przedstawcie jakiś plan, gracze uciekają, zapewne by grali gdyby był jakiś plan. ” Jak tylko będę coś wiedział, dam znać.

• Quote from Antharas: “Nauczyli się po grudniu 2019 że u nas nie może być zmian w tym terminie xD ” To był jeden z głównych powodów, dla których nie chciałem ewentualnych problemów Robić fuzję na ostatni możliwy moment, gdzie potem życie w firmie zamiera na 2 tygodnie, jest złym pomysłem. Będę naciskał na ruszenie nas z miejsca po 6 stycznia.

• XMas_ogame_pl_2017_1bcbe8927107316402065ae9aaf2954f.pngSzanowni Gracze! Obecny rok zmierza ku końcowi, Święta tuż za pasem, dlatego w imieniu naszego Zespołu OGame.pl, chciałbym Wam życzyć, abyście mogli je spędzić w gronie swoich najbliższych, w zdrowiu i pogodzie ducha. Bądźcie bezpieczni, pamiętajcie o sytuacji z covid-19 i do zobaczenia w nadchodzącym 2021 roku! Z tej okazji pragnę przypomnieć, że wszelkie zgłoszenia, jakie kierujecie do nas w systemie Support, będą rozpatrywane z opóźnienie…

• Event z nagrodami - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Muniek: “@Art czy event z nagrodami to jednorazowa sprawa czy będzie on cyklicznie powtarzany ? ” Będzie powtarzany

• Wersja 7.6.2

Art - - Nowości

W/w aktualizacja trafi na nasze serwery już w czwartek ok. godziny 13:00

• Wersja 7.6.2

Art - - Nowości

Lista zmian - [Nowość] Dodano odgórne ograniczenie wartości [size] dla bbcode - [Nowość] Dodano bonus klasy do API - [Poprawka] Przełączanie się pomiędzy zakładkami, będąc w trakcie wpisywania celu w teleporcie nie będzie powodować usuwania cyfr - [Poprawka] Guzik API dla floty 1 będzie już działał na podglądzie mobilnym - [Poprawka] Usunięto kilka błędów ajax w podglądzie i sklepie - [Poprawka] Przywrócono możliwość kontynuacji za pomocą klawisza enter po wyborze załadunku w raporcie szpiegowsk…