Search Results

Search results 1-20 of 465.

• Bo nie było kodów do przekazania psu konta

• A skąd wie że go zaraz przeniesie po 60 dniach niech od razu weźmie 200 paczek co by potem nie płakał

• Quote from sheaker: “Quote from Duch Puszczy: “Gracze, którzy samodzielnie dokonają wyboru uniwersum docelowego otrzymają w nagrodzie Sztab dowodzenia (7d) i złote dopalacze surowców Czyli himala poszkodowana Zadnych prezentów ” Przy okazji poprzedniej fuzji udało się wyprosić sztab na 5 dni oraz po 2 (chyba?) reloki na docelowych, więc głowa do góry, trzeba tylko intensywnie truć dupę. ” Ci co mają zachowane stare przeniesienia znów nic nie dostaną i zaś będzie larmo na 10 stron

• Jarek [OGS] vs. gacu ~ 55631.31%

edes - - Starcia Quantum

O jarecek już się utuczył i jest gotowy do ubicia Gdzie trzecia dobitka ?

• Quote from skorek: “Fuzja to jedno wielkie g. Przykład z quantum, gdzie odbyły się już dwie fuzje. I co? Smierdzi trupem na kilometr. Została garstka ludzi, dla których ogame to całe życie. Reszta to ufsy i wieczne urlopy. Ale wszyscy jarają się, kiedy następna fuzja? ” A niby jak ma być lepiej jak na różnych serwerach grają jedne i te same osoby i potem ładują wszystko do jednego wora to konta potem wiszą na wiecznych urlopach. Ja już tam mam z elektry, fornax, eridamus, cygnus i quantum

• Dobrze że jest wybór i nie będe miał potrójnego multi

• Boty do farmienia są zabronione to po co ci takie unii?

• push na banie

edes - - DiD Virgo

Że co zawróconą stacje widać na fali ? A ja latam cały czas z planety to mam przesrane

• push na banie

edes - - DiD Virgo

Quote from powyginany drucik: “Quote from Apofis: “Dla mnie to co zrobiłeś to jest głupie i tyle. nawet dla zysku. ” Wiesz że nie tylko on zmieniał składy floty?Jeżeli ktoś robił tylko ekspedycje i nie skupiał się na niczym innym to bardzo szybko przechodził do lvl w którym nie był w stanie wydawać wszystkich surowców które zbierał z PZ. proxyforgame.com/pl/ogame/calc/costs.php Lajt miał 4 razy więcej floty niż ja czyli dziennie do wydania 160-200kkk surowców. Pobaw się kalkulatorem. ” Mulciaki …

• Wersja 7.x - dyskusja

edes - - Porozmawiajmy o OGame

Wcześniej robiłem fsa za 26mln a po zmianie 52mln

• Wersja 7.x - dyskusja

Zmieniłem generała na odkrywce i spalanie wzrosło o 100% to czemu tam pisze -25% ?

• push na banie

edes - - DiD Virgo

Quote from powyginany drucik: “Quote from el bosso siklent: “znowu wprowadzasz graczy w blad. zniszczone militarne scruple 107.515.915.524 prnt.sc/102ibni stracone militarne scruple 14.850.280.055 prnt.sc/102ici0 Kolejny raz podajesz nieprawdziwe dane , pytanie tylko po co. ” Zrobiłam taką samą analizę konta risinga jak starrk elama w poprzednim temacie: ” Nie wnikam w te obliczenia czy są prawidłowe ale rising latał panckami i podobno stracił ich 22mln. Dex nie ląduje na pz a trzeba go wydać na…

• A co to się stało

edes - - DiD Virgo

Lata, ma generała i dostaje 70% pz

• Klasa Odkrywcy - dyskusja

U mnie na 60 ekspedycji 20x przywozi sure, 8x niepotrzebna flota i 50% puste ale najlepsze są 5h opóźnienia

• A co to się stało

edes - - DiD Virgo

Co tam sie w ogóle zbadało astro na 33 ?

• A co to się stało

edes - - DiD Virgo

Scruprle chyba dok odebrał bo sporo urósł

• A co to się stało

edes - - DiD Virgo

Robicie coś z tymi oszustami bo jak nie to dzwonie na policje

• A co to się stało

edes - - DiD Virgo

Po przyrostach widać że na gówno się to zdało bo błędy nie załatane to dalej można korzystać

• Kto jest na większym minusie po tej akcji?

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Apofis: “Quote from Qnick: “Na kompie ” Na kompie. ” Jak leci w dół jak jest nieruchoma?