Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Quote from Avinashi: “Chociaż, czy nie było tak, że konto gameforge już się kiedyś tam zakładało przy okazji lobby lub trochę po wprowadzeniu lobby? ” Tak

• pasiphae padło

powyginany drucik - - Błędy w grze

Zgłosiłam problem do GF.

• Quote from mshaq: “Quote from powyginany drucik: “Nie pamiętam temperatur przed fuzją ale po fuzji na pozycji 9 mam temperaturę od -46 °C do -6 °C Zgodnie z tabelką: image.board.gameforge.com/uplo…55e87ff4f9708cc553974.png nie mogę mieć takiej temperatury na 9 Więc jakby algorytm fuzji zmieniał temperaturę to zgodnie z tabelką edit: Moja planeta choć ma temperaturę z 12 pozycji to ma bonus z 9. ” Nie do końca rozumiem. Mógłbyś wytłumaczyć?Powiedzmy mam obecnie kolonię na 12 pozycji z najlepszą m…

• Quote from Aramil: “@powyginany drucik sprawdź na mmorpg jaka była pozycja - jeszcze nie było aktualizacji ” Wole swoje dane. (Dane z OGame zajmują mi już chyba 100 GB na dysku... ) Nie ma tej planety w API bo powstała tylko na potrzeby testowania fuzji, po aktualizacji API.

• Quote from NowyLolek: “a przed fuzją na jakiej pozycji była? ” Lama jestem i nie pamiętam Mój program nie zapisał... Temp wskazuje na 12. ciap < Quote from NowyLolek: “poza tym, ktoś kiedyś twierdził, że na 14 pozycji miał niższą temp niż na 15, więc może jest to kolejne ulepszenie gry, o którym GF się zapomniało? ” Tak? Nigdy nie słyszałam o tym żeby ktoś miał temperatury poza zakresem z tabelek.

• Nie pamiętam temperatur przed fuzją ale po fuzji na pozycji 9 mam temperaturę od -46 °C do -6 °C Zgodnie z tabelką: image.board.gameforge.com/uplo…55e87ff4f9708cc553974.png nie mogę mieć takiej temperatury na 9 Więc jakby algorytm fuzji zmieniał temperaturę to zgodnie z tabelką edit: Moja planeta choć ma temperaturę z 12 pozycji to ma bonus z 9.

• Quote from TakiOwaki: “Dobra, to jak mam oba przeniesione na jedno Uni, to mogę w dalszym ciągu dokonać wyboru, tj. na jednym załączyć urlop, a na drugim kontynuować grę, czy już muszę grać na tym które zostało przeniesione? ” Wybierz sobie na którym chcesz grać a drugie oddaj. Obojętnie które. Ewentualnie urlop i po 60 dniach pójdzie na cmentarz, wrócisz na inny serwer. Quote: “art Wczoraj o 12:33 albo urlop ->cmentarz i transfer. ”

• Quote from TakiOwaki: “Czyli jak teoretycznie bym miał po fuzji dwa konta na jednym Uni, i spróbuję doładować słabsze mocniejszym, to okaże się to niemożliwe, czy dostanę bany? ” To multikonto a za multikonta są kary zgodnie z OWU.

• Quote from Apofis: “Napisała znak zapytania ” To była ironia w Twoim kierunku... Cmentarz to cmentarz. " skrypt przenoszący konta nieaktywne na serwer cmentarny." Nic o fuzji nie ma. Żeby iść na cmentarz ze skryptu trzeba mieć 60 dni OFF i urlop.

• Quote from Apofis: “Quote from smoki: “Poprawką dostarczoną przez aktualizację jest skrypt przenoszący konta nieaktywne na serwer cmentarny. ” Czy ja dobrze rozumiem, idlaki trafią na cmentarz? ” Post smoki dotyczy przenoszenia kont urlopowych z 60 dni OFF?

• Nie ma to jak się obudzić po 9 latach.... pierwsza fuzja miała miejsce w 2012 roku... i stwierdzić że fuzja wiąże się z ofiarami. Kiedyś łączyli po 20 serwerów w jedno uni i ludzie musieli oddawać konta bezpowrotnie. Teraz jest jakaś opcja...

• Quote from buleon: “Poza tym, jako że jest to obejście płatnej opcji, to GF jakoś to pewnie ukróci. ” Może niekoniecznie ukróci... Toć wczoraj jeden gracz OGame przez pół dnia płakał na discu Artowi że musi zrobić się off na 60 dni i straci eko żeby iść na cmentarz i prosił o darmowych 60 paczek za stracone eko. Wiadomo fuzja wymusza takie długie OFF ale widać jest to opcja 'coś za coś'. (Dla nieobecnych na discu: to był buleon )

• Quote from Muniekk: “Quote from Ruda: “Forum będzie wyglądało tak samo tylko nie będzie można pisać na nim postów ani zakładać tematów. ” to czemu bedzie to forum słuzyc ? ” Archiwum.... :x Czas na skopiowanie w prywatne dyski ciekawszych dyskusji. edit: pfff

• Quote from Nonick: “Czy Fuzja odbędzie się na "jeden strzał" czy będzie się to tak sączyło przez tydzień? ” Porozmawiajmy na temat UniFusion Klikasz guzik "Migracja" Zaraz Cie przenosi do lobby Konto ex znika Pojawia się konto na uni przenoszonym Większość Waszych pytań ma odpowiedź w oknie które pokazuje w czasie fuzji. Quote from powyginany drucik: “zapodaj.net/images/c73ab459d25a8.png Informacje o przenoszeniu planet Aktywne przeniesienia planet są transferowane wraz z kontem i będą kontynuow…

• Quote from ShaDowBurn: “Jak wygląda proces przenoszenie podczas gdy wysłałem flotę na długiego fs'a ? ” Porozmawiajmy na temat UniFusion Przeczytaj warunki fuzji.

• Quote from Apofis: “Czyli jak będę miał aktywnego geologa to też zostanie to przeniesione na nowe uni? ” Tak. Zostanie.

• Quote from Apofis: “Quote from sheaker: “Przy ostatniej dali, więc przestań robić ferment człowieku. ” Darmową relokację dostałem jak się przenosiłem na docelowe. Nie zauważyłem żeby u mnie były dodatkowe, ale skoro tak twierdzisz to ok.. ” Dostawały kotna z docelowego? A już na pewno te co miały 0 darmowych przeniesień na koncie. Bo miałam 1 i nie dostałam.

• Quote from Muniekk: “a coś na temat linku wrzuconego przez Ciap ? Wiadomo cos o terminie kiedy bedzie mozna iść w świat ? ” A to przepraszam... raczej w trakcie fuzji spodziewałam się pytań o fuzję przy fuzji wybrać trzeba kraj więc widać mechanizm przenoszenia jakiś jest na świat

• Quote from Apofis: “Jeśli jestem uni docelowym to relokacja darmowa nie jest potrzebna bo pozycje planety nam się nie zmieniają. ” Równie dobrze można napisać że jeżeli komuś zmieni planetę z 1:1:15 na 1:1:14 to też nie jest potrzebna...