Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Jeśli na uni, na które się przenosimy, jest już gracz o danym nicku, nick zostanie wylosowany ponownie. Mi automatycznie zmieniło jednego buleona na Consul Corvus.

• UniFusion - zmiana forum Jak rozumiem, wszystko zaczynamy od nowa... Kiedy zamierzacie zamknąć działy?

• Quote from Ruda: “Więcej informacji zapewne pojawi się w poniedziałek ” I cisza... kogo można pogonić?

• Historyczny

buleon - - Nauka

Sztucer? Celność i szybkostrzelność?

• Znani i lubiani ludzie

buleon - - Nauka

Quote from Mati: “* reżyser urodzony w Montanie, czterokrotnie nominowany do Oscara (w tym dwa razy w jednym roku, w dwóch kategoriach) - trzy razy w latach 80, raz na początku XXI wieku; David Lynch * pierwszy obywatel Austrii z międzynarodową licencją pilota; Constantin von Economo * pierwszy brytyjski olimpijczyk w dziedzinie skoków narciarskich; Michael Edwards * prezydent Polski przez nieco ponad 13 lat; Ignacy Mościcki * prezydent Islandii, który wygrał wybory o ledwo 1879 głosów a w trzec…

• Przyłączam się do postulatu Taurus od początku mi bardziej pasował do Xanthusa niż do u68 czy Nekkar.

• Historyczny

buleon - - Nauka

Poprawnie, Twoja kolej.

• Historyczny

buleon - - Nauka

Którzy i dlaczego?

• Konto, które "dostał" albo w najlepszym razie dostał? Była przecież propozycja znacznie wcześniej, żebym je przejął, ale odmówiłem, bo do swoich wyników dochodzę własną pracą, a nie szwindlem

• To RW, choć znacznie mniejsze niż to na Gamorze, cieszy znacznie bardziej. Liczyłem na trochę bardziej podzieloną flotę naszego nowego top 1, ale albo nie wie jak ją wykorzystać, albo boi się dzielić, bo tylko w całości jest - póki co - nie do ruszenia. Trudno, nie da rady na raz, to będę go złomował po kawałku Pozdrowienia dla wszystkich graczy Janice, Normy i Himalii. Za tydzień zaczynamy zabawę. Nie róbcie jak top 1, nie ułatwiajcie gry przeciwnikom Dnia 01-03-2021 05:10:11 następujące floty …

• Nie jest to starcie, z którego się szczególnie cieszę. Obecna sojuszniczka na Yildun (chociaż tam raczej mam konto niż gram) i była sojuszniczka z Bellatrix. Niemniej jednak zaufała niewłaściwej osobie, oszustowi, który jedno konto ma na wiecznym banie spowodowanym botem, drugie skombinował jakoś od wiecznego urlopu, a trzecie dostał lub "dostał" od naszego top 1 - Lemura. Gdy dostał drugie, stwierdziłem, że z pewnością będę grał przeciw takiemu graczowi i odszedłem z ISS. Większość byłych sojus…

• Quote from FreakyLumberjack: “Gram na swoim poziomie, ale jak widze link i ktos ma 1400elo i wrzuca partie na 20min to mam za każdym razem odrzucać? Chodzi o to ze to jest zabawa i lepiej rozegrac wiecej partii krotszym tempem niz jedną dlugą i tak mało kto analizuje i umie analizować, włacza silnik i nawet nie wie czemu jest błąd albo niedokładność ale komputer przeciez pokazał ze jest błąd. ” Hmm... masz posty tylko w tym temacie i nie wiem czy grasz w OGame, założę, że tak, skoro piszesz na t…

• Quote from FreakyLumberjack: “Chodzi mi tu bardziej o amatorskie myślenie, gracze do 1500 elo a w szczególności ci poniżej, graja 10min i więcej, ale graja szybko... mając z 10min jeszcze 7min na zegarze panikują bo mało czasu zostało i pozycyjnie przegrywają. ” To graj z graczami na swoim poziomie. Quote from FreakyLumberjack: “Co do blitzów i bulletow, skoro grałes dany wariant setki razy na dłuzszych partiach to co za problem z automatu grać od reki na krótszych czasach, za każdym razem i ruc…

• Wiedźmiński

buleon - - Rozrywka i hobby

Jak na imię miał najwaleczniejszy z rymarzy?

• Wiedźmiński

buleon - - Rozrywka i hobby

Cahir Mawr Dyffryn, syn seneszala Ceallacha.

• Quote from w0jci3ch: “a myślałem że liczy się PZ i % a nie stracona flota ” Każde uni ma inny % na PZ, więc żeby je jakoś porównać, ustalone zostało liczenie po stratach.

• Quote from w0jci3ch: “top2 Solo 1x ” Top 8 co prawda, ale na listę wejdzie

• No nie wiem, jeśli grasz z przeciwnikami, którzy przegrywają pozycyjnie po 15 ruchach, tzn. że powinieneś podbić ranking, bo masz niedoszacowany. Prędzej czy później dojdziesz do ściany, przy której będziesz musiał albo doskonalić treningi, żeby lepiej grać, albo stwierdzić, że doszedłeś do swojego szczytu. Co do bulletów i blitzów, to raczej zabawa, nie szachy, granie na intuicję, bo nie ma czasu, żeby chociaż w dwóch-trzech krytycznych sytuacjach przeliczyć warianty. Ponieważ wciąż nie sądzę, …

• Niealfabetyczna Encyklopedia uni Libra

buleon - - DiD Libra

Fajne, ale to z szopami mi się bardziej podobało Quote from NowyLolek: “Niestety alkohol przestał do (przeze?) mnie przemawiać ” Quote from asherl: “Lolus już 2 tygodnie nie pije! ” Quote from El Baaboollo: “Ponad rok na całkowitej abstynencji. ” Postępująca profesjonalizacja w OGame Gorsze niż odkrywcy, klonowanie surki i bugi razem wzięte

• Quote from FreakyLumberjack: “normalne partie... bullet albo blitz ” Trudno się nie uśmiechnąć, gdy bullety i blitze (nawet nie rapidy) są uznawane za te normalne partie