Search Results

Search results 1-20 of 760.

• Quote from powyginany drucik: “Na serwerze każdy musi mi haracz płacić. ” Na uni Libra mialem byc farma po fuzji. I farma wbila na konto ponad 600kk pkt. No ale oczywiscie roznica punktowa swiadczyla o tym, ze nie mam szans na rozwoj i lepiej plakac, zwijajac pomalu manatki i biernie sie przygladac tylko, jak inni sie rozwijaja.

• Podalem dwa skrajne przypadki rozwoju eko na x2 floty i x5. Ciebie Dagmara pominalem bo kazdy wie jak sie dorobilas, korzystajac z pomocy innych graczy. Myslcie sobie co chcecie. Milo bylo czytac Wasze wypociny i lament, ze "nie da sie"

• Quote from CzarnyPan: “nie da się, jak nie masz dominującej pozycji to na uni 5x jesteś zepchnięty do grania urlopem, ja na 4x musiałem grać urlopem, albo nastawiać sobie budzik co 2 godziny Ale tak naprawdę to wszyscy z tej grupy będą na przegranej pozycji. Bo z kim połączą przy następnej? Myślę że trafimy na quantum z virgo, no chyba że pasiphae z quasarem i coś tam jeszcze nam dołączą ” Skoro tak uwazasz to wejdz sobie w link, wpisz moj nick (Kamil) i sprawdz, o ile punktow konto rozwinalem o…

• Quote from Skiperrson: “Na starcie jesteśmy na przegranej pozycji. ” Czcze gadanie. Kto powiedzial, ze na starcie jestescie na przegranej pozycji? Czy nie da sie rozwinac konta, beda zwierzyna wsrod lowcow?

• Quote from guff: “3 go o 10 tej pojawią się na hima pierwsi goście, bardzo się z tego cieszę, ale może jakiś nowy sąsiad będzie dla mnie niewygodny? Dlaczego w każdej fuzji uważa się, ze tylko migrujący może być poszkodowany? ” Tutaj to juz wchodza osobiste preferencje w grze. Wiadomo, wiele zmian bylo juz w grze. Osobiscie, gdybym mial sie przejmowac, ze bede mial wroga zbyt blisko to zwyczajnie uciekal bym jedynie z fs-ami gdzies dalej, niz od razu myslal nad przenosinami. Jak ktos gra w "ulu"…

• Quote from Duch Puszczy: “Z takiego ze inne uni co do nas przyjda dostana Sztab i dopalki za free Nikt nie bedzie czekal na przeniesienie do konca fuzji wezmie bonusy TAK BONUSY w postaci sztabu i dopalek Uni himala jest specyficzna Mielismy eko x6 mimo prób nic nie wskuralismy Topka 10 uni exodus to 300 kk pkt U nas 100 kk Pisze w ogolnym zaokragleniu Terazpolicz srednio 30 kk sury z wydobycia przez 180 dni daje nam 5 400 000 000 sury w plecy dodaj do tego expy i podejrzewam ze nie spadlibysmy …

• Quote from wampek: “Te darmowe przenosiny dla graczy uniwersów docelowych były właśnie zasługą "lamentu" na forum ” Wniosek jest wiec jeden, bardzo prosty. Co roku proszenie sie i pytania na forum o to kiedy fuzja a potem placzem i roszczeniami domaganie sie czegos, bo ktos dostal a ktos nie dostal. Przypomina to klotnie miedzy dziecmi o zabawki w piaskownicy.

• Quote from edes: “zaś będzie larmo na 10 stron ” Domena naiwnych ludzi, myslacych, ze w ogame wszystkiego musi byc po rowno dla kazdego.

• Quote from Apofis: “Jak to po fuzji zabrali pakiety surowców wygrane z eventu? serio? ” Jak widac, serio serio. Wszystko wyraznie opisane. Komus zabrali i czego tu jeszcze nie mozna zrozumiec? Takie bledy co sie zdarzaja przy fuzji albo cos ginie albo gra sie sypie, ze grac sie nie da

• Quote from Bad.Whisky: “Jakoś nie korzystamy ” Wojna przez 3 miechy ( ), komus sie znudzi pilnowanie notoryczne konta i mozecie smialo korzystac

• Quote from Bad.Whisky: “błyszcze i bez tego ” Glupota w wymyslaniu walki z gornikami to na pewno blyszczysz. @^Turysta^ dobrze chyba to okreslil, ze ta wojna to tylko pretekst by bezkarnie latac sobie po gornikach bez ryzykowania bana za bash

• @litek. moze to przypadek, ze po moim ST zrobiles swoje ST ale pewnie podzialalo motywujaco wiec wstawiam w ramach motywacji dla Ciebie Kamil [MAFIA] vs. Constantin [LEG-XX] ~ 687.06% Dnia 28-02-2021 13:56:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamil [MAFIA] ________________________________________________ Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca Constantin [LEG-XX] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.360 Okręt wojenny 848 Sond…

• Quote from Strzelec84: “a kto nie jest zadowolony niech posypie się brokatem ” Nie ma to jak stracic 125k % do wojny whisky juz brokatem sypie od dawna w sygnaturze

• Quote from Hahohe: “Gościu, weź mi przestań odpisywać, bo już ci mówiłem, że z takim przychlastem jak ty dyskutować nie będę. ” Hahahah marudzicie jak male dzieci i tyle. Ty do mnie sie sapiesz kiedy tylko chcesz a ja mam nic nie pisac wiec sam pomysl zanim cokolwiek do mnie napiszesz

• Quote from Hahohe: “Naprawdę mógłby być wybór, czy chcę iść na szybsze, czy na wolniejsze, nawet jeśli w zakresie +-1. ” Ogame idzie do przodu i coraz to bardziej przyspiesza. Kiedys bylem przeciwny eko x7 grajac na eko x2. Teraz nie wyobrazam sobie zmniejszenia eko. Do wszystkiego wiec mozna sie przyzwyczaic. Do floty x3, x4 tez bym sie dopasowal grajac teraz na x2. Na wiekszym speed floty grac czy bym dal rade to juz nie wiem. Tak wiec, jak ktos chce grac to musi przywyknac do zmian lub odpusc…

• Quote from Apofis: “Nie wiem ile się teraz zbiera sondami. ” Niby jestes wszedzie na forum a nie czytales postow buleona na temat farmienia sondami? Ucz sie od innych, nie tylko na wlasnych probach i bledach.

• Quote from Apofis: “Quote from I am back: “ak samo kiedys porownywalem standardowe farmienie po idlakach do farmienia sondam ” Jak masz szybkość flot x2 to masz ok 30 % więcej sury, tak myślę, że tyle albo i więcej. ” A na uni z ladownoscia sond w 2-3 godziny farmia miliardy z idlakow. Taka to logika.

• Quote from Apofis: “Ale szybkość flot masz x2 a ja x1 ” Tak samo kiedys porownywalem standardowe farmienie po idlakach do farmienia sondami

• Quote from Apofis: “Quote from I am back: “Mi na Librze wychodzi 20kk mety, 8kk krisu i kolo 2kk dexu kiedy koncze farmic obszar 200 ukladow wiec nie wiem jak Ty latasz, ze masz takie slabe zyski ” Jak mało jak mam 2 razy tyle co Ty. ” Quote from I am back: “kiedy koncze farmic ” Zwykle mam conajmniej 50kk na start. Dzienny farming jak mam w miare wolnego czasu ponizej 200kk nie schodzi. Quote from ^Turysta^: “A wracajac do eventu , jak wam idzie? Wszystkie misje zalicza ” Zalicza. Jedno konto @…

• Quote from Apofis: “Ja tyle mam z całego dnia. mniej więcej na uni x1 prędkość czasem więcej ” Mi na Librze wychodzi 20kk mety, 8kk krisu i kolo 2kk dexu kiedy koncze farmic obszar 200 ukladow wiec nie wiem jak Ty latasz, ze masz takie slabe zyski