Search Results

Search results 1-20 of 287.

• Wczoraj poleciałem na obrońcę dla zysku, dzisiaj dla zasady. Z rozwalonych dotychczas bunkrów ten był punktowo największy. Ponieważ nie był pusty, opłaciło się. Łup akurat przydał się na zaliczenie zadania "rozpocznij budowę kopalni metalu". Pozdrowienia dla każdego czytelnika. Obrońcy pozostania. Dnia 27-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Niszczyciel 13.500 Bombowiec 40.000 Reaper 44.000 Okręt woj…

• Quote from neo24: “Do zobaczenia w reckach Mensa ” Quote from Biały miś: “Oni w naszych czy my w ich ? ” Moi drodzy, język polska bardzo trudna. Jeśli to miało brzmieć "Do zobaczenia w reckach, Menso" to popieram Jeśli zaś "Do zobaczenia w reckach Mensy" to jestem za wywaleniem dywersanta.

• Takie tam opóźnienie w logowaniu. Coś tam urwałem, bo dofarmy mogłem już tylko zawrócić. Będzie na czym polatać na przyszłych przeciwników. Już teraz pozdrawiam graczy z Mensy. Dnia 26-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Okręt wojenny 99.000 Pancernik 9.000 Krążownik 195.000 _________________________________________ Obrońca DNZ ________________________________________________ Mały transporter 109 Du…

• Fraza "...vs. Procurator Atlas ~..." występuje na obecnej pierwszej stronie starć tytanów już pięć razy. Dlatego w poprzednim poście żartowałem, że skądś znam to nazwisko. Chłopak do bicia się znalazł. No ale jak się daje, to czemu nie. Może jednak trochę więcej wiary, że można atakujących zniechęcić do siebie. Mniej spamu będzie.

• Dobre wieści szybko się rozchodzą. Jest zdobycz na nowe obrazki na nowych przeciwników (już nie za długo). Obrońcy pozostania, bo zabawa się rozkręca.

• Prokurator Atlas... Prokurator Atlas... gdzieś już słyszałem to nazwisko

• Mnie to nad ranem nie chciałoby się wstawać, chyba że na leżąco z telefonu. Tak czy siak powieki trzeba ruszyć. Graty Pushu.

• Ostrzegałem sojuszników, że Paweł jest niebezpieczny z podaniem przykładów. Co niektórzy słabo się uczą. SZO.

• Piękny zysk. Obrońca niech krótko odpoczywa i prędko wraca.

• Pozazdrościć świetnej zabawy i dobrego dystansu. Oby tak dalej. Zdrowe podejście do tej gry. Prawej i lewej stronie dobrych inwestycji.

• Brawo, brawo, brawo i tak jeszcze z pięćdziesiąt razy. A jeszcze jaki zysk głównie z przejętej surki. Panie, kasę to trzeba inwestować. Więc w sumie dobrze, że dokonaliście przejęcia, bo wiem, że w Jedi kasa popracuje. Najpierw u Was, potem u Misia . Obrońca po krótkim urlopie niech do nas wraca.

• Paliwo w bakach, co to się będzie teraz działo? Jeszcze coś zostało do rozwalenia? Oprócz mnie oczywiście.

• Jak już Priczard dopadnięty i zgrillowany z ładnym procentem, to ja już się naprawdę boję. Padają nawet Ci, których niełatwo było zgarnąć. Czuj, czuj, czuwaj.

• Czasem warto protestować

Walgamer - - DiD Kalyke

Quote from Biały miś: “rozegram cię jak Reagan Związek Radziecki ” Tak, tak, pobijcie się, a ja będę jak Chiny. Chyba, że jest to już rola zarezerwowana dla Piwka lub Megan, to mogę być jak Indie. W sprawie sojusznika nie chcę się wypowiadać. Ale jak najbardziej szanuję wolność słowa. Protest rozumiem, przyjmuję do wiadomości.

• Jak się szuka, to się znajduje. Podziwiam Twoją determinację, bo sam kilka minut temu padłbym jej ofiarą. Telewizje komercyjne przerywają swoje programy reklamami, więc telefon i kliknięcie. Na Pawła to jedyny sposób. Zapomnisz o kliknięciu - zapomnij, że coś na moonie było. No mało nas, zdecydowanie za mało. A jeszcze Ślepy zostawił list pożegnalny

• Quote from Biały miś: “Chciałem zauważyć, że wysłałeś ślepego na urlop ” Tak napisałeś do Pawła, ale to chyba Twoja sprawka. Przetapiaj na co chcesz i skończ z lataniem po ochłapy (jestem w posiadaniu dowodów). Krecik mnie skrytykował za 40kk zysku, ale Ty Misiu mnie przebijasz - w dół oczywiście. Lepiej te sloty przeznaczyć na sondy, bo są lepsze cele. Z drugiej strony jak najbardziej rozumiem, że trzeba przecież z czegoś żyć. Pisząc o ochłapach nie mam na myśli powyższego starcia - sam bym chę…

• Sajanina ja też miałem w swoich ładowniach, więc nie będę aż tak bardzo zazdrosny o wykorzystanie sytuacji. Tylko bądź Misiu miły dla obrońcy i pozwól mu zapomnieć o stracie. Może w końcu zacznie robić zawrócone stacje miedzy moonami.

• Quote from Biały miś: “ten zestaw floty Bardzo nie typowy ” Wysyłając pierwsze sześć ataków pomyliłem jedynkę z czwórką w kordach. Lot przez galę, a kiedy zorientowałem się w pomyłce, do uderzenia zostało kilka minut. Więc wystartowałem ponownie czym tam się dało. Pionków brakło, a recki mam szybsze od transporterów. Dlatego pisałem o farcie, że starcie zaliczyłem. Ta pijacka pomyłka to wprost wymarzone podanie do sojuszu alko Jedi, więc ją sobie zarchiwizuję. Może kiedyś w przyszłości się przyd…

• Stało to poleciałem. Bardzo długo stało, toteż miałem farta, że nikt mnie nie ubiegł. Pozdrawiam stałych bywalców. Obrońcy pozostania, chociaż po sposobie pilnowania konta mam poważne wątpliwości, czy zechce. Pewnie wróci z powrotem na długi urlop. Dnia 20-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Recykler 5.000 Ciężki myśliwiec 180.000 Reaper 12.200 _________________________________________ Obrońca Nekhb…

• Jak wiocha, to ja się chętnie zamienię na taką wiochę. Wezmę z niej przede wszystkim rozpruwacze.