Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Nic nie wygląda marnie, zysk ładny no i trafiony gracz który dobrze się pilnuje. Same plusy Gratulacje

• Top 7 ACS speed x2 SZTURMAN [GoT] & Ryuoshi [GoT] & Miszel [GoT] & ReSeT [GoT] & Gonero [GoT] vs. Gierek [PGR] ~ 792 850.28% TOP 1 ACS Octans , ZAWRÓCONE STACJONUJ

• Witam Przedstawiamy TOP 1 ACS Octans Cóż kolejny porowokator do kolekcji, gierek od dawna upodobał sobie moją osobę i GoT to oskarżania o wszystko gdzie się tylko da. Tak jak kiedyś pisałem, inni ujadają a my ich złomujemy, nam to pasuje Jeszcze kilka dni temu dostawałem takie PW: unknown.png Chyba dużo nie upłyneło Wczoraj z głupa kliknąłem gierka z pzta, niestety czasu na wszystko było za mało i nie zdążyliśmy dolecieć na czas, po czym gierek zaczął jak zwykle prowokować na Kanale ogólnym: ima…

• Pozdro GoT !!! Dnia 25-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Craft ________________________________________________ Lekki myśliwiec 220.795 Wyrzutnia rakiet 619 Lekkie działo laserowe 389 Ciężkie działo laserowe 153 Działo Gaussa 82 Działo jonowe 161 Wyrzutnia plazmy 11 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 ______________________…

• Witam Małe ale się mieści Pozdro dla GoT i znajomych ! GTW ! Dnia 25-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Craft ________________________________________________ Mały transporter 10.596 Duży transporter 3.513 Ciężki myśliwiec 1.803 Krążownik 937 Okręt wojenny 969 Recykler 60 Bombowiec 448 Satelita słoneczny 1.977 Niszczyciel 237 Pancernik …

• uni jak nie unióch ka

szturman - - DiD Volans

Spokojnie, uni powoli się rozkręci, macie kilku pusherków z Octans to lada moment będą "finezyjne STarcia"

• Graty Ogni Znowu do przodu Hajsu dużo nie wydałeś więc nie ma źle Przetapiaj i rośnij A inni niech dalej mierzą innych swoją miarą i płaczą na forum, to im zostaje

• Ciągle Ci powtarzam, że już Ci wystarczy Graty Lamko i rośnij Obrońcy odbudowania i pilnowania dobytku

• Witam Miałem się przebić bez problemu ale w między czasie coś sie pozmieniało w skłądzie floty obrońcy i został mu 1 rozporek Dofarmy doleciały znacznie później Szo podobno nie będzie więc obrońcy życzę sukcesów na innym uni Pozdro dla GoT i znajomych Dnia 21-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 273.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Craft _________________…

• Nawet na całą flotę i na cały nasz sojusz nie trzeba wam było słac tyle floty Nie wiem nie znam się Asalok odbuduj i trzymaj się z daleka od fsów na pz Atakierom gratulacje czujności

• Push Graty Lamko i dorób Riperów bo bieda

• Graty Generał Zysku bez szału ale zawsze St, rozbudowuj flote i wal kolejne STejki

• Quote from El Jose Papa: “Quote from szturman: “Quote from El Jose Papa: “w sobote bedzie rozłożona flota w drobny mak i rozesłana surka do randomowych graczy poniżej niech się bawią. ” To już nie będziesz grał ? Ani eko ? ” A co mam bana wyłapać bo za duże eko bede miał ? mam głęboko ten octans.... nie da sie grać z takim SZONEM na uni. żeby nie było jeszcze raz pieknego zgrania i % ” Szkoda Graty Matełusz, następne prosimy już bez ingerencji SGO

• Quote from El Jose Papa: “w sobote bedzie rozłożona flota w drobny mak i rozesłana surka do randomowych graczy poniżej niech się bawią. ” To już nie będziesz grał ? Ani eko ?

• Ciężko się na to patrzy, takie liczby, ze głowa mała Szkoda, ze już spałem to by większy zysk z tego wyciągnął ale i tak macie co przetapiać Przetapiajcie bo coś pisów jeszcze zostało ARMIE mimo wszystko odbudowania !

• Haha jest i miszcz pusherki, trollowania i płakania gdzie się da Do kiedy masz bana u nas ? bo jeszcze twoja flota została Ciekawe jak będziesz płakał na kolejne ST na twoim ziomku Idź szczekać na nowe uni, tam będziesz pokazywał jaki Jesteś skillowiec za kase jak tutaj Damy Ci troche forów tak z miesiąc i pójdziemy tam grać to zaoramy Cię znowu Miałem się nie unosić ale twoje płacze są już męczące... nie mierz wszystkich swoją miarą, uwierz, że da się grać czysto Graty jeszcze raz Miszel Przeto…

• Ty to masz nosa... super zysk, graty i prześcignij mnie w końcu bo nie ma motywacji

• Witam Stało na planecie Pozdro REX i GoT z Octans ! Dnia 16-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Reaper 99.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Kozka97GG [JPiS] ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 2.086 Lekki myśliwiec 47.013 Ciężki myśliwiec 1.949 Krążownik 2.372 Okręt wojenny 431 Recykler 2.922 Sonda szpiegowska 225 Bo…

• I to pod moim nosem Graty Resecik, rozlatałeś się - niech passa trwa

• Nowy sojusz nowe możliwości Graty Panowie, jedziemy z resztą GTW !