Search Results

Search results 1-20 of 127.

• A co to się stało

.:czubulus:. - - DiD Virgo

Od siebie tylko dodam ze Społeczność graczy domaga się stanowczych działań w stosunku do wszelkich osób, które wykorzystują błędy, zamiast je zgłaszać. Niestety nie w każdej z sytuacji nasz Support ma pełne pole manewru i 100% możliwość ustalenia, kto i kiedy wykorzystywał błąd.

• Zadanie "Ciekawość"

.:czubulus:. - - Błędy w grze

Tu gwózdek tam gwózdek a to wszystko zatopimy w ogame. youtube.com/watch?v=B712eEdjlwc

• Quote from Antharas: “Spoko, fuzja to nic ważnego, ważniejszy jest nowy event, czy gf może zrobić jedna rzecz a dobrze i na czas? Już widzę jakby domy budowli Tu kawałek ogrodzenia, tam jedna ściana z oknem, tam kawałek podjazdu, gdzie indziej drzewko posoadzone ” I to wszystko spięte trytkami, sztrapsami tzw "opaskami zaciskowymi" do kupy

• Quote from Bad.Whisky: “nie zapominajmy o Migotce zaatakowałam ja a nastepnego dnia dostalam za to bana ” Ja też dostałem za nią bana na 14 dni według AGO wmanewrowałem ją w wymuszenie push'u

• Słabo, stać cię na więcej. Tyle z motywacji, gratuluję solówki.

• Quote from kasai: “Quote from Dobrygracz: “Wystarczy grać na wezn żeby wiedzieć to i owo i nie trzeba nikogo trzymać za rękę. Naprawdę sądzisz, że ktoś o zdrowych zmysłach zagłosuje na gościa (mając inne alternatywy) który jako pierwszy opuścił tonący okręt? Który nie wiedział co to kolejkowanie a wyliczenie zawróconego stacjonuj traktuje jako legendy? Który głównym kontem siedział na U bo sie bał a skanował z multi? Który tym multikontem klonował sobie surke jak wszedł zbugowany rynek?Jeżeli z …

• Quote from kasai: “Temat ponownie przeczyszczony. @.:czubulus:. Twoje teorie spiskowe zaczynają po mału być już męczące. @I am back i @cokolwiek to dwie różne osoby. Czy w to wierzysz czy nie. To, że ktoś ma podobne poglądy nie znaczy, że od razu musi być tą samą osobą. Proszę już ukrócić te ciągłe sugestie. Temat uważam za wyczerpany, a kolejne posty nie będą już traktowane tak łagodnie. Skupcie się na istocie tego tematu. ” A skąd niby ta wiedza że to dwie różne osoby? "brudzio" było pite ? cz…

• [mniam] @radzio zgredGratuluje takiego poparcia za te kilka dni pokazu skilla jakim nas uświadczyłeś. bd62e8e0288e9a66.png Administrator Forum kasai:Offtopic wyciety.

• Ja proponuje gracza @dexPL vel @cokolwiek za skilla i upór, za wloty w satelity, za znajomość rynku itp a w szczególności za ilość st po prawej stronie. Moja sygnatura mówi wszystko.

• Quote from Kratos: “Wg mnie: - El Marek - flociarz, top st uwezn - zlomek - caly czas aktywny i zlomuje - czubulus - najlepiej wykorzystał wersje 7, flociarz, topka st uwezn Pozdro ” Wg mnie to jesteś słaby już ci to kiedyś pisałem że nie masz pojęcia o tej grze. Złomek to jest taki aktywny że mmo nie ma szans na złapanie jego aktywności. 7a74cdb4c739ae26.png Quote from Hahohe: “Ej, ale pamiętacie, że tu chodzi o najlepszego gracza Wezn, nie najlepszego oszusta, a czubulus i jego chłoptasie z KN…

• Ja zaproponuje moich dwóch serdecznych kolegów. Oczywiście El Marek vel @souris wystarczy spojrzeć na top5 wezn Quote from souris: “... Chociażbym chodził ciemną doliną... ...zła się nie ulęknę.... ...Bo KNR jest ze mna.... Przywracamy do Pionu !!! ” oraz nasz nocny Lares vel @Dobrygracz wystarczy spojrzeć na top5 wezn Quote from Dobrygracz: “Ja rozumiem, nie ma mnie przy kompie godzinę to wracam i oglądam czerwone RW ale zielone ???????????????? i to ma być flociarz ?? rozumiem że jakbym postaw…

• Wersja 7.x - dyskusja

.:czubulus:. - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Fake_Taxi_u_ Turka: “Quote from DANIMANZA: “Szanowna Społeczność, W środę 21 października będziemy mieć miesięczną konserwację. Konserwacja odbędzie się między 10:00 a 10:25, ale rzeczywisty przestój zajmie tylko kilka minut. Z poważaniem, Twój zespół OGame ORG ” @Art nas to też dotyczy? ” Nie sądzę. Tylko obcojęzyczne serwery, Polskich nie ruszą.

• Ale jakie "nie na temat" Przedstawiłem przesłania do twierdzenia że to kolejny push w twoim wykonaniu. Konto rok nie aktywne, schodzi z urlopu i ty je pukasz. 3fd5e387331c4f43gen.png

• 171af834f9905962.png 3fd5e387331c4f43gen.png Przypadek ? jak twój fs przy tym steku Zlomek [Robotix] vs. Governor Hunterr ~ 33646.58% btw jak tam twoje moony ? coś spadają jak bombki z choinki. A do świąt daleko

• Quote from Art: “Jeśli tylko jest coś, czym mogę się z Wami podzielić z wyprzedzeniem, to informuję. Ciężko jest utrzymywać komunikację jeśli nie mam nic do przekazania ”

• 3fd5e387331c4f43.png Siadło to siadło nie ma co drążyć tematu. Mścicielom spuchnięcia. Super Moderator Ruda:Duży obrazek zmniejszyłam

• Wersja 7.x - dyskusja

Szkoda że nie ma z nami mojego ex kolegi @dexPL on jako topowy gracz by nam tu wszytko wyjaśnił a nawet przepowiedział jak to będzie, kto jak zagra i za ile poleci a nawet ile anty zostanie podlane jakie będą bugi kto kogo zezłomuje i jak, i tak dalej i tak dalej. @cokolwiek go godnie reprezentuje ale to zapewnę czysty przypadek.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from ackra: “@Art czy są prowadzone jakieś prace nad ciagłym wywalaniem z gry co kilka minut? Czy tym problemem w ogóle się ktoś zajmuje? NIe dość że jest to wkurzające to tak naprawdę burzy taktykę gry flotą. ” Idzi się zdenerwować jak opóźniasz kontrę

• Quote from TaurekGary: “@.:czubulus:. pewnie przyjechaliście i dostaliście 4:0 - to typowe dla takie trolla jak Ty, krzycz dalej. ja natomiast wrócę do tematu: Próbuję popchać swoje rozwiązania zapewne korzystne dla mnie?? Akurat ja w tej konfiguracji z top 32 wypadam poza top 100 - mordo. ” Sprawdź statystyki skoro dla ciebie Quote from TaurekGary: “(najbardziej poszkodowani w tej edycji fuzji Virgo i Wezn) ” Vigro jest poszkodowane w jakiejś konfiguracji punktowo ? a nie po prędkości ? Jesteś …

• @TaurekGary Jesteś jakimś trollem z kilkoma postami do tego niby kibić którymi gardzę za mały rozum stadny, próbujesz popchać swoje rozwiązania za pewnie korzystne dla ciebie z resztą jak każdy. Prędkość gry dla mnie ma znaczenie bo wiem na co mogę sobie pozwolić. @Bunny jakoś ostania fuzja nie miała wiele wspólnego ze statystykami na prędkości x3 a i tak doszła do skutku. Tak jak pisałem wcześniej, maja łączyć różny speed, niech dadzą alternatywę migracji na wolniejsze lub szybsze uni.