Search Results

Search results 1-20 of 917.

• Nie lubię, bo nie kradnę nikomu pietruszki! Poza tym pietruszka jest niedobra... Marchew to może jeszcze... Po prostu zbieram należne daniny!

• chyba naprawili ;p

• Dok u Generala

Avinashi - - Zadawanie pytań

musi byc strata 5% ogólej wartości lecącej floty - podobno działa też, gdy wysyła się każdy rodzaj statku w osobnym slocie, czyli jak np pance+owce lecace w jednym slocie daja mniejsze straty niż 5% ich całej wartości to doku nie dostaniesz, ale jesli w osobnych slotach spada w obu lub w jednym slocie przynajmniej 5% wartości danego statku to dok wtedy bedzie ale nie testowałam, więc nie wiem czy na pewno Podczas PM tracisz wszystkie lm czyli zasada 5% działa bo tracisz 100% Wysyłasz np 10kk lmo…

• Quote from I am back: “Coz mozna napisac. Zysk ladny ale i widac golym okiem, ze sojuz BiA slabnie. @ackra w koncu dotrzymal slowa i odpuscil. Inne konto na banie. Teraz czupur w reckach. Jeszcze tweeze dzielnie walczy latajac po idlakach i ekspach. Warriorsi z tego co sie widzi po wpisach Avi na forum, zostali przy lataniu na ekspach i farmieniu Winterkow z dexu hegemonia Winterow przybiera wiec z dnia na dzien. A jeszcze pomyslec, ze nieco ponad dwa lata temu, tuz po fuzji Wintery wiecej urlop…

• Wersja 7.x - dyskusja

Avinashi - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Qwant-holon: “1/ Nie polemizowałbym teraz odnośnie sumowania itemów innych niż te z eventu z nagrodami, poza tym już dawno wiadomo, że tak jest: ” a no to sorry, ale od kiedy jakiś tam temat z rekordami ma być dla mnie/nas źródłem wiedzy?

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Starrk: “@Avinashi ano sumują się: brąz +1, srebro+2, złoto+3. Ale ja z kolei to tam widzę maksimum 14 slotów. 8 na odkrywcy ze sztabem, do tego te przedmioty. Chyba że przedmioty 7d i 30d również sumują się między sobą, w takim wypadku byłby max 20 dla odkrywcy ze standardowym astro. ” fakt 14 w normalnym "składzie" ale ja już policzyłam że 7d i 30d liczyłyby się osobno, co dawałoby 15 W każdym razie sądziłam, że one się nie sumują. Jakkolwiek Pytanie czy to tak miało być czy też to …

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from zefir: “Przez tydzień miałem okazję latania 16 slotami ekspedycyjnymi jednocześnie. Dwa pierwsze dni latałem w jeden i ten sam układ, później rozdzieliłem sloty na kilka kolonii w różnych układach, z powodów opisanych poniżej. ” a skąd Ty masz 16 slotów ekspedycji???? to te sloty ekspedycji się jakoś dodają? ponoc miały się nie dodawać? ale nawet jeśli to ja z eventów mam wszystkie do ekspów przedmioty i naliczylam ze miałabym slotów 15 liczac +1(7d) +1(30d) [o ile w ogole to by tak z…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Aurora Borealis: “W przypadku, gdy mamy inną klasę niż zbieracz, próg liczby pełzaczy ma jeszcze większy wpływ na spadek energii, dlatego nie powinno się budować więcej tych statków niż potrzeba. ” tylko taka mała uwaga: energię zabierają tylko pracujące pełzacze zatem możesz ich mieć zbudowane i 10k, ale energię zabierze tylko tyle ile wynosi suma kopalni *8 lub *8,8 z geologiem na zbieraczu @Star@Lord zatem już wiesz skąd braki energii

• Podliczanie energii

Avinashi - - Błędy w grze

Quote from Nocny kochanek: “Mam jeszcze geologa z eventu i tak się zastanawiam, czy jak się skończy, to spadnie mi wydobycie? ” no i prosz...! GEOLOG! klasa zbieracz + aktywny geolog = więcej potrzebnych pełzaczy bo 8,8 na każdy poziom kopalni. A każde 0,8 pełzacza/poziom kopalni potrzebuje jakieś 40 (jednostek) energii...

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Star@Lord: “Brałem udział w evencie i sztab mi się skończył wczoraj a dziś się loguję i tu taki niespodzianka. ” a geolog nie jest czasem wciaz aktywny?

• Wersja 7.x - dyskusja

ktos wyjasni o co chodzi z aktualizacja nt zwiekszonego bezpieczenstwa handlarza? Pisza zagadkami, ze nie wiadomo o co chodzi....

• kolejne stracie widmo

Avinashi - - DiD Nekkar

Quote from Apofis: “Tym razem padło na Lord Maul poleciał w statystykach jak pocisk. what the f.. tam dość potężna flota raczej była. ” nie takie widmo ogotcha.universeview.be/pl/rep…01-5981-b276-cb4d5c6f692d nie ma za co

• Quote from Qnick: “@Apofis ostatni był 14:10 czyli jak to zwykle bywa przy eventach ogłoszenie swoje, a ramy czasowe eventu swoje... ” ostatni byl o14.10 bo wczesniejszy konczyl sie o 14.. i tak byl wtedy planowany na 14.10

• to wszystko zalezec bedzie od nagrod Druga sprawa czy wnogole beda hakies sensowne nagrody by w ogole sie bawic tym razem? Ostatnie nagrody nie byly zle. Ba! Nawet calkiem calkiem. Za godzine zobaczymy

• Quote from Brzoza: “Raz Oni Nas raz My Ich, taka wymiana uprzejmości. W galaktyce nic nie ginie czasem tylko zmienia właściciela. Odbudowy nie ma co życzyć bo to tylko dtki, więc strata żadna szkoda tylko deu. ” racja. Teraz Amstel musi dex odesłać prawowitym właścicielom!

• Quote from smoki: “Drodzy gracze w dniach 24-25.01.2021 wszystkie platynowe dopalacze będą do nabycia w okazyjnej cenie. Ceny pozostałych dopalaczy pozostaną bez zmian. W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji. Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry, Wasz OGame.pl Team ” Nie żebym się czepiała, ale jeśli wg @smoki promocja jest na WSZYSTKIE (<--słowo klucz!) platynowe dopalacze, to czemu platynowe dopalacze do budynków/badań/stoczni się nie łapią na tę promocję, a złote, srebrne …

• tak w sumie to można powiedzieć, że odebrałeś to co zabrałam rufinowi i dekiemu, także luz, nie straciłam ogotcha.universeview.be/pl/rep…7b-500c-bfa3-d0549513de64 ogotcha.universeview.be/pl/rep…55-5f48-8692-9c497453d788

• Ogłoszenie duszpasterskie.

Avinashi - - DiD Libra

Nie wiem :p

• Ogłoszenie duszpasterskie.

Avinashi - - DiD Libra

obronca czas podal bo i tak amstel nie musi nic klikac czy wyliczac. FS na PZ. Mysle ze amstel z krzesla spadl jak przefalowal planete

• Aktywności na całym koncie

Avinashi - - Błędy w grze

Quote from Beljal: “Jakiś update kiedy raczą to naprawić? ” myślę, że musimy poczekać do 14 lutego bo teraz dzien Babci i Dziadka, w lutym walentynki. Może coś pomiędzy w niemieckim kalendarzu jest jeszcze. Także nie prędko