Search Results

Search results 1-20 of 210.

• Licytator - kto głupszy ten wygrywa

PacSzaman - - Gra

Quote from I am back: “Quote from BossiKoniec: “Z aukcji trzeba wyniesc zysk. ” Zalezy z kim grasz na uni imgur.com/KGdwPQq ” w sensie?

• graty steka szczerze troche szkoda mi obroncy szo!

• Ogłoszenie duszpasterskie.

PacSzaman - - DiD Libra

Mam 500k dt dam radę go wysolowac?,

• Pusz pusz i jeszcze raz pusz nowy rok nowe możliwości skupowania/udostępniania ffloty Ciekawe ile w tym prawdy jest że faktycznie sami sobie piszecie 'graty' za zloma wstydź się @Starrk swoje lewe konta sprzedawać

• Nagrody

• Quote from Art: “Quote from Antharas: “Nauczyli się po grudniu 2019 że u nas nie może być zmian w tym terminie ” To był jeden z głównych powodów, dla których nie chciałem ewentualnych problemów Robić fuzję na ostatni możliwy moment, gdzie potem życie w firmie zamiera na 2 tygodnie, jest złym pomysłem. Będę naciskał na ruszenie nas z miejsca po 6 stycznia. ” @Art nie naciskaj szkoda nerwów wyjdzie jeszcze większe gówno w OGame niż jest teraz

• Życzenia Świąteczne

PacSzaman - - DiD Libra

Quote from Neferet: “Modek ST jest niepocieszony, że o nim nie pamiętasz następnym razem seeka nie poprowadze, o! a nikt inny nie może, trutututu ” ty kociaku prezent odemnie w nocy dostaniesz

• Życzenia Świąteczne

PacSzaman - - DiD Libra

Witam jako iż wybywam na urlop chciałbym złożyć życzenia z okazji nadchodzących świąt a więc. Z okazji świąt życzę wszystkim aby @Starrk was odwiedził swoimi gwiazdkami a @Ruda seksownymi fotkami Aby licytacje były piękne jak flota od kamil a nasza obrona zgrabna jak @kasai Życzę wam aby was @DeKi nie odwiedzał w te piękne święta i obrona nie poszła jak wódka na sylwestra Wesołych świąt Pozdrowienia szczególne dla @DeKi może w następnym roku mnie łapniesz buziaki A no i jeszcze @I am back bo wie…

• odebralem wlasnie fabryke robotów na moonie i mam 26/25 pol polecam xD

• OKA: Dzień 12

PacSzaman - - Pytania

5

• OKA: Dzień 11

PacSzaman - - Pytania

Daje to 96 Więc ma zzasięg od 1:453-2:146

• OKA: Dzień 10

PacSzaman - - Pytania

5500

• OKA: Dzień 9

PacSzaman - - Pytania

3.10.2008

• OKA: Dzień 7

PacSzaman - - Pytania

pancernik

• OKA: Dzień 6

PacSzaman - - Pytania

1091

• OKA - Dyskusje

PacSzaman - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

Quote from Ruda: “@Hahohe @Dizaster3 @m fox niestety nie widać w postach Waszych bombek. Jeżeli to możliwe prosimy o wrzucenie Waszych prac np na imgur.com/upload i edytowanie postu ” Rozumiem że jak dałem na zapodaj to nie będzie problemu Btw jeżeli przykładowo 300 osób wysłało bombkę to wy to wszystko będziecie sprawdzać o wybierać graczy którzy dostaną 1pkt czy te 300 co wysłało dostanie i tyle

• OKA: Dzień 5

PacSzaman - - Pytania

zapodaj.net/a4ac31c127ecf.png.html Tu jest bombka

• Quote from kasai: “Quote from powyginany drucik: “Quote from kasai: “Pamietajcie, ze forma jest dowolna ” Zdolności plastyczne sa oceniane? Painta to jeszcze jakoś idzie ale coś więcej... ” Oczywiscie, ze nie prosze jedynie nie wstawic grafiki z neta i podpisac, ze to jego praca zrobiona w calosci. Zapewne gdzies po necie lataja ogame'owe bombki^^ ” rozumiem ze za to zadanie kazdy odstanie jeden pkt?

• Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “Quote from Avinashi: “Quote from PacSzaman: “te pytanie o bombki to jakies jaja? ” żeby to jeszcze pytanie było! ” nie no rozumiem wszystko fajnie ale bez przesady ze mam bombke zrobic z ogame to sie na konkurs nadaje a nie na zadaniew takim wypadku kazdy by po 1 pkt dostal nie wazne jaka ta bombka by była ładna brzydka no kurna bez jaj prosze@Art to jakis troll czy co z tą bombką? ” Mysle, ze to czas i miejsce na wykazanie sie swoja tworczoscia graf…

• Quote from Avinashi: “Quote from PacSzaman: “te pytanie o bombki to jakies jaja? ” żeby to jeszcze pytanie było! ” nie no rozumiem wszystko fajnie ale bez przesady ze mam bombke zrobic z ogame to sie na konkurs nadaje a nie na zadanie w takim wypadku kazdy by po 1 pkt dostal xD nie wazne jaka ta bombka by była ładna brzydka no kurna bez jaj prosze @Art to jakis troll czy co z tą bombką?