Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• A kapusta rzecze smutnie: „Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w Librowej (przyp. red.) zupie!” „A to feler” - Westchnął seler. Gratulacje i do zobaczenia, jak to powiedziała 321, "tuż tuż"

• Cmentarz

Starrk - - Błędy w grze

no ale co oni mają wiedzieć, skoro to sprawa stricte programistyczna/techniczna i nie ma związku z polskim teamem?

• Nadzór sprawowała jedna jedyna osoba, która była jednocześnie odpowiedzialna za cały swój projekt. Bez zasobów serwer upadł. A rok był... Gdzieś widełki 2015-2017 tak myślę.

• @Qkis Epic Blue był fanowskim projektem uniwersum ogame w wersji bodajże 0.73. Miało zgodę GF, ale nie miało jego wsparcia. Na uniwersum panowała samowolka, push i bugusing. Do tego stopnia, że po niedługim żywocie uniwersum zostało porzucone i zamknięte.

• No ładne przepychanki. Raz na wozie raz pod wozem Albo... Kto się czubi ten się lubi. AmstelL nieładnie tak mężatkę z ławki przed Tobą ciągać za włosy xD

• Labolatorium Badawcze

Starrk - - Zadawanie pytań

Quote from umpa: “a ile anty za skrócenie chcą :D? ” "normalnie" 108k za jedno skrócenie

• Labolatorium Badawcze

@Graziu90 gdyby tylko tydzień... to bym czekał cierpliwie Ba, nawet byłbym skłonny miesiąc poczekać. Ale obecnie mam czasy oczekiwania... Energetyczna: 224 dni Plazma: 213 dni Spalina: 224 dni Impuls: 106 dni Nn: 133 dni Astro: 1.480 dni... Bojowa: 36 dni Ochronna: 227 dni Pancerz: 4.539 dni

• Labolatorium Badawcze

skraca o 1/łączny poziom LB 13 skraca czas badań o 1/13

• Quote from Freon: “jakaś porażka to uni ” ta cała gra to jakaś porażka, a my wszyscy jak palacze udomawiamy raka i pomagamy mu się urządzić...

• Quote from Apofis: “ jak powstawało ogame to nie było pz z obrony, anty i była ładowność sond. ” I nie było księzyców, pancerników ani Gwiazdy Śmierci

• Licytator - kto głupszy ten wygrywa

Starrk - - Gra

aż sobie tak myślę, że zacznę GSami latać nie po surowce a po punkty honoru, żeby nimi podbijać te licytacje i patrzeć jak inni trwonią surowce

• Licytator - kto głupszy ten wygrywa

Starrk - - Gra

@Qwant-holon jeśli nie zauważyłeś jeszcze, to masz tu do czynienia właśnie z typem gracza: Quote from Qwant-holon: “osoba której staje po tym jak wygra aukcję - 8 z rzędu! ” więc nie ma sensu, żebyś jemu właśnie lobbował swój pomysł na reorganizację licytatora

• A co to się stało

Starrk - - DiD Virgo

@Bad.Whisky bo elam ładnie wyjaśnił, że 250kk przyrostu dziennego robi zyskując 50kkk złomu z piratów. Przecież to legitne

• Quote from AmstelL: “Dzięki dla Rudej i Starrka za asystę ” Mi to raczej "dziękujesz" za wejście między wódkę a zakąskę Quote from NowyLolek: “Starrk jednak człowiek honoru i nie wleciał w byłego dostawcę paliwa ” No jasne, że człowiek honoru Agresor zdobył 156.549 punktów honoru. Także graty sobie i mi!

• Ogłoszenie duszpasterskie.

Starrk - - DiD Libra

Quote from Rademenes: “I następna reakcja Pan STARRK z którym handlowałemz dykta też leci na mnie no powiem człowiek z honorem nie ma co i jeszcze mi grozi że już nie będzie miał chamulcow do latania po mnie.... Patrząc po ile ma kont to myślę że Amstella, Ciamajda to jest wszystko to samo. Okaże się że lecą za moją dyktę, grałem w tą grę z 15 lat dziękuję Ci Panie STARRK he he he że przyspieszyłeś moje zamiary....... Będę miał więcej czasu dla rodziny i dzieci i dla mnie trzymajcie się tam gorą…

• Ogłoszenie duszpasterskie.

Starrk - - DiD Libra

@Avinashi ciiiichooo bo jeszcze się wyda, że kupione i zezłomowane swoją drogą Schan już sobie w brodę pluje?

• Wersja 7.x - dyskusja

Starrk - - Porozmawiajmy o OGame

@Proffesor zwrot robisz kredytówką - operator karty nie pyta, operator karty cofa operację

• Wersja 7.x - dyskusja

@NowyLolek no tego nie wiem i nie wiem również jak to można zrobić, skoro tu nie decyduje czynnik ludzki jak znajomości z GO, a najzwyczajniej w świecie automatyczny mechanizm...

• Wersja 7.x - dyskusja

@^BrzydaI^ anulowanie płatności automatycznie nakłada blokadę na konto

• Bajki to my, a nie nas. Wiadomo, że Ruda w teamie siedzi to rączka rączkę myje: dostaliście cynk, gdzie będzie FSowała flota, potem udawane klikanie stacji, żeby na koniec 321 dała wam czas powrotu. Także RW trzyma poziom. Miłego przetopu, zimowe pusherki!