Search Results

Search results 1-20 of 217.

• Licytator - kto głupszy ten wygrywa

PacSzaman - - Gra

Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “Gdybym nie napisał czemu tyle zapłaciłem pan kowalski sie dowali o coś napisałem czemu przepłacilem dałem swoje zdanie i pan kowalski teraz wie dlaczego przepłaciłem i może nie będzie miał zbędnych pytań. ” Ale ja nie pytam dlaczego tyle zaplaciles. Sam place jak glupi i moglbym Cie na lopatki rozlozyc przy tych Twoich stawkach lecz trafiles na czas kiedy ja jedynie na fs moglem sobie pozwolic. Wiec wybacz ale chciales sie pokazac od swieta (nie jest…

PacSzaman - - Gra

Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “to olej temat i tyle ” Hahah dlaczego wiec Ty nie olejesz tematu tylko starasz sie wytlumaczyc swoja postawe? ” Kamil jakoś ci to wytłumaczę Gdybym nie napisał czemu tyle zapłaciłem pan kowalski sie dowali o coś napisałem czemu przepłacilem dałem swoje zdanie i pan kowalski teraz wie dlaczego przepłaciłem i może nie będzie miał zbędnych pytań.

PacSzaman - - Gra

Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “że tak zapytam jaki ci dałem powód? nie pokazuje sie co to nie ja po prostu chcialem sobie kupic to sobie kupilem ” Jeszcze powiesz, ze kupiles z zyskiem i kazdy Ci uwierzy Quote from PacSzaman: “nie kupiłem z zyskiem i co ciebie/was to interesuje to jest moja sura nie wasza i mogę ją nawet na rokse wydać przepłaciłem o nie jestem głupi/-smieszne rozumowanie niektórych jak wy kupujecie chleb czy tankujecie auto to też tak patrzycie czy ktoś na innym …

PacSzaman - - Gra

Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “że tak zapytam jaki ci dałem powód? nie pokazuje sie co to nie ja po prostu chcialem sobie kupic to sobie kupilem ” Jeszcze powiesz, ze kupiles z zyskiem i kazdy Ci uwierzy ” nie kupiłem z zyskiem i co ciebie/was to interesuje to jest moja sura nie wasza i mogę ją nawet na rokse wydać przepłaciłem o nie jestem głupi/-smieszne rozumowanie niektórych jak wy kupujecie chleb czy tankujecie auto to też tak patrzycie czy ktoś na innym stanowisku czeka az o…

PacSzaman - - Gra

Quote from I am back: “Quote from PacSzaman: “OH znowu on Dla ciebie to bezsensowne dla mnie to widocznie ma sens Zajmij się czymś ciekawszym i nie zawracaj mi głowy z góry będę wdzięczny ” Dajesz tylko powody, by wciagac Cie do dywagacji jako argument na temat "kto glupszy ten wygrywa" Prosty wniosek. Nie pokazuj sie "co to nie ja" a nie bedziesz argumentem. Dobrze wiemy obaj, ze moglbym Cie rozwalic na tych licytacjach jak tylko bym chcial ” że tak zapytam jaki ci dałem powód? nie pokazuje sie…

PacSzaman - - Gra

Quote from I am back: “Jest i @PacSzaman rekordzista w bezsensownym podbijaniu aukcji na Librze w ostatnich 2-3 dniach teraz jemu nawrzucajcie, ze mu sie nie oplacalo itp, itd Quote from I am back: “Przyznajcie, z reka na sercu, ile czasu jestescie w stanie poswiecic na licytowanie, ze tak bardzo chcecie tych zmian? ” Odpowiedzi na to pytanie to sie doczekam? Gdzie ta kreatywnosc, skoro na tak proste pytanie ciezko udzielic szczerej odpowiedzi? ” OH znowu on Dla ciebie to bezsensowne dla mnie to…

PacSzaman - - Gra

W skrócie wielkie

PacSzaman - - Gra

Quote from I am back: “Quote from BossiKoniec: “Z aukcji trzeba wyniesc zysk. ” Zalezy z kim grasz na uni imgur.com/KGdwPQq ” w sensie?

• graty steka szczerze troche szkoda mi obroncy szo!

• Ogłoszenie duszpasterskie.

PacSzaman - - DiD Libra

Mam 500k dt dam radę go wysolowac?,

• Pusz pusz i jeszcze raz pusz nowy rok nowe możliwości skupowania/udostępniania ffloty Ciekawe ile w tym prawdy jest że faktycznie sami sobie piszecie 'graty' za zloma wstydź się @Starrk swoje lewe konta sprzedawać

• Nagrody

• Quote from Art: “Quote from Antharas: “Nauczyli się po grudniu 2019 że u nas nie może być zmian w tym terminie ” To był jeden z głównych powodów, dla których nie chciałem ewentualnych problemów Robić fuzję na ostatni możliwy moment, gdzie potem życie w firmie zamiera na 2 tygodnie, jest złym pomysłem. Będę naciskał na ruszenie nas z miejsca po 6 stycznia. ” @Art nie naciskaj szkoda nerwów wyjdzie jeszcze większe gówno w OGame niż jest teraz

• Życzenia Świąteczne

PacSzaman - - DiD Libra

Quote from Neferet: “Modek ST jest niepocieszony, że o nim nie pamiętasz następnym razem seeka nie poprowadze, o! a nikt inny nie może, trutututu ” ty kociaku prezent odemnie w nocy dostaniesz

• Życzenia Świąteczne

PacSzaman - - DiD Libra

Witam jako iż wybywam na urlop chciałbym złożyć życzenia z okazji nadchodzących świąt a więc. Z okazji świąt życzę wszystkim aby @Starrk was odwiedził swoimi gwiazdkami a @Ruda seksownymi fotkami Aby licytacje były piękne jak flota od kamil a nasza obrona zgrabna jak @kasai Życzę wam aby was @DeKi nie odwiedzał w te piękne święta i obrona nie poszła jak wódka na sylwestra Wesołych świąt Pozdrowienia szczególne dla @DeKi może w następnym roku mnie łapniesz buziaki A no i jeszcze @I am back bo wie…

• odebralem wlasnie fabryke robotów na moonie i mam 26/25 pol polecam xD

• OKA: Dzień 12

PacSzaman - - Pytania

5

• OKA: Dzień 11

PacSzaman - - Pytania

Daje to 96 Więc ma zzasięg od 1:453-2:146

• OKA: Dzień 10

PacSzaman - - Pytania

5500

• OKA: Dzień 9

PacSzaman - - Pytania