Search Results

Search results 1-20 of 477.

• Takie tam drobniaki ale zawsze to do przodu Z pozdrowieniami dla sojuszników oraz ziomków ze starych serwerów youtube.com/watch?v=ZNfeMbO_AHo Kobra [ZZSS] vs. Vegetto [S_I_N] ~ 3331.7% Dnia 21-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 72.772 _________________________________________ Obrońca Vegetto [S_I_N] ________________________________________________ Mały transporter 95.447 Duży transporter 12.609…

• 1509049_387382451408424_177316835_n.jpg I tak to. I jak zaplanowane tak wykonane Berlinowi odbudowy, Tośkowi przetopu i bawimy się dalej

• Lecimy dalej Z pozdrowieniami dla sojuszników oraz ziomków ze starych serwerów youtube.com/watch?v=O3CIPfbWCks Kobra [ZZSS] vs. Bogdan Boner [WTC] ~ 5757.31% Dnia 17-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [ZZSS] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.305 Pancernik 43.586 _________________________________________ Obrońca Bogdan Boner [WTC] ________________________________________________ Mały transporter 15.027 Duży transporter 4.965 Lekk…

• Lecimy dalej Z pozdrowieniami dla sojuszników oraz ziomków ze starych serwerów youtube.com/watch?v=WM8bTdBs-cw Kobra [ZZSS] vs. NewPlayer [ARES] ~ 3384.15% Dnia 16-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 31.420 Pathfinder 2.367 _________________________________________ Obrońca NewPlayer [ARES] ________________________________________________ Mały transporter 11.241 Duży transporter 9.365 Lekki myśli…

• Szacuneczek i gratki! Idealnie wykorzystałeś moment - znakomita czujność. Nic dodać nic ująć. Ja za lamerstwo musiałem zapłacić biorę się za SzO

• Nooo ekipa... Elegancko! Sporo deu przepaliłem na to i mi się nie udało. Oby więcej takich graty i przetopu na flotę.

• Szybki odbiór produkcji ze stoczni. Obrońcy BszO liczymy ze będzie Z pozdrowieniami dla sojuszników oraz ziomków że starych serwerów youtu.be/IwBS6QGsH_4[tt][/tt] Kobra [ZZSS] vs. CHAKRA [TPs] ~ 7389.5% Dnia 12-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 112.900 Pathfinder 13.530 _________________________________________ Obrońca CHAKRA [TPs] ________________________________________________ Sonda szpiego…

• Zmiana nicku mu nie pomogła twardy zawodnik nie ma co jak stonka po oprysku graty, tylko pozazdrościć takiej wizyty. Złom pod dom

• Z pozdrowieniami dla sojuszników oraz ziomków że starych serwerów Kobra [ZZSS] vs. Lord Blant 2 [NHM] ~ 2198.03% Dnia 11-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca Lord Blant 2 [NHM] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.950 Ciężki myśliwiec 1.330 Krążownik 255 Okręt wojenny 939 Sonda szpiegowska 34.000 Bombowiec 288 …

• Quote from Kusy: “Quote from NowyLolek: “Dwa minusy powinny być, a nie tylko jeden. Pierwszy za kradzież genialnego kawałka! A drugi za Kusego. Spoko ziomek z niego. I mistrz Photoshopa! ” Nie no co złego to nie ja i w st też nie ja :D. Już na hima jak zmieniłem nick pojawił się innny Kusy.Gratulacje Kobra. ” Od razu pomyślałem o Tobie ale wiem że to nie Ty :p pozdrówki Kusy

• Już jest cdn. Graty dobry % i zysk

• Z pozdrowieniami dla sojuszników oraz ziomków że starych serwerów youtu.be/2iUGfURqyhs Kobra [ZZSS] vs. kusy [ZLOM] ~ 2446.9% Dnia 10-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [ZZSS] ________________________________________________ Bombowiec 5.228 Reaper 196 Lekki myśliwiec 61.783 Ciężki myśliwiec 38.693 Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca kusy [ZLOM] ________________________________________________ Mały transporter 8.136 Duży transpo…

• Budyń z rana jak śmietana Z pozdrowieniami dla sojuszników oraz dla ziomków że starych serwerów youtu.be/TgjTKbLfW2E Kobra [ZZSS] vs. BUDYN [DnW] ~ 3048.83% Dnia 10-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [ZZSS] ________________________________________________ Pancernik 40.000 Pathfinder 12.275 _________________________________________ Obrońca BUDYN [DnW] ________________________________________________ Mały transporter 11.367 Duży transporter 23.788 Lekki myśliwi…

• No i ładnie dużo razy na to startowałem i kończyło się przepałem - Tobie siadło. Top na pance

• Całkiem konkretnie jak na przywitanie Graty!

• No i antypaczki poszły w ... graty - zysk niebagatelny jest co topić Obrońcy dalszego zakupu

• Nawet na oraniu bunkrów wychodzisz Graty Mordeczko top na zabawki i rośnij

• Pasterz owieczek w akcji Całkiem przyzwoicie Ci to wyszło Gratki Czy Malesz się zbija czy mówi prawdę? Jak mówi prawdę to przetopu na turbo

• Od momentu zdjęcia "u" cel bacznie obserwowany i pilnowany przeze mnie. Nagle... wylądował a reszta potoczyła się już ekspresowo Lot owocny rifle.gif stało i już nie stoi Dziękuje Panowie szybką reakcje z waszej strony Z pozdrowieniami dla całego sojuszu oraz dla wszystkich ziomków ze starych serwerów Małe zażalenie od nas do GO - 5 osób w ACS to zdecydowanie za mało ...chociaż gdybym miał liczyć podział zysków dla jeszcze większej ilości osób to mówię pass Dzięki Leo n za pomoc z zbiórce piąte…

• No i ZŁOM tak trzymaj Żarówa Obrońcy SzO