Search Results

Search results 1-20 of 75.

• 5 postów na forum w tym 4 to STejki. Zero pitu pitu, sama akcja. To właśnie definiuje konkret gracza. Graty Sojusznikowi, obrońcy SzO

• Takie małe zapytanie...

Xai - - DiD Kalyke

... czy nie potrzebuje ktoś może kolejnego gracza w swoich szeregach? Piszę tu, bo moja siła przebicia w grze jest, póki co, hmm... dość słaba. Dawno mnie tu nie było, choć na ogame jestem obecny z przerwami od 2006 roku. Konto na Kalyke ogarniam po bracie - widzę że sporo się tu zmieniło, zarówno na forum jak i w samej grze. Coś o mnie - 29 lat, ostatnio aktywniej pykałem na Electrze, przeważnie górniczo, choć jakieś STejki też wykręcałem. Wróciłem do gry po przeszło dwóch latach i fajnie byłob…

• Nie da się zalogować do lobby?

Xai - - Błędy w grze

Widzę, że pomimo iż mamy blokadę ataków, to jeden właśnie leci Ciekawe, czy wleci.

Xai - - Błędy w grze

Quote from BoG: “Też mnie trochę to ryje, ale nie sprawdzam na milionie urządzeń Ludzie co z wami ta gra robi ” Ze mną nic szczególnego, bo gram dla fun'u, ale akurat irytuje, że tak naprawdę jedyny wolny dzień w tygodniu w którym mógłbym zrobić zwózkę sury i klepnąć parę kopalń i stateczków, objawia się w taki sposób.

Xai - - Błędy w grze

Serio nikt jeszcze tego nie zgłosił? Lobby znów wyrzuca. Niezależnie od urządzenia i konfiguracji sprzętowej. 7Hj3c5U.png

• Graty wlociku, ale jeśli obrońca nie będzie dbał o flotę, to nie wróżę mu zbyt długiej przyszłości w NWO...

• Ekspedycje xD

Xai - - DiD Dorado

Siemka - mamy trwający event na 9x anty, prawda? - ano podobno prawda. No to może się przedstawię. Przez 12 lat gry, z ekspedycji sfarmiłem jakieś 1100 jednostek antymaterii, a ekspy robię często. Wielokrotnie zmieniałem skład floty - próbowałem różnych kombinacji, w efekcie najpomyślniejszą ekspą zgarnąłem jakieś 200k mety Zresztą zobaczcie sami próbkę : - Wynik ekspedycji Od: dowódca flotyMimo pierwszych obiecujących skanów tego sektora, ekspedycja powróciła z pustymi rękami. Wpis z dziennika …

• Quote from TacticalRIck: “Liczyłem, że Klemens jeszcze jakoś obroni to uni i wprowadzi trochę równowagi ale ciemna strona zwyciężyła wink.png ” Ciemna, jasna - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie to Syndycat był tu czarnymi charakterami Co ja poradzę, że stawiałem na Retro od samego początku? Rozwalili LSD, teraz punktują Syndycat - jeśli ktoś ma mieć monopol, to tylko Retro. Pozostało jeszcze kilku do strącenia - zapodam ściągawkę dla ułatwienia : * 6 * 7e6b4e65bec62ac2f10ea24ba…

• Quote from Billie the kid: “rsx , to wyjdz i nie czytaj , proste ale chociaz tyle ze cisniemy beke z Was haven wielki as hahaha idz Ty ” Czyli mam rozumieć, że ciśniecie bekę z kogoś, kto właśnie wbił Wam 320% jednym wlotem? Ech, weźcie się lepiej do roboty. Rzuciliście się na trzy wojny jednocześnie, z czego w dwóch dostajecie srogie baty. Róbcie tak dalej, a nie wróżę Wam długiej gry. Takim zachowaniem upadają potęgi. Ale co ja tam wiem, gram tylko 12 lat. I przeważnie jako Górnik. Taki wiecie…

• KxWftSr.jpg Brawo, brawo i jeszcze raz - super. Niech w końcu zacznie się poważna gra a nie jakieś podchody! Jeszcze jedno : Quote from Billie the kid: “heja rozdaje , dalem info do haven i s2ybkiego od Was , nie wiedzialem kto zalozycielem nwo sorka ” To się czyta stronę sojuszu. Nie mamy takiego burdelu jak Wy - u nas jasno pisze, że w kwestii rekrutacji walić do @RozdajeMoony Logiczne więc, że ten ktoś do Rady należy.

• MOCARNY %, potężny zysk. Gratuluję!

• Dlatego właśnie, nawet jako górnik wytrzepałem parę gęsi. Nawet kilka sztuk i krążki mają problem.

• Woah, graty. Nigdy za obrońcą nie przepadałem, choć fajnie, że przynajmniej dobrze się zachował. Piękny zysk, ładna flota - szkoda tylko ze obrońca zrezygnował z OWieczek. Dziwnie to wyglądało - flota bez swego trzonu.

• Quote from klemens2121: “a tak przy okazji to jak wiedziałeś że to zaplanowane było to po co opóźniałeś i po co leciałeś no chyba że tak chciałeś się pożegnać z uni powodzonka ” Dokładnie.

• Strasznie dziwna flota obrońcy. Co to, moonówka jest, czy jak? xD Zysk masz ogromny klemens, graty.

• Gratuluję, choć za agresorem nie przepadam bo kiepski z niego współpracownik.

• Ładnie, gratuluję obydwu stronom - agresorom wyczucia a obrońcy determinacji w wiosłowaniu. Moja krew.

• Ależ Wy jesteście zabawni. Wcale mnie nie dziwi że ta gra wygląda jak wygląda, jak takie jednostki jak Wy w nią grają. Zero polotu, zero finezji, kultury również za grosz. Wchodzicie koleżance tak bardzo w pewną część ciała, że aż zgasło światło. Quote from Drake: “Hehehe ... Jak widać @Xai dalej w formie Upadły anioł z Uriela kontynuuje swoją galaktyczną podróż Co by nie było offtopu, Daga gratki wlotu ” A to może Ty koleżko odpowiadasz za te trollkonto na Aqua? * Xai * Xai * Planeta matka * [4…

• Quote from Asmo: “aż dziwne że to starcie zmieściło się w % ” STejki powinny być rozróżniane na flotę cywilną i flotę bojową, jak Babcię kocham Quote from Asmo: “gratulację daga, zaoranie to zaoranie ” .. ale wiesz, że i tak z nią nie zadziałasz? biggrin.png Za słaby bajer. Tak btw, powiedz mi, czego zaoranie? a) Farmingu mojego dobowego wydobycia na sporym farcie, tylko dlatego że nie miałem telepka? b) a może tego, biorąc pod uwagę same rozbicie floty? Quote from życie: “Podsumowanie agresor M…

• Quote from Xai: “Jeśli nie wstawisz tego raportu to ja to zrobię ” Quote from Daga: “skoro masz sikę czym chwalić to sobie wstawiaj. mnie to ani grzeje ani ziębi ” Quote from Xai: “Masz ogromnego farta że wyszłaś na plus odwdzięczę się ” Quote from Daga: “nie ma problemu. ale proponuję choć odrobinępokory ” Pokory nie będzie. Będzie za to małe ostrzeżenie dla innych Możecie mnie za to wyśmiewać, robić roasty, nevermind. Wrzucam tylko dlatego, by ukazać że bez dofarmienia agresorka miałaby dość s…