Search Results

Search results 1-20 of 42.

• A co to się stało

TakiOwaki - - DiD Virgo

A ja w dalszym ciągu czekam na stanowisko kogoś z PUSH - przecież nieraz jak pisałem o nich jak o oszustach, to zaraz przybywali rycerze na białych kobyłkach, z uliseskiem i ojczycośtam na czele, i była kupa śmiechu A teraz co? Czekam też na lutherka - zmarnował kolejne konto, tak dla odmiany nie wyłapując w cymbał

• A co to się stało

TakiOwaki - - DiD Virgo

AIQj3aW.png Gdzie reszta znamienitej topki z sojuszu PUSH? Co będzie z działem ST, jak już nie będziecie wrzucać RW i sobie nawzajem przy nich trzepać

• @powyginany drucik dowiedziałaś się coś o rekordach z virgo? Bo pan/pani 8 gwiazdek dynda na banie Więc chyba rekordy nie będą uznane? E: z 14 członków jego sojuszu bana nie dostał tylko dwóch

• Albo konto jest obotowane

• Pamiętam, że swego czasu (kiedy ta gra była jeszcze normalna), pod rekordem czarodziej widniał nick "Vooov" (pewnie pomyliłem ilość "o", nie pamiętam :D) - typ wykukał jakiegoś buga, dzięki któremu z tego co kojarzę, dodawał do budowy w stoczni ZNACZNIE więcej statków, niż miał na to surowców. Tak więc teraz taka pozycja w rekordach nie ma racji bytu, można by wpisać większość TOP z każdego uni

• W takich sytuacjach bym zobaczył jakieś bardziej zaawansowane wizualizacje w OGame - 100.000 statków wielkości księżyca każdy, stacjonujące na księżycu

• OKA: Dzień 10

TakiOwaki - - Pytania

Cholera wie ile, ale większość pewnie ty

• To teraz inne pytanie więc- czemu atakujący nie wstawił? Zdawał sobie sprawę z tego, żeby nie chwalić się publicznie pushem? Czyżby jakieś opary przyzwoitosci unosiły się w tej żałosnej bandzie oszustów?

• No właśnie, gdzie ustawka? Czyżby Ruda usunęła? I zapewne żadnych konsekwencji nie będzie, tak więc tego starcia nie gratuluje również, bo kto wie jak było zrobione. Żenada

• OKA: Dzień 7

TakiOwaki - - Pytania

Pancernik

• OKA: Dzień 3

TakiOwaki - - Pytania

Po redesignie od 7 do 10 pozycji, przed redesignem to było od 4 do 7-8

• Top 10 władowanej kasy w gierke

TakiOwaki - - DiD Tucana

Może właśnie im wcześniej nie szło... i teraz sobie odbijają jak jest możliwość użycia do tego pieniędzy

• Top 10 władowanej kasy w gierke

TakiOwaki - - DiD Tucana

Quote from YoUwIsH!: “ Niedlugo wprowadza ze za anty zbudujesz statki niszczace kopalnie ” Smichu chichu, ale nie zdziwię się jak wprowadzą coś w stylu przejmowania planet - i będą potem funkcjonować jak np. państwa marionetkowe w Civilization. W końcu w Plemionach chyba dało się przejmować miasta czy tam wioski Jak tak patrzę sobie na dział ST tego uni, to po prostu jest dramat, zdarzylo mi się przy pierwszym graniu w Ogame (lata 2005 - 2011) zaglądać na różne przekombinowane podróbki - bo wted…

• [ciach] dramat Czekam na płatną opcję cofania czasu przed dolote, i możliwością dodania statków świeżo uspawanych, jakby się okazało że obrońca coś se dostawił I taka licytacja do 3 ruchów, kto da wincyj co za patola Moderator Neferet:Wulgarny skrót

• To jak to było, TOP 1 jest bitą pałą bez jakiegokolwiek skilla, czy obrońca podziałał jak on i nakupił tysiunce plazm za antymaterię tuż przed RW?

• Pewnie kolega albo kolega kolegi i można robić co się chce. Pamiętaj, że na Quantum gra co najmniej jedna członkini teamu

• Standardzik od dłuższego czasu, jeśli chodzi o team - 2 albo 3 lata temu usadzili mi jedno konto, bo podobno zrobiłem jakieś klonowanie surowców, anulując badanie z innej planety w początkowym stadium gry - a bana dostałem jak miałem kilkanaście milionów punktów WTF do potęgi, jak zapytałem o jakiś dowód, wskazanie momentu kiedy i jak to niby zrobiłem (bo chyba coś powinni mieć skoro nałożyli bana na 27 lat :E), to dostałem odpowiedź odmowną z wydźwiękiem "nie i zamknij mordę nie drąż tematu, ma…

• Whisky, wrzuć zdjęcie cycków jak masz (i do tego fajne), to wygrasz przez KO

• Powinien być jeszcze zapis o niekaralności takiego gracza - z uwagi na brak ogólnodostępnego pręgierza, ktoś z Teamu mógłby to zweryfikować. Żaden oszust (czyli w sumie wszystkie robale z PUSH) nie powinien być brany pod uwagę w takim konkursie. Ale jak widzę, temat jest martwy... Więc zgłaszam siebie

• Jakbyś zgłosił że dostałeś kilka jednostek więcej Antymaterii niż kupiłeś, to już by bylo zgłoszenie u szwabów a tak to SEZON URLOPOWY, RADŹ SE