Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Quote from TakiOwaki: “@powyginany drucik dowiedziałaś się coś o rekordach z virgo? Bo pan/pani 8 gwiazdek dynda na banie Więc chyba rekordy nie będą uznane? E: z 14 członków jego sojuszu bana nie dostał tylko dwóch ” Tak widziałam. Program mi rzucił błędami bo nie spodziewał się tylu punktów na banie.

• Pytania o forum zadawać można tu: Forum & Discord - pytania i problemy Temat pewnie zamknął automat - jak nie ma postów to się tematy zamykają same. Co życia forum i rekordów - to już zależy od graczy, jeżeli nie ma zgłoszeń na prowadzącego to i tematu nie ma. Przy dłuższym braku chętnych na prowadzenie tematów, team raczej problemu nie robi i daje szansę się wykazać. To samo tyczy się forum, czy to ogólne czy sojuszu, nie zmusisz ludzi do pisania na forum. Jeżeli tego nie chcą to nie będą i żad…

• Quote from Gierus: “przedstawcie jakiś plan, gracze uciekają, zapewne by grali gdyby był jakiś plan ” To właśnie na opak jest. Po fuzji więcej graczy ucieka.

• Quote from Muniek: “Tak chcialem. ” I na tym proszę zakończyć dyskusje o jego planecie. @Muniek dziękuję za uzupełnienie info.

• Quote from Muniek: “Quote from Ruda: “Panowie naprawdę. Jak chcecie sobie nawrzucać, coś udowodnić lub wyjaśnić załóżcie sobie odrębną konferencję na jakimś komunikatorze. W każdym temacie na Forum wyłaniają się konkretne osoby i offtopują. Bardzo proszę o posty na temat. ” Dejże jakieś info o next evencie, na pewno coś wiesz. ” Jeżeli coś wie to nie może powiedzieć bo GF podaje termin kiedy można info upublicznić i wtedy masz to w dziale nowości u góry na forum.

• Quote from Muniek: “Mam taką planetkę (bez dopalacza pól) 17.112km (247/394) -164 °C do -124 °C Czy to rekord czegoś ? (głupoty ) Dodam tu dopalacz +20 i będzie zimny kolos. ” Jaki tera?

• Quote from Ten Keyra: “Tłumaczenie tak samo słabe, jak sposób prowadzenia tematu. Mówiąc o 10 różnych opcjach miałem na myśli potencjalną możliwość "wygrania" dodatkowego poziomu kopalni w kolejnej edycji Nagród, gdzie nie uznasz tego "bo nie" (czytaj: nie będziesz pierwsza w jakiejś kategorii). Jakość prowadzenia przez Ciebie tematów rekordów jest żałośnie niska i z tą żałosnością może się tylko równać to, że nikt Ci prowadzenia tych tematów nie odebrał. ” W górnikach od zawsze rekordy wygrane …

• Quote from buleon: “Quote from powyginany drucik: “Bonus do deuteru był tyle lat i zawsze na zasadzie zaufania. Źle się sprawdzało? ” Tak się sprawdzało jak widzisz w pierwszym poście. Edit: w drugim. ” Z tymi pozycjami z 15 to taki problem że nie wiadomo jaki bonus jest bo 15 łapały się na łączenie więc na pozycji 15 może być planeta z temperaturą 12. Quote from Muniek: “To bedzie aktualka ? Czy juz nie bedzie w tym temacie ? ” Dodałam. Stwierdzam że z Tobą nie ma sensu najmniejszego dyskutować…

• Quote from magneto_one: “kolumna fuzyjna a za nią kolejna kolumna % co tam się wpisuję ” Tam nawet powinna być lista rozwijana z możliwymi wartościami. Choć nie testowałam excela na darmowych odpowiednikach. Quote from buleon: “Generalnie tak. Chętni zawsze mogą dodać screena, poza tym bonus z pozycji zostanie doliczony, ale np. z pozycji 15 będzie to średnia temperatura dla piętnastek. Tak mi przyszło na myśl. Wtedy różnice nie będą zbyt wielkie. ” Bonus do deuteru był tyle lat i zawsze na zasa…

• Quote from buleon: “Temat jest jednak o górnikach, nie o wydobyciu, dlatego proponuję podawać sumę wydobycia podstawowego, produkcji kopalni z założeniem jakiejś stałej temperatury oraz technologii plazmowej. Zawierać się w tym będzie również pozycja, na skutek doliczenia do produkcji metalu/kryształu wynikającego z lokalizacji danej planety. Ma to też taką zaletę, że da się to wyliczyć bez udziału górnika, na podstawie skanów. Gorzej będzie z deuterem, bo temperatury nie poznamy bez deklaracji/…

• [ciach] Wracając do tematu @Garibaldi Odpowiadając Ci na pytanie. Te kolory po wejściu wersji nie działały. Z informacji które dostałam od 2 adminów, nie naprawili tego. Polecili również sprawdzać kolory w galaktyce. Super Moderator Ruda:Treść dotycząca usuniętych postów ciach

• Quote from Muniek: “ciapka.cba.pl/Eko.xlsx ” Hosting się skończył. Masz nie aktualny link. Daję link: Arkusz do liczenia eko a Ty piszesz że nie działa ciapka.cba.pl/Eko.xlsx Aha. To może sprawdź mój link zamiast brać jakiś stary?

• Arkusz do liczenia eko Jeżeli coś nie działa to pisz w tamtym temacie. Tutaj robicie taki spam że nie idzie... Quote from Muniek: “tylko nie wiem co ciap w swoim własnym temacie tu chce i dopuszcza ” Piszę to 3 raz: Podstawowe + kopalnie + plazma.

• Quote from Muniek: “Nie ważne, wazne ze moje zgłoszenie bedzie w tym temacie. od godziny probuje ustalic czy te elementy moze zawierac zgłoszenie ale udajesz ułomną. ” Przecież napisałam zgodnie z excelem a on liczy podstawe, kopalnie i plazmę. --------------------------------------------------- Mi to wsio jedno jak liczone. Tylko wolałabym poznać opinię również innych osób niż Muniek i Apofis bo oni spamują w każdym temacie na przekór żeby tylko post++;

• Quote from Muniek: “@powyginany drucik ok dodam na zbieraczu pełzacze, mam tez boosterów troche to podlicze całosc jako nowy wpis. zgodnie z tematem. thx ” Pełzacze można zezłomować, dopalacze kiedyś się skończą

• Quote from Apofis: “Ja nigdzie nie pisałem o konkretnym poziomie kopalni, tylko podałem przykład w liczbach. ” Czasem zastanawiam się czy Ty czytasz swoje posty i innych. Nie podałeś przykładu w liczbach bo podałeś je z kosmosu. Pisałeś o tym wyżej. Przykład w liczbach to dokładnie wyliczony argument. Taka z Tobą dyskusja na argumenty. "Górnik to taka osoba która buduje kopalnie" Odnosiło się do tego że w swojej wypowiedzi napisałam również o budującym kopalnie flociarzu. Zdanie więc odnosiło si…

• Quote from Muniek: “O to mi tylko chodzi - tu brak info o tym ” Arkusz do liczenia eko

• Wrzuciłam aktualizację o pełzacze itd Jakby ktoś widział błąd, a pewnie gdzieś jest...., proszę o post.

• Quote from Muniek: “Czy jest gdzies info jak zgłaszac obecnie wydobycie ? To z 1 strony jest juz nieaktualne do wersji gry. ” Mój excel uwzględniał tylko podstawowe eko...

• Quote from Apofis: “Quote from powyginany drucik: “Napisałeś o kopalni wartej 2 mld. Jak chodziło o większy lvl to po co piszesz o takiej kopalni? ” Chodziło jedynie o sens, że wysokie poziomy zwracają się po latach, więc nie robi się ich dla zysku, o którym tak niektórzy mówią. Nie pamiętałem o jaki lvl chodziło przy tych 100 latach. ” Myślę że typowe eko to okolice 44/37/42 na uni 68. Po 1 - Jak Ci zwróciłam uwagę ze głupotki piszesz to nie przeprosiłeś. Jeżeli coś bierzesz z kosmosu czyli jaw…