Search Results

Search results 1-20 of 638.

• Gratulacje sojuszniku Super że pokazujesz na co Cię stać zawsze wierzyłam w Ciebie przyjacielu... Wtedy i teraz a teraz już w ogóle bo jesteś tam gdzie Twoje miejsce przy moim boku Obrońcy szo youtube.com/watch?v=YlWQdP4Pmz8

• Quote from Uchiha Itachi: “gratuluję przy okazji, zwykle nie otwieram okien, ale mój internet nie zostawił mi wyboru i nadeszła destrukcja, ale odbuduję SZO ME ” Dziękuję życzę również szo

• Witam WIEM ŻE PO CZASIE TO PISZE I WIEM ŻE JEST ZAPEWNE LEKKI ŻAL ALE STARCIE GŁÓWNIE DEDYKUJE YODZIE OD KTÓREGO MAM KONTO GDYBY NIE ON NIE BYŁOBY TEGO STARCIA ODDAJĄC MI TE KONTO POWIEDZIAŁ MĄDRĄ RZECZ NAUCZ SIĘ SZANOWAĆ LUDZI RZECZYWIŚCIE PO WSZYSTKICH ZŁYCH SŁOWACH KTÓRE USŁYSZAŁ ODE MNIE JESTEM OSTATNIĄ OSOBĄ KTÓRA NA NIE ZASŁUGUJE JA CAŁY CZAS SIĘ ZASTANAWIAM DLACZEGO JA I PEWNIE BĘDĘ ZAWSZE SIĘ ZASTANAWIAĆ CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ PRZED CAŁYM UNI ŻE ODDAŁEŚ SWOJĄ KRWAWICĘ MNIE :))) @yoda_u20…

• Quote from Moskwa: “Quote from solenzo: “Patrząc na ilość zabawek w sojuszu LES to to uni ma tylko 1 właściciela jeśli chodzi o sojusz i długo sie to nie zmieni. ” Tymi zabawkami to się jeszcze trzeba umieć bawić Swoją drogą to czyje zabawki skłoniły cały LES to wejścia na U ?Gratulacje Profesor, obrońcy SzO. ” Raczej myślę, że te urlopy to bardziej foch za bany

• Quote from szturman: “Quote from arczi_: “No nic gratulacje:) dobrze się spało. Quote from szturman: “Ktoś tu ma chyba wtyki w PIS Sam ich wybijesz hehe Graty i powodzenia w kolejnych lotach ” Wybijesz? Grając eko i patrząc w staty to kiepska uwaga ” Nie miałem na mysli Ciebie tylko twojego nowego zacnego sojuszu a tam jakies floty lataj wię.c jest co bić Jeszcze raz graty !! ” Dawaj jeden na jeden Czy bez sojuszu to Ty nie latasz ?

• Kurde ponad milion % przewagi Nieźle zeszmaceni zostaliśmy ehhh Bo mam nadzieję, że wiecie, że z tego małego RW macie trzy procenty ? I każdy z was mógłby wstawić RW z zachowaniem tego, że najsilniejszy zgarnia 100% RW, ten co na drugim to 80%, następny 60% itd... Gratki wygrania Może rewanżyk ?

• Witam gratuluję ubicia podszywacza Ja żyję mam się dobrze na razie na tej uni Obrońcy zmiany nicka życzę

• Ja nie rozumiem tej dyskusji Co to kogo obchodzi ile kto wydał na grę... Ja nie wydaję nic i jestem z tego dumna Ale nie mam problemu z tym, że ktoś jednak kasę ładuję w grę. W końcu jest taka możliwość... Kłócicie się jakby tu chodziło o czyjeś życie, a to tylko i wyłącznie gra A że pay to win no to co z tego ? FabKos ma możliwości to kupuje co potrzebuje, obrońcy mają możliwości to także to robią. Większość gier internetowych ma opcję premium, bo bez tego gry by się nie utrzymały. . . Problem …

• Witam Taki tam wlocik. W porównaniu do tych ostatnich %, które trzęsły unią to skromnie to wygląda Złom zabezpieczony co do śrubki. Pozdrawiam wszystkie moje Terefere i znajomych Dnia 29-12-2020 11:24:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zonaa_rolnika [TEREFERE] ________________________________________________ Okręt wojenny 15.947 Pancernik 9.157 Krążownik 10.666 Pathfinder 1.459 _________________________________________ Obrońca Jarush [ALIEN] ______________________________________…

• No, no ponad 800kk zysku piechotą nie chodzi Gratki i oby tak dalej

• Witam Tu już grubiej. Flota wyskanowana na minutach, szybka symulacja i lot. Była pewna akta na innej gali, ale po przejrzeniu układów wyszło na skan. Obawy też były, bo w końcu pewien jegomość miał tam tylko 6 układów, ja 50... Ale wszystko skończyło się happy endem, rece też bezpieczne, więc można wstawiać Pozdrowionka dla Terefere i znajomych Oczywiście kupię dex, dużo dexu 2,7 : 1,7 :1 Dnia 18-12-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor zona_rolnika [TEREFERE] __________…

• Quote from _pff: “Ja miał bardzo chciane po naszemu, ale cosiek nie ogarnia internetow, jeszcze młody szczyl, potrafi tylko klikać a nie zamieniać języków. ” W ogotcha klikasz flagę na środku strony i wybierasz biało-czerwoną Lepiej wyedytować, bo modek się przyczepi i usunie, a szkoda, bo starcie bardzo ładne

• Witam Szybki locik, nie było czasu na mięso więc trochę się porozbijało na tych niszczarkach, ale jakiś tam zysk jest. Około 6kk złomu u obrońcy. Pozdrowienia dla Terefere i znajomych PS: KUPIĘ DEUTER 2,7 : 1,7 : 1 Dnia 18-12-2020 13:40:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zona_rolnika [TEREFERE] ________________________________________________ Krążownik 92.418 Okręt wojenny 8.336 Pancernik 23.504 Pathfinder 6.108 _________________________________________ Obrońca Athers [ARES] ____…

• Quote from LA PUTIN LABAMBA: “Jako Dyplomata sojuszu LUMPY potwierdzam, ze osoba o nicku Narimmor byla trzezwa i wojna jest wazna. ” Czyli jednak wojna jest ? Oczywiście nie chcemy jej, bo dla nas to tylko ominięcie basha dla większej liczby GŚ na niszcz Zatem jeśli zarządzająca osoba sojuszem LUMP potwierdzi ważność wojny to rozwiązujemy sojusz i zakładamy nowy przyjmując oczywiście "porażkę"

• Quote from Virus: “Chyba to już koniec wojny patrząc po dacie umownej? ” No chyba tak, choć większość już raczej zapomniała o tym, że trwa/trwała wojna ;D

• Nie ma to jak wlecieć 3 min przede mną... Potem liczyłam na złom, bo jednak us bliżej miałam, ale napędy mam słabsze Graty Pewnie wzajemnie sobie tymi aktywkami podnosiliśmy ciśnienie (stąd mój skan kilka sek po ukazaniu się PZ)

• Banany z terefere

zona_rolnika - - DiD Tucana

Quote from Marsylia: “ TyBydlaku - ban perm za oszustwo klonowanie floty Blues - ban perm za oszustwo klonowanie floty Kamikaze - ban za oszustwo klonowanie floty Fabkos- ban powody bliżej nie znane Hulk- znany z innych uni wielbiciel botów ” Skąd takie info bierzesz ? Tylko z jednym trafiłeś i to w sumie nie do końca Quote from Nairobi: “Mam nadzieje , że Kaśka nie napiszę , że to bany dla idei i , że to nie oszustwa tylko zasługa dla całego społeczeństwa ” Nie napiszę tego, bo tylko jeden z ty…

• No gratki, gratki Całkiem fajne to ST Szkoda tego złomu trochę, ale cóż taka gra Ważne, że wyszło do przodu no i % konkretny

• No kurde @Riverine nawet dokiem nie dasz pograć ?

• Witam Tu troszkę można było zredukować straty, ale brak slotów i floty sprawiło, że w efekcie poleciało to co w starciu (Swoją drogą widok 25 slotów zajętych jest całkiem fajny ) Pozdro dla Terefere i znajomych Dnia 15-12-2020 18:46:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zona_rolnika [TEREFERE] ________________________________________________ Okręt wojenny 8.812 Pancernik 21.378 _________________________________________ Obrońca Origami ________________________________________________…