Search Results

Search results 1-20 of 335.

• kruchy [P N] vs. monti ~ 6174.51%

kruchy1916 - - Starcia U68

zawsze latały pełne... nie dziś pozdrawiam PN i znajomych Dnia 18-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Okręt wojenny 55.555 Pancernik 555.555 Pathfinder 55.555 _________________________________________ Obrońca monti ________________________________________________ Duży transporter 102.000 Lekki myśliwiec 2 Recykler 6 Sonda szpiegowska 1.875 Satelita słoneczny 368 Niszczyciel 1 Gwiazda Śmierci 1 Crawler 20 W…

• takie tam drobniaczki pozdrawiam PN ! Dnia 16-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Krążownik 555.555 _________________________________________ Obrońca Miras85 [ARMADA] ________________________________________________ Mały transporter 39.676 Duży transporter 19.294 Satelita słoneczny 2.500 Crawler 1.000 Wyrzutnia rakiet 1.000.000 Lekkie działo laserowe 200.000 Ciężkie działo laserowe 20.000 Działo Gaussa 5.0…

• coś drobnego dzięki @The Pawelec za sondy pozdrawiam PN i znajomych Dnia 14-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Pancernik 444.444 _________________________________________ Agresor ABW [P N] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Miras85 [ARMADA] ________________________________________________ Mały transporter 50.324 Duży trans…

• uła ale push na grubo poszedł gdzie jest @Zbawiciel ?

• starcie dedykuje @priesten który dopiero co zszedł z bana i dał mi wlecieć w swoje multi - dzięki stary pozdrawiam PN i znajomków jak to leciało ? Dnia 09-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.395.306 Krążownik 50.000 Okręt wojenny 50.000 _________________________________________ Obrońca Ventylek [KOMORNIC] ________________________________________________ Mały transporter 156 Duży transport…

• no myślałem , że już umarłeś ... tyle dni bez STeka ? gratulacje i ciśnij dalej

• dostał to dostał a Ty będziesz teraz w każdym starciu przez pół roku srał się bo taką masz naturę ? gra spadła na psy to już dawno temu, a Ty odpuść sobie komentarze w moim starciu, grzecznie proszę. dziękuje i dobrego dnia życzę.

• drobny farming i nawet w progu pozdrawiam PN Dnia 08-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Pathfinder 60.000 _________________________________________ Obrońca Kajo12 [ARMADA] ________________________________________________ Duży transporter 70.000 _________________________________________ Po bitwie... Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Pathfinder 60.000 ( -0 ) _____________…

• avalon złomuje komornika i to ja szanuje nick atakującego jest wytłumaczeniem tego RW gratulacje dla obrońcy

• a tu trochę więcej gęsiny... kilka razy już logował się na mniej niż 10 minut przed wlotem... tym razem zauważona stacja z moona na planete ,oczekiwanie na teleport i dopiero dość długi lot... tym razem się udało odpowiednie tagi odpowiednie miejsca co nie @Antharas ? wiadomo jeszcze nie raz w tym dziale ich zobaczymy Dzięki ABW za pociągnięcie mnie ze sobą i wiarę , że z Tobą w ACS wejdzie ... solo pewnie nie chciało by mi się znowu przepalać dexu Incoming nie płacz , jeszcze razem spakujemy ja…

• jeszcze świąteczne gwiazdki udało się wbić w okno, pozdrawiam PN Dnia 26-12-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Pancernik 333.333 _________________________________________ Obrońca Mario Polo [Honor] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Duży transporter 17.920 Recykler 105 Gwiazda Śmierci 100 Wyrzutnia rakiet 100.000 Lekkie działo laserowe 10.000 Ciężkie działo laserowe 10.000 Działo …

• Mam uprzejmość wrzucić kolejne już ST naszego świeżaczka - przyjemny zysk , oby takich więcej Ekonom pozdrawia cały sojusz. ja również pozdrawiam cały sojusz a do tego jeszcze breloka haloka tłumoka ? czy jak mu tam? wiecie no to tego bardzo wyszczekanego zwiedzałeś już recki PN , na pewno zwiedzisz jeszcze nie raz. Spokojnej nocy Dnia 19-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ekonom [P N] ________________________________________________ Krążownik 80.202 _______________…

• lot w bunkier bez emocji. zysk słabiutki i co tu więcej pisać Dnia 16-12-2020 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor kruchy [P N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 20.000.000 Krążownik 100.000 Okręt wojenny 50.000 _________________________________________ Obrońca makosz ________________________________________________ Mały transporter 11 Duży transporter 30.000 Lekki myśliwiec 1 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 1 Okręt wojenny 9 Recykler 43 Satelita s…

• zysk nie duży ale kolejne ST do kolekcji jest gratulacje jak zawsze ABW

• zysk niczego sobie, przetapiaj i ciśnij dalej

• Odpowiednie tagi na odpowiednich miejscach, tak to chyba leciało Gratki ABW , ciśniemy dalej przetapiaj milusio

• Frutek Ty wariacie te Twoje opisy ładnie weszło, do tej pory już pewnie przetopione wybacz , że tak późno i dzięki za pozdrowienia czekam na next !

• Graty mordeczko fajnie ,że jakoś pomogłem w tym RW teraz poproszę o zaproszenie do ACS

• odkrywca dawał takie zyski , że zrobiłby i 16 planet z pół roku no ale jak widać mało wiesz jeszcze. przestań tak ubliżać przed klawiaturą, ciekawe jak głośno byś szczekał w realu. produkujesz się tu konkretnie... przyznaj, że chciałeś sobie polatać na PN a zostałeś Naszą farmą i tak już zostanie. pilnuj floty misiek i skończ wylewać swoje żale

• dobry, świeżaczek znowu zaskakuje piękny zysk, zazdraszczam ! od Ekonoma pozdrowienia dla PN. Dnia 22-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ekonom [P N] ________________________________________________ Pancernik 10.000 Reaper 90.788 Pathfinder 521 Mały transporter 600.000 _________________________________________ Obrońca powertom [HQ] ________________________________________________ Mały transporter 4 Duży transporter 333.000 Lekki myśliwiec 44 Ciężki myśliwiec 1 Krążo…