Search Results

Search results 1-20 of 161.

• Wpadłem dla cycków i się nie zawiodłem! Gratulacje właścicielce...tfu! Gratki Kefi za St

• Quote from Ulissess: “gdybyś mnie spytał czy w ogóle chce brać w tym udział ” Nie masz nic do gadania, tak samo jak nie mieli nic do gadania przeciwnicy w grze jak rządziłeś twardą ręką top1 Virgo PS. A potem mnie odbudowałeś, i po co Ci to było?

• To ja nominuję @Ulissess oraz @elam - twardzi zawodnicy, nie do zdarcia, co udowadniali nie raz wieloma ST jak i osiągnięciami w punktach militarnych

• Quote from I am back: “Quote from Ojczyznoslaw: “A tak poważnie to ja nic udowadniać w tej grze nie muszę nikomu, Ci co płakali jak Ty teraz zostali spakowani w reckach lub wiszą na wiecznym U gdzieś na końcu rankingu. Śmiem twierdzić, że przeszedłem tę grę wzdłuż i wszerz i nadal podtrzymuję, że od wejścia 7.1 ” Tak, zgoda, Ale na jakim uni? Na speed uni jesli sie nie myle. Poki co na x2 zaczalem i gram nadal. I w recki pakowali mnie nie byle jacy flociarze bo taki na przyklad @AmstelL czy @blo…

• Quote from I am back: “Quote from Ojczyznoslaw: “Quote from I am back: “Dzieki antymaterii. Gdyby nie anty to odkrywca moglby co najwyzej possac zbieraczowi. ” Sorry nie czytałem Waszych wszystkich postów bo połowa z nich (i to ta większa :E) to wierutne bzdury Anty pozwalało jedynie przerabiać surkę z expów, ot tyle. Miałem 15 stoczni klepiących 15 pancków na sekundę, zawalone non stop, więc wyjścia były 2 - albo czekać 3 dni na odbudowę jednej dziury licząc, że nie wpadnie inna albo używanie d…

• Selenka zawsze jak trafi to porządnie Gratulacje! Pozdrawiam, Rising

• Quote from I am back: “Dzieki antymaterii. Gdyby nie anty to odkrywca moglby co najwyzej possac zbieraczowi. ” Sorry nie czytałem Waszych wszystkich postów bo połowa z nich (i to ta większa :E) to wierutne bzdury Anty pozwalało jedynie przerabiać surkę z expów, ot tyle. Miałem 15 stoczni klepiących 15 pancków na sekundę, zawalone non stop, więc wyjścia były 2 - albo czekać 3 dni na odbudowę jednej dziury licząc, że nie wpadnie inna albo używanie detroidów Z resztą o czym Wy w ogóle mówicie, jak …

• Quote from TakiOwaki: “Powinien być jeszcze zapis o niekaralności takiego gracza ” Tiaa, przykro mi ale wtedy w rankingu brałyby udział farmy takie jak Ty - kimkolwiek jesteś

• Przepotężne starcie dwóch Tytanów tego uniwersum! Nic tylko pozazdrościć ogromnego % oraz zysku! Pokonanemu powodzenia w Auchanie, bo raczej już nie odbuduje takiej floty

• Quote from Starrk: “@Ojczyznoslaw jak już zaśniesz patrząc na te "1h 20min" do powrotu recków, to my się już rozbijemy ze trzy razy E: no za wysoko sobie liczyłem. 3kkk floty jest na luzie do złożenia ACSem Więc rzucimy jakiegoś asha jako ofiarę i czekamy na błogą senność x2 ” To nie takie hop siup wbrew pozorom, ale fakt, na 2-3x mogłoby się udać tylko by trzeba zbierać i przeklikac od razu na dobitki

• Quote from Starrk: “szybszych strzelimy jak zasną czekając na powrót recków ” Mogłoby się udać, tylko jeszcze by trzeba mieć czym

• Co wysyłacie żeby mieć takie fenomenalne wyniki w ekspedycjach? Podpowiecie mi? PS. 132b10f6-ca97-59f8-86d3-488d27c935db.jpg

• Witam. W nowej wersji można kliknąć przycisk "aktywuj" dany przedmiot w ekwipunku kilka razy z rzędu, zanim strona się przeładuje. Efekt jest taki, że gra źle wyświetla ilość statków po zakończeniu budowy za pomocą detroidów. Zamieniłem surkę u handlarza na 300k pancków. Wrzuciłem 3x po 99999 pancków do stoczni, plus jakieś tam śmieci końcówki jako czwarta rzecz w kolejce. Kliknąłem kilkukrotnie na przycisk "aktywuj" w Detroidzie Platyna. Mam na planecie 259k pancków... Ale kiedy kliknąłem żeby …

• Chyba starcie nieczyste bo autor już na banie Ja nie wiem, ten sojusz to na psy schodzi, mnie złomują, innych banują, @Ulissess ogarnij tam trochę przed UF

• Quote from cokolwiek: “Quote from wampek: “Quote from Ojczyznoslaw: “A szkoda, bo przez to mniej anty na detroidy idzie dla GFu ” W sumie racja... GF jak zwykle nie myśli kompleksowo. Co z tego, że zablokowali możliwość skupowania dopałek, jak nadal można kupować gotowe statki. Owszem, nieco to komplikuje sprawę, ale dla chcącego nic trudnego. ” Jeszcze można. Zdziwi was, jak po fuzji na wszystkich uni zostanie odebrany Handlarz oraz rynek? Bo brak handlarza - moim zdaniem tak będzie. Z rynkiem …

• Oczywiście, że tak A szkoda, bo przez to mniej anty na detroidy idzie dla GFu

• Quote from cokolwiek: “gracze spoza topki na każdym uni jednak te lmy robią (i nie robią dla siebie - tylko na handel) ” Mówisz w 90% przypadków o multikontach / botach, lub typowych pushówkach aka "stoczniówkach" które ktoś im prowadzi w zamian za to samo na innym uni a robią je tylko dlatego, bo skoro je sprzedają topce to ich topka nie atakuje (captain obvious :E). A tu chyba nie mówimy o tym, żeby zostać czyjąś stocznią tylko jak samemu grać i się rozwijać Quote from cokolwiek: “Przestawiłeś…

• Ja to tylko tu zostawię: UJkzriW.png A tak serio to @Muniek ma na myśli, że gracze z poza topki nie mogą sobie LMów budować bo topka im to zaora czy to GSami czy czymkolwiek innym

• Pokaźna ilość krążowników, nic tylko pogratulować!

• Quote from Starrk: “Dajcie wszystkich na u68/Nekkar i zostawcie x1 to zobaczycie, jak szybko u.gamelowicze pokasują konta ” No raczej, nigdy więcej takich wolnych uni... Jak wróciłem do gry te 2 lata temu czy 3 to dostałem od razu propozycję od starych znajomych na u68 pykania - sorry ale planowanie zwózki surki 7h wcześniej, bo jak się zapomnisz to Ci transy zlecą w środku nocy to już nie dla mnie Loguję, robię zwózkę, wydaję, FS, i w godzinkę sprawa załatwiona, a nie pół dnia