Search Results

Search results 1-20 of 898.

• Aktywności na całym koncie

Avinashi - - Błędy w grze

Quote from Beljal: “Jakiś update kiedy raczą to naprawić? ” myślę, że musimy poczekać do 14 lutego bo teraz dzien Babci i Dziadka, w lutym walentynki. Może coś pomiędzy w niemieckim kalendarzu jest jeszcze. Także nie prędko

• Aktywności na całym koncie

Avinashi - - Błędy w grze

Quote from Kasia321: “Problem został zgłoszony już jakiś czas temu. ” a kiedy niemcom kończą się święta? niestety, ale niektórzy nagminnie korzystają z tego błędu i świecą się cały czas, bo wystarczy wejść w lisytatora i raz podbić a każde kolejne podbicie generuje aktywność na całym koncie a zdaje się, a wygląda na to, że i co 5 min jak zmienia się czas na licytacji to też generuje aktywność....

• Ej Ciapa! @powyginany drucik ale ten Mondmacher cały to tak tyci na dublu poszedł takze ja bym go nie liczyła do tych przyrostów eventowych Chyba że mmorpg się coś rypnęło

• Handlarz z ekspedycji

Avinashi - - Zadawanie pytań

Quote from Majcher: “ale nawet jak zmienie sobie surowiec na mete i wpadnie z exp to z atomatu chce wymienic kris paranoja ” Jeśli masz kupionego handlarza metalu to ten z ekspedycji nie zmieni Ci go na np krysztalu

• Handlarz z ekspedycji

No właśnie. Z tego co pamietam, wcześniej jak się miało kupionego handlarza z NIE maksymalnymi przelicznikami to dostając handlarza z ekspy zawsze poprawiało przeliczniki. Nie mówię, że od razu dawało maksa, ale różnica była widoczna, a teraz to chyba w ogole nie zmienia przelicznika.. Albo daje o 0.01 więcej, że nie zobaczymy różnicy? Założyłam post, bo już kilka razy trafiłam handlarza z ekspy i przelicznik stał w miejscu... Taki niefart?

• Handlarz z ekspedycji

Czy ktoś zwrócił uwagę na to czy dostaje handlarza z ekspedycji? Ja mając kupionego handlarza ostatnio dostałam i przelicznik się w ogóle nie zmienił, mimo że wcześniej się zmieniał (na lepszy). Jakis czas temu też dostałam i też przelicznik w ogóle się nie zmienił. Dostaje się w ogóle handlarza z ekspedycji czy tylko wiadomość a handlarza nie?

• Quote from ackra: “na 39 a nie 40, mam jeszcze dwie planety na 38 a były 3 ” sugerowałam się postem gdzie był screen z kopalniami 46 39 39. nie jestem wróżką, by wiedzieć, że masz jeszcze gdzieś 38 lvl dexu Quote from kermit: “To i tak coś słabo, nie rozumiem. U mnie 14 planet 46/38/39 czyli prawie to samo co u ciebie i w paczkach 668kk mety/137kk krisu/ 94kk deu ” A może masz geologa/sztab + jakieś dopałki? lub też 8 pozycje planmet?

• Quote from ackra: “Na ekstraktor udało mi się uzbierać przed 14:00 więc jestem 400 punktów do tyłu a nie 600 ” Widzisz, skoro udało Ci się uzbierać na rozpoczęcie budowy deuteru na 40 lvl to i na włączenie wyburzania metalu Ci starczało. Bo rozumiem, że włączałeś budowę, a nie wyburzanie. Inna sprawa. Ewent trwa już tydzień (ten aktualny) tak trudno wysłać fsa z dnia na dzień? Przecież wiadome, że raz chcą jakieś pierdoły typu sprawdź to czy tamto, odwiedź to czy owo, a innym razem masz do wybud…

• OKA - Dyskusje

Avinashi - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

Ciekawe czy te marudy też tak przy kolacji wigilijnej marudziły Konkurs całkiem fajny, aczkolwiek pytania do oszacowania powinny być poparte jakimś screenem jako dowód, no bo równie dobrze "zieloni" mogli wpisać jakiekolwiek liczby, żeby tylko było, a my uczestnicy nie mamy jak tego zweryfikować Ale tak całościowo to było fajnie :)

• Quote from ackra: “Tak, gram eko, lotki nie mam i wszystkie planety tak samo rozbudowane, potrzebuję 7,557kkk metalu i 2,292kkk kryształu żeby zrobić dzisiejsze 3 zadania. Nie mam 1/3 tego nawet na FSie. Na planetach może się z 1/20 zbierze. ” Zauważ, że tam pisze o rozpoczęciu budowy kopalni, a nie że masz ją skończyć... Quote from ackra: “Quote from roermond: “Przy okazji zamiast budować można też użyć opcji zburz.Wychodzi o wiele taniej a zadanie zaliczone. ” Fakt, o wiele mniejsze, ale mimo …

• OKA: Dzień 24

Avinashi - - Pytania

zapodaj.net/080fab728d76a.jpg.html

• OKA - Dyskusje

przyznaję, bez sensu... ale cóż poradzić

• OKA: Dzień 23

Avinashi - - Pytania

300

• Wersja 7.x - dyskusja

Avinashi - - Porozmawiajmy o OGame

czemu nie mozna sonda latać na ekspy? PS. nie wiem czemu, ale nie mogę uzyć dopałki do stoczni teraz już nie potrzebuję i nie wiem czy dalej nie mogę, ale wcześniej potrzebowałam i nie mogłam.... kij tam że 1 minutę wcześniej użyłam normalnie, a za chwilę już błąd w stylu "nie można zrealizować zamówienia " a następnie "Twoje ostatnie zgłoszenie nie zostało jeszcze zrealizowane. Proszę spróbować później"

• OKA - Dyskusje

Ach! dobra, racja, bo ja zrozumiałam że będą pytania otwarte jako zadania w konkursie

• OKA - Dyskusje

Quote from Toadie: “Przez jakis czas będą dwa pytania otwartwe. ” Ale że jak przez jakiś czas, skoro jutro ostatnie pytanie Czy się mylę

• OKA: Dzień 22

Avinashi - - Pytania

Pancernik - 139 OW - nie przebiją się - za niska bojowa jest Niszczyciel - 66 Rozpruwacz - 54

• Muniek ale wiesz, że jakbyś przeglądnął dział do którego link wysłała Ci Ruda to zobaczyłbyś, że eventy są w miarę systematycznie i zobaczyłbyś, że event cashback bywał co miesiąc pod koniec miesiąca. A zatem jest 95% szansa na to, że w ciągu kilku dni będzie zwrot anty.

• OKA: Dzień 21

Avinashi - - Pytania

12632

• Quote from Apofis: “Ja niemiałem a co? wcześniej takie były. ” no właśnie w tym evencie robię badanie i nie miałam jeszcze zadania z laborkami i badaniami - ale ktoś mi pisał że miał mimo trwającego badania myślałam, ze to naprawili, bo na drugiej uni też nie miałam nic z badaniami i myślałam, że to przez włączone badanie, ale chyba przypadek w takim razie