Search Results

Search results 1-20 of 662.

• Wersja 7.x - dyskusja

wampek - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Muniek: “Licza z boosterami, pelzaczani, dodatkami ze zbieracza.....a polecam przeczytac opis paczek. ” No fakt... zapomniałem o bonusach. Ale i tak raczej grono takich osób jest węższe niż może się wydawać.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from nowynick: “Garstka na uni pomnóż przez ilość uni ” Garstka na każdym uni? Według moich obliczeń nawet @powyginany drucik drucik nie ma takiego wydobycia... to ile osób faktycznie ma?

• To już wiem, dlaczego moje sondy ocalały, mimo że zapomniałem dołączyć je do fs'a i do rana stały samopas.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from nowynick: “Albo jak bieganie z samym nożem w Counter-Strike'u. ” Ja tam od 8 lat nie wydałem złotówki na anty i jakoś nie czuję się bezbronny w otoczeniu bardziej rozrzutnych kolegów... ale samo porównanie ogólnie dobre. Wybić wszystkich nożem... szacun na dzielni i satysfakcja gwarantowana. Na pewno lepsze jest to osiągnięcie niż wykupienie sobie broni dającej znaczącą przewagę nad resztą. Takich ludzi zazwyczaj mało kto pamięta.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Aurora Borealis: “Ja tam też wolę spędzać dłuuugie miesiące na ciułaniu anty z expów. Cierpliwość się ołaca ” Takie podejście daje za to cholernie dużo satysfakcji Różnica mniej więcej taka jak miedzy samodzielnym rozwiązaniem jakieś trudnej zagadki w grze fabularnej, a znalezieniem rozwiązania w necie.

• Wersja 7.x - dyskusja

Z kolei najwięcej wiedzą ci co wiedzą, że nic nie wiedzą (Sokrates)

• Brak Rynku a klasa Zbieracz

wampek - - Zadawanie pytań

A czy odkrywcy dostali gratyfikacje za nerfa swojej klasy? No jakoś nie bardzo... a też wielu sprzedawało uzyskane z ekspów statki przez rynek.

• Kolejny event będzie, gdy już sobie GF poprzelicza w kosztorysie, czy czasem w trakcie jego trwania sprzedaż anty nie spadła.

• Swoją drogą zauważyliście, że o ile początkowo za piątą rangę można było zgarnąć 5 generałów, to obecnie jest już tylko jeden?

• OKA: Dzień 23

wampek - - Pytania

700

• OKA - Dyskusje

wampek - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

Quote from john malkowitz007: “,a temat nie byl zamkniety , bo inaczej nie mogl bym wyslac odpowiedzi ” Kasai też by chyba wówczas nie mogłaby podać prawidłowej odpowiedzi?

• kod w wiadomościach widoczny

wampek - - Błędy w grze

Wygląda to na coś w stylu zabezpieczenia neutralizującego znaki funkcyjne w wiadomościach...

• OKA - Dyskusje

Quote from Muniek: “pochwal sie po 20 00 ” Wyszukiwarka

• OKA - Dyskusje

Liczyć? Wystarczy ruszyć głową

• Quote from roermond: “Albo posiadać lotkę,wtedy robimy na 1 poziom cokolwiek. ” Odłożone surowce przydadzą się również do zadań powiązanych z badaniami

• Wersja 7.x - dyskusja

Że dożyłem czasów, kiedy to dok będzie decydował o topce w punktach.

• OKA - Dyskusje

Quote from Hahohe: “Quote from wampek: “@Mati dzięki za trzy punkty Aż zaczynam trochę żałować, że olałem wcześniejsze pytania. ” Mam rozumieć, że to przyznanie się do wspomagania informacjami od byłego członka teamu? ” Spójrz na jego post, to będziesz mógł z czystym sumieniem przestać obciążać swoje szare komórki zbędnymi teoriami

• OKA - Dyskusje

@Mati dzięki za trzy punkty Aż zaczynam trochę żałować, że olałem wcześniejsze pytania.

• OKA: Dzień 18

wampek - - Pytania

500

• Quote from Muniek: “Pytanie: Czy ktoś ma w nagrodach pola do PLANETY ? Tylko tego nie widze w nagrodach a fajnie by na każdej planecie dołożyć po 20 pól żeby wszędzie mieć 400+ pól ” Nie licząc podziału na nowe i stare uniwersa, to wszyscy mają chyba takie same nagrody