Search Results

Search results 1-20 of 856.

• Konkretny procent, na miarę Waszych flot Po odliczeniu mojej prowizji , zbyt wiele nie zostanie do podziału , na kilka śrubek jednak będzie Przetapiajcie i koście dalej , sporo pracy przed Wami

• Szału nie ma :) Jednak przy biciu drobiu bilans nigdy nie wychodzi ciekawy Kolejnych bardziej owocnych życzę Przetapiaj i do następnego

• Kupon odcięty, stek walnięty Pozdrowienia dla PN i znajomych Dnia 26-12-2020 01:19:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 60.000 _________________________________________ Obrońca MakeOgameGreatAgain [J_U_Z] ________________________________________________ Mały transporter 601 Duży transporter 795 Lekki myśliwiec 18.130 Ciężki myśliwiec 5.527 Krążownik 18.341 Okręt wojenny 1.320 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 16…

• Ostatni do wieczerzy siadłem, to ochłapy zebrałem Lepszejsze konta sojusznicy znaleźli pod choinką Pozdrowienia dla PN i znajomych Dnia 25-12-2020 23:12:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 150.000 _________________________________________ Obrońca olaf71 ________________________________________________ Mały transporter 45.662 Duży transporter 15.673 Lekki myśliwiec 63.887 Ciężki myśliwiec 4.046 Krążownik 3.270…

• Rozlatałeś się coś dzisiaj, idź już może spać, zostaw coś dla innych Kupony pod choinka znalazłeś czy wydrukowałeś Przetapiaj na latawce i nie zwalniaj

• Incoming [P N] vs. pelek ~ 18260.41%

MisiuGD - - Starcia U68

Siem somsiad rozkręciłeś na dobre Zestawienie się zlicza, zaraz dostaniemy obszerne dane do przestudiowania Analiza rzecz ważna, dzięki nim nie popełnimy błędów, podczas zmiany harmonogramu złomowań Przetapiaj na latawce i ciśnij dalej

• Gratuluje, Widać według zamieszczonego zestawienia powyżej, obrońca często zwiedza Twoje recki, Co zrobić każdy ma swojego Janusza do orania Teraz widzę w jak czarnej dup.e jestem, nie wiedziałem że mamy aż tyle kont Złomuj dalej i zostaw coś dla innych

• zefir [HYDRA] vs. Krassus ~ 7475.7%

MisiuGD - - Starcia U68

Zefir, a może by tak zamiast badań flotę stawiać Masz do tego rękę, może warto to wykorzystać Oby dobra passa trwała jak najdłużej

• zefir [HYDRA] vs. Ryback ~ 19680.64%

MisiuGD - - Starcia U68

Twoje starcia zawsze cieszą, Bilans wyszedł bardzo przyjemny, Jedyny minus Twoi naukowcy nawet w Święta nie wypoczną

• Widzisz , po co pchałeś się przed szereg Konto miało być moje, to Ty nie ja ja, i masz teraz kiepski bilans Zapamiętaj złotą zasadę , po kupnie konta najpierw trzeba je spaść a potem orać Ciśnij dalej, bo passa trwa Zapamiętaj

• Rozumiem ,że taki mały prezent pod choinkę sobie sprawiłeś, Procent nie poraża, ale zysku coś tam wpadło. Przetapiaj i koś dalej

• Cytując klasyka : kazali lecieć to poleciałem Tym razem ktoś miał szybsze paluszki, bo mój automat do aukcji się wylogował Na szczęście informator, a bardziej brat szwagra od strony siostry, matki zięcia, podał cel na tacy Nie dograłem szczegółów odbioru fantów, więc imienia informatora nie zdradzę Pozdrowienia lecą na PN i znajomych Dnia 20-12-2020 23:57:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 154.400 Sonda szpi…

• Quote from endriuu: “Bry. Kazali złomować, to zezłmowałem. Nie wiem kto płacił w połowie miesiąca ” Nie wiesz kto płacił, sponsor :) Plan roczny wyrobiłem to i premia wpadła Na pewnym portalu gdzie jest ale drogo, mam już przydomek super kupca Szach mat, przelew poszedł, pln się zgadzały to i cel się wystawiło Czekam na rewanż i jakiegoś zapa do ACS-a

• Dobra passa trwa, oby więcej i częściej Jednak jak wszystkie służby w PL, również ABW jest mało słowne Gdzie mój procent od udziałów w starciach , no chyba że kordów nie pamiętasz to podeśle na pw Czekam na coś większego

• kruchy [P N] vs. makosz ~ 9939.38%

MisiuGD - - Starcia U68

Dobrze zauważyłeś, bez emocji, zysk słabiutki Stać Cię na więcej, jednak mega plus za chęci i podtrzymanie dobrej passy Czekam na coś większego

• Dobry strzał, procent jak i zysk z tych ciekawszych Jeśli dobrze pamiętasz 50% zysku jest dla mnie kordy podam na pw :), Przetapiaj i ciśnij dalej , póki jest wena Obrońcy za postawę godną naśladowania SZO

• Nie jest źle, widać passe przepałów przełamałeś. Kolejnych bardziej owocnych życzę

• MisiuGD [P N] vs. scubi ~ 7364.48%

MisiuGD - - Starcia U68

Po kilku dniach przepałów w końcu pojawiło się światełko w tunelu Licytacja była długa i owocna, jednak ostatecznie stałem się nabywcą dóbr Przez cały lot, ktoś usilnie gwiazdkował obrońce, jednak mając karte przetargową, ryzyko było małe Pozdrowienia dla PN i znajomych Dnia 14-12-2020 00:22:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 30.000 Pathfinder 60.000 Sonda szpiegowska 1 ______________________________________…

• Po ostatniej wtopie u w/w obrońcy, dostałem kategoryczny zakaz latania od sojuszników. Baaa nawet po idlakach zabronili , jedynie Kromak się zlitował i zaproponował korepetycje. Tygodniami studiowałem techniki wojenne, teoria weszła dość mocno, zapragnąłem praktyki Kromak rozrysował mi plan, studiowałem go 2 dni, wszystko rozpisał pkt po pkcie, a poniżej efekt Morał z tego taki gdzie misiu nie może to Kromak dopomoże Starcie cieszy, bo nie dość że zysk cały dla mnie to jeszcze moja pasieka pomsz…

• Starcie dedykuje opcji "KUP TERAZ" na alledrogo Pozdrowienia lecą dla PN i znajomych Dnia 05-12-2020 00:23:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 70.070 Pathfinder 70.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca scubi ________________________________________________ Duży transporter 160.000 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Gwiazda Śmierci 5 Wyrzutnia rakiet 46.494 Lekkie działo lase…