Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Aktywności na całym koncie

Apofis - - Błędy w grze

Quote from Avinashi: “nagminnie korzystają ” Jak ktoś siedzi co trochę na licytatorze to będzie się świecił. Mnie to osobiście wkurza i nie lubię się świecić. Jak komuś nie przeszkadza to niech się świeci. Wystarczy wejść i nie trzeba nic licytować, żeby zrobić aktywność. Przynajmniej wiadomo, że jak ktoś się świeci to jest.

• Fuzji nie będzie z powodu pandemii. Będzie fuzja zdalna. Czyli będą same itemy i jak ktoś będzie chciał się przenieść to kupi item i będzie miał swoją własna fuzję. Reszta graczy zostanie z innymi współistniejącymi graczami na swoich uni.

• Quote from Ardnas: “albo dok sojusznicy ” Stawiam na dok, albo depozyt

• Quote from powyginany drucik: “Czasem zastanawiam się czy Ty czytasz swoje posty i innych. Nie podałeś przykładu w liczbach bo podałeś je z kosmosu. Pisałeś o tym wyżej. Przykład w liczbach to dokładnie wyliczony argument. Taka z Tobą dyskusja na argumenty. ” Napisałem przykład poglądowy na jakichś tam liczbach, ale nie konkretnym przykładzie ( kopalń), równie dobrze mógłbym to przedstawić na kwiatkach. sadzę 100 ziaren a dostaje 2 kwiatki. Myślę, że nie ma co się dalej spierać, bo rezultat z dy…

• Quote from powyginany drucik: “o 1 - Jak Ci zwróciłam uwagę ze głupotki piszesz to nie przeprosiłeś. Jeżeli coś bierzesz z kosmosu czyli jawnie mnie kłamiesz pisząc głupotę jako swój argument to chyba wypadałoby przeprosić. ” Ja nigdzie nie pisałem o konkretnym poziomie kopalni, tylko podałem przykład w liczbach. Więc nie rozumiem za co przeprosiny a tym bardziej nie sadzę, że to głupota bo to był tylko przykład poglądowy dla wyjaśnienia sensu zwrotu z inwestycji. Quote from powyginany drucik: “…

• [ciach] Quote from powyginany drucik: “Napisałeś o kopalni wartej 2 mld. Jak chodziło o większy lvl to po co piszesz o takiej kopalni? ” Chodziło jedynie o sens, że wysokie poziomy zwracają się po latach, więc nie robi się ich dla zysku, o którym tak niektórzy mówią. Nie pamiętałem o jaki lvl chodziło przy tych 100 latach. Super Moderator Ruda:Komentarz do usuniętego postu ciach

• Quote from powyginany drucik: “Dobowy zysk to 4,4kk metalu. Po 470 dniach koszt się zwróci i zacznie przynosić zysk. Ty piszesz 50k (dobowy bo 2kkk / 50k = 40k / 365 = ~100 lat) czyli 87 razy mniej niż faktycznie daje. Nie ma jak to rzeczowe liczenie... Nie twierdzę że 470 to mało ale uważam że rzucanie z powietrza liczb i przedstawiania ich jako swoje argumenty jest tak słabe... ” Quote from powyginany drucik: “Policzmy... metal 58. Koszt 653kkk + 163kkk, wzrost eko 24kk... Zysk po 103 latach ”…

• Wersja 7.x - dyskusja

Apofis - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Aurora Borealis: “Przy takim eko na 14 planetach, kupując 82 pakiety metalu za 3,9kk anty, masz 100 miliardów sury. ” Przy odpowiednim eko, które ma garstka ludzi na uni. Eko przeważnie jest x7 ale ok można jak się ma takie dobre eko, Pytanie ile razy ktoś kupi tyle pakietów bo chyba nikt nie wydaje tle kasy na grę non stop.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Assasin1131: “co to ma niby znaczyć antymateria jest dla klasy zbieracza aby dostać się do top , a bez anty generał i odkrywca za darmo skillem ma wymiatać ? ” Flociarz np. generał może bez anty być top1 we flotach i eko i w pkt , dobrze złomując proste i za darmo tylko trzeba być najlepszym złomiarzem na uni. Odkrywca dostał już swoje aż za dużo, wystarczy na lata. A dla ruska na całe dekady hehe.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from nowynick: “Zapytałeś to dostałeś odpowiedź. Garstka na uni pomnóż przez ilość uni to się robi juz nieco więcej. Na resztę pytań raczej ciężko konkretnie odpowiedzieć. ” Tak zapytałem i ok mam dopowiedz jak najbardziej. Ale my tu mówimy o jednym danym uni i gonieniu czołówki. Więc zbędne jest mnożenie tego razy ilość uni. Quote from nowynick: “Tak. Jeśli. Jest to możliwe. ” Przeważnie jest to możliwe. Jedynie ilość może być różna. Quote from Muniek: “boosterami, pelzaczani, dodatkami z…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from starcraft: “przy moim wydobyciu mety 900mln na dobe kupujesz anty za 500zl w promocji 30% ” Ale kto ma takie wydobycia to po pierwsze. Raczej garstka ludzi na uni. Czyli i tak czołówka. Po drugie zobacz ile musisz wydać 500 zł. Kto normlany wydaje tyle kasy na grę? Jaki to jest koszt? Komu się to opłaca? Ile osób tak robi? Nawet jeśli tak zrobi to jakim kosztem. Ile razy w roku ktoś cos takiego jest w stanie zrobić? Raz? Jeśli raz to mając podobne lub lepsze eko da się tę stratę odrob…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from I am back: “Jestem zdania, ze nie nadrobisz setek milionow czy kilku miliardow straty ” Powiedz mi jak niby ktoś za anty zrobi 100 mln pkt? Czyli jak zdobyć 100 mld surowca za anty?

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from I am back: “Albo idziesz za trendem albo czekasz az dadza laskawie eventy z nagrodami by choc punktowo dobic do reszty, ktora juz wczesniej odjechala ” Jak komuś zależy na statystykach to jest w ciemnej du... ale jak nie zależy to sobie spokojnie gra na lajcie. Ja wole grać na czilałcie. Dużo odjechały te osoby co zarobiły na odkrywcy, ci odjechali mega i to był główny problem. Reszta gratów za anty to luz. Jak ktoś chce to i bez tego dojdzie resztę.

• Wersja 7.x - dyskusja

Jak ktoś chce sobie przyśpieszyć i ułatwić grę to wykorzystuje anty i tyle. Jednak ja uważam, że można dobrze grać i to bez anty. ( dopalaczy jest pełno za darmo) Nie każdy chce wydawać kasę na grę , nawet jeśli ma kasę. Problem się pojawia jeśli ktoś zaczyna bardzo długo czekać na jakieś badanie lub budynek, np. rok. Wtedy albo ,,porzućcie wszelką nadzieje, wy, którzy tu wchodzicie'' albo zakupić anty na skracanie.

• Quote from Darkstar: “100 kont.dziennie na ogame.pl A ” 100 łącznie na pl i włoskie, ktoś to pisał już.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from I am back: “ie teleporterow za anty, spawanie floty za anty kiedy event na cashback i jeszcze teraz od niedawna doszly gotowe paczki surowcow (kiedys mogles sobie zapelnic jeden magazyn co najwyzej). Ilu graczy tyle sposobow na gre. O moonowkach, deuterowkach, gsowkach juz nie bede sie rozpisywa ” Kiedyś nie było anty a gra była zupełnie inna. Anty zmieniła strategie gry w pewnym wymiarze skracania czasu budowy. Teraz w momencie masz planetę przeniesioną lub wybudowany telep. itd. Wpł…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from I am back: “Dla niektorych item do zmiany klasy to nieosiagalny zakup a item do transferu konta pomiedzy uniami raczej nie bedzie tanszy ” Jeśli ktoś nie inwestuje żadnych pieniędzy w ogame to widomo, że nie wyda nawet na to 40 zł. Dla takich osób jest to nie osiągalne no chyba, że z darmowego zbierania anty kiedyś. ( zmiana klas w evencie to może i item będzie). Jeśli ktoś inwestuje jakieś tam kwoty co jakiś czas na grę, to raczej wydatek raz na rok około 100 zł bo tyle mniej więcej …

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Ten Keyra: “całościowo opóźnia samo UF? ” W innych krajach chyba już łączenie uni ruszyło? Ktoś już pisał o tym w zeszłym roku. Więc chyba nie ma związku cmentarz z łączeniem uni. Normalne jest, że ludzie będą się celowo nie logować na kontach żeby się przenieść za darmo jeśli będzie taka opcja. Co w tym dziwnego. Jeśli ktoś chce to jego sprawa. Niektórym nie zależy na darmowym przeniesieniu bo wolą grać a potem użyć itemu przenosin, który majątek kosztował nie będzie.

• Wersja 7.x - dyskusja

Może lepiej faktycznie poczekać z fuzją. Cmentarz niech całkowicie spełni swoje zadanie i opróżni uni, a potem na spokojnie fuzja.

• Zamknięcie rynku i nagrody. toż to szok