Search Results

Search results 1-20 of 66.

• No teraz obrońca chyba odda chyba jeszcze FASTER. Gratulacje wlotu, zysk lodzio miodzio jak to mawia Skipper

• Prosimy o zamknięcie tego tematu. Gracze już nic tutaj nowego nie wnoszą. PS. Kolejne usunięcia, będą zastępowane nowymi.

• [ciach] Ale wróćmy do tematu: co kogo obchodzi, co się na danym koncie dzieje? można pójść krok naprzód, i zapytać: czy jak dostaniesz złoma i atakujący "ukradnie" Ci surowce to też Cię interesuje na co on je wydał? ot takie spostrzeżenie. Obawiam się, że event z nagrodami nie będzie często gościł w grze, dlaczego? Ano dlatego, że za dużo "dobrego" jest bardzo łatwo do wygrania. Potężne umysły już podejrzewają, że coś tam poszło nie tak, bo przy evencie 50% anty gratis przy zakupie, to za dużo p…

• Przecież mówiłem jak będzie. A wy tylko art, art i art. Hehe. Nie ma w planach żadnej fuzji do końca kwietnia! Może w lato? Kto wie! Trzymajcie się tam, nie płaczcie, farmcie idlaków i wszystkiego dobrego w nowym roku. wszystkiego

• Starcia Latte to są starcia warte uwagi. Ogromny zysk, małe straty. [Ciach] Gratulacje udanego ataku, a obrońcy SzO, choć chyba nawet nie odczuł, bo gra eko. Moderator Neferet:prowokacja

• Sam event jak najbardziej trafiony, ale nie byłbym sobą gdybym jak zwykle nie ponarzekał. Niektóre zadania są zdublowane, przykład: *Zbuduj coś w stoczni --> OK a kolejne: *Zbuduj w stoczni: 10x krążownik Zalicza oba za jednym zamachem. Uważam, że tak nie powinno być. Błąd, który łatwo wykorzystujemy my: gracze. Tak wiem, zaraz wszyscy wyskoczą z tekstami, że jest dobrze. Tak- jest dobrze. Ale nie powinniśmy mieć tak łatwo Podsumowując: Zadania są zbyt łatwe, nie adekwatne do nagród jakie mamy w…

• Historia graczy [;

TaurekGary - - Poradniki i Narzędzia

Zrobilibyśmy jej zrzutkę po 5 ziko i by była stronka. No ale jak sama ciapka ma to w dupie (patrz na jej wypowiedzi) i nie zorganizuje takiej akcji to co? Nic na siłę przecież iksde.

• OKA - Dyskusje

TaurekGary - - OGame'owy Kalendarz Adwentowy

Quote from Qnick: “Dla mnie też event mega. Trochę odskoczni od narzekania, ale nawet tu znaleźli się marudy (iksde). Mimo kilku wątpliwości i czasem dyskusyjnie sformułowanych pytań uważam że to dobra inicjatywa i czekam na powtorke ” Mordeczko, a skąd mogłeś wiedzieć ile leniwa gruba ruda miała skasować tematów w 1999 roku ? No skąd? Połowa pytań 9/10 - druga połowa 0/10 (nie miała pomysłów z kasai to takie wymyślały? domysły). Co to za konkurs gdzie wiedza to podrzędny temat?

• To już się ten głupi konkurs skończył? To dobrze. Iksde Never ever again

• Haha pytanie 22 od Tołdiego świetnie pokazało jaką mamy elitę na Polskim Ogejmie xD polegli wszyscy. Tołdi Tołdi - miszcz drugiego planu Ahahahaa

• @ackra Muniek miał rację, własnie mi zaliczyło zadanie. Wrzuciłem w stocznię lekkie działka, poczekałem aż pojawi się "ukończ" - i się udało. Dzięki Muniek!

• A to nie chodzi tutaj o budynek? stocznia też się liczy?

• Quote from Muniek: “750 ” Tak zrobiłem, i zadania nie zaliczyło. Chyba że mówisz tutaj o skróceniu o połowę a potem ukończ natychmiast?

• Szał przyspieszenia Ukończ natychmiast zlecenie budowy Ile muszę wydać anty by ów zadanie mi zaliczyło? Tosz tutaj mądrzejsze mózgi niż te z "zarządu" (patrz GO, sro, i ujjj wie co)

• Quote from kasai: “Aby wziac udzial w losowaniu nalezy odpowiedziec na 12 pytan, u niektorych osob jest wiec jeszcze szansa dobic do 12. Nie widze wiec sensu podawania dokladnej liczby (chwile by zajelo policzenie tego) ale rzucajac okiem na tabele powiem, ze 50-70 osob raczej sie zalapie. Pamietajcie, ze sa dwa losy ” Na strzęździe odpowiedziałem tylko na kilka pytań (ufff dobrze że nie 12). Kolejne pytanie było pokazem waszych nieudolnych umiejętności (a raczej ich brakiem?) - ale? Powodzenia …

• OKA: Dzień 11

TaurekGary - - Pytania

Rzeczywisty zasięg to 60 układów. A tak serio - po wczorajszym pytaniu, to śmiało dopowiem: baw się w ten konkurs sama Ty ***** (obraźliwa kwestia). Zarzucacie nam graczom, że zepsuliśmy konkurs? To wy zrobiłyście gówno z tego konkursu. Zbyt tępe by to zauważyć? Administrator Forum kasai:Proszę nie obrażać. Trochę kultury by nie zaszkodziło.

• Quote from Conradus Ars Humana: “Regulamin konkursu nie zakazuje prezentowania swoich rozważań, więc podałem najpierw datę, potem napisałem, że to co powyżej to jest odpowiedź, po czym napisałem, że to co poniżej to nie jest odpowiedź tylko rozważania. ” A szkoda, bo odpowiedź powinna być NIE zaliczona. Rozważania mogą sobie gracze dla siebie zostawić. Masz pytanie? to się skup na tej [ciach] konkretnej odpowiedzi. Regulamin jest źle ustalony. Chyba Ruda na kolanie go robiła Super Moderator Ruda…

• OKA: Dzień 9

TaurekGary - - Pytania

sierpień 2009, wtedy zacząłem przygodę z OGame

• OKA: Dzień 8

TaurekGary - - Pytania

Kompletny strzał, kogo pamiętam dobrze z tamtych czasów, uzytkownik: wakat

• Event ma sens, gdy nie inwestujesz anty w wykonanie zadań. Krótka piłka.