Search Results

Search results 1-20 of 266.

• Quote from KaruzelaWciazSieKrec: “Jak krk niszczą gsy, ow, pance i rozpruwacze to elo. Bylem caly czas online i nie ma w tym starciu moich dt i reckow bo gownina gra mi sie.zawiesila i podniosłem tylko część floty... nie dość ze kasa to jeszcze reakcja witryny opóźniona... no zal. Nie zamierzam grac w to dalej. To nie sa stare dobre czasy. ” Obawiam się, że problem polegał na tym, że nie było dexu na moonie żeby te flote podnieść Strzelam, że próbowałeś walnąć dofarm, rece z surą poszły zbierać …

• Quote from Szara Wilczyca: “No i na tym koniec z mojej strony dyskusji, jesteś niereformowalny. Każdą wypowiedź traktujesz jak atak na siebie, a z braku argumentów nie do podważenia atakujesz :))))))))))))) Brak konstruktywizmu... Życzę powodzenia i więcej luzu... ” Nie Tobie to oceniać życzę tego samego

• Quote from Szara Wilczyca: “ Quote from Riverine: “Fascynujące, że najwięcej do gadania mają Ci co najmniej % czy ST zrobili ” Odkąd pojawiły się klasy rzadko bawię się w atakowanie, poza tym nie zamieszczam ST i to Twoim zdaniem dyskwalifikuje mnie, co do wypowiedzi? Uważam, że mam prawo, nie tylko dlatego, że gram tutaj od 15 może więcej lat... Z resztą, nie Tobie to oceniać... ” Pozwoliłem sobie tylko zauważyć, kto najwięcej się wypowiada w temacie, a nie że dyskwalifikuje Cię to z wypowiedzi…

• Quote from Szara Wilczyca: “Kwestia kasy nie dotyczy tego, na co masz ją wydawać jak sądzę (bo to Twoja sprawa), tylko umiejętności grania. Bo każdy gracz, który wie cokolwiek o tej grze, wie, że wydając kasę, to żadna filozofia być w czołówce. Pokazać co się potrafi nie wydając kasy, to jest sztuka. I to są najlepsi gracze. A jak ktoś wydaje kasę i dostaje złoma, to... no cóż... jego sprawa. chciał/wydał/stracił ale czy zyska tzw. szacun innych graczy? Ja tam mówię od zawsze - wolałabym przepić…

• Quote from NoToLecimy: “Ty tego nie zrozumiesz chlopcze,bo pozycje kupiles a nie zdobyles Ja znajdujac sie tutaj gdzie jestem nawet po zlomie bede wkurzony na siebie tylko za to ,ze dalem sie zlapac i stracilem przez to swoj poswiecony czas,ale nie pieniadze ktore wole zainwestowac w corke np Mocno zabolalo cie to rw i jest to odczuwalne,ale nie przejmuj sie,kupisz wiecej i wrocisz silniejszy. Dla Mnie nawet tracac obronca jest zwyciezca i juz to pisalem i koniec . Nie zamierzam wchodzic z toba …

• Quote from NoToLecimy: “Fantastyczny opis kolego Sadze ze sam by tego nie wstawil i zapewne nie dowiemy sie tych kwot,ale to nie ważne,bo flota i tak juz odkupiona Moje Wielkie Gratulacje za cala akcje,honor i odwage.Jak mawia klasyk,skilla sie nie kupi.Dla mnie pod kazdym wzgledem zwyciezca jest tu obronca i z tego miejsca go Pozdrawiam. Agresorowi zycze awansu w pracy,bo kaska sie przyda ” Odkupiona za całe 6 detroitów Skilla nie kupisz - true, ale jak dla Ciebie pokaz skilla, honoru i odwagi …

• No dawno mnie nie było po niewłaściwej stronie w tym dziale, ale w ciągu dnia usłyszałem od sojuszu, że czasem trzeba (przypadek?) A chętnie uzupełnie historie, bo jak zwykle podkolorowana żeby podkreślić hejt i wylewać żalu na forum, że ktoś wydaje pieniądze na grę - odnośnie tego krótki komentarz, zamist ? wpisz 1 i pare zł w dalszych pozycjach, mówię o kwocie zainwestowanej w konto, flota się z paczek nie wzięła, polecam popatrzeć szerzej w ten dział i statystyki Dużo? zapraszam do pracy/nauk…

• Ave Lump. Dnia 03-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Mały transporter 1 Reaper 120.101 _________________________________________ Obrońca Czoper [S_I_N] ________________________________________________ Mały transporter 46.843 Duży transporter 17.820 Lekki myśliwiec 64.395 Ciężki myśliwiec 19.417 Krążownik 6.005 Okręt wojenny 4.207 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 12.455 Sonda szpiegowska 18.782 Bombowiec 2.…

• Ave Lump Dnia 02-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Reaper 110.287 _________________________________________ Obrońca Senator Altair [TOP] ________________________________________________ Mały transporter 14.126 Duży transporter 5.932 Lekki myśliwiec 5.448 Ciężki myśliwiec 1.215 Krążownik 1.220 Okręt wojenny 1.529 Recykler 110 Sonda szpiegowska 22.223 Bombowiec 563 Satelita słoneczny 400 Niszczyciel 505 Gw…

• Ave Lump Dnia 02-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Reaper 110.466 _________________________________________ Obrońca Ojciec Dyrektor [WTC] ________________________________________________ Mały transporter 23.714 Duży transporter 8.211 Lekki myśliwiec 9.443 Ciężki myśliwiec 9.890 Krążownik 4.629 Okręt wojenny 1.324 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 2.000 Sonda szpiegowska 51.342 Bombowiec 1.450 Satelita słon…

• Ave Lump Dnia 02-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 129.699 _________________________________________ Obrońca Czoper [S_I_N] ________________________________________________ Mały transporter 19 Duży transporter 29.342 Lekki myśliwiec 2 Ciężki myśliwiec 182 Krążownik 5 Okręt wojenny 10 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 3 Sonda szpiegowska 52 Bombowiec 25 Niszczyciel 20 Gwiazda Śmierci 1 Pancern…

• Ave Lump. Dnia 02-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 389.814 _________________________________________ Obrońca Fajny Typ [AFK] ________________________________________________ Duży transporter 11.110 Lekki myśliwiec 8.200 Krążownik 3.050 Sonda szpiegowska 4 Satelita słoneczny 819 Niszczyciel 75 Gwiazda Śmierci 91 Reaper 145 Pathfinder 677 Wyrzutnia rakiet 192.379 Lekkie działo laserowe 147.835 C…

• Ave Lump Dnia 29-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 389.818 _________________________________________ Obrońca lIZI [PEM] ________________________________________________ Mały transporter 1.462 Duży transporter 30.250 Lekki myśliwiec 69 Ciężki myśliwiec 2.204 Krążownik 5 Okręt wojenny 7 Sonda szpiegowska 351 Bombowiec 10 Niszczyciel 10 Pathfinder 730 _________________________________________ Po b…

• Ave Lump Dnia 29-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 131.181 Okręt wojenny 130.054 _________________________________________ Obrońca Penetratolka [NaW] ________________________________________________ Mały transporter 11.977 Duży transporter 10.692 Lekki myśliwiec 2.664 Ciężki myśliwiec 436 Krążownik 92 Okręt wojenny 176 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.087 Sonda szpiegowska 1.887 Bombowiec 1.49…

• Starzy znajomi dalej gościnni. Ave lump Dnia 29-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 375.270 Reaper 109.672 _________________________________________ Obrońca HeFaLuMp [EMERYCI] ________________________________________________ Mały transporter 24.632 Duży transporter 26.950 Lekki myśliwiec 7.220 Ciężki myśliwiec 397 Krążownik 653 Okręt wojenny 29 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 49 Sonda szpiegowska…

• Ave Lump Dnia 28-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 287.399 _________________________________________ Obrońca krym83 [ZLOM] ________________________________________________ Mały transporter 42.472 Duży transporter 20.860 Lekki myśliwiec 35.481 Ciężki myśliwiec 4.951 Krążownik 8.718 Okręt wojenny 1.070 Recykler 341 Sonda szpiegowska 22.554 Bombowiec 2.074 Niszczyciel 350 Gwiazda Śmierci 2 Pancern…

• Ave Lump Dnia 28-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 315.941 Okręt wojenny 110.009 Reaper 99.962 _________________________________________ Obrońca Prokuratura [NaW] ________________________________________________ Mały transporter 44.906 Duży transporter 5.987 Lekki myśliwiec 7.560 Ciężki myśliwiec 1.227 Krążownik 59.326 Okręt wojenny 6.201 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 1.676 Sonda szpiegowska …

• Ave Lump Dnia 28-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Yodeu [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 317.621 _________________________________________ Obrońca Gemini ________________________________________________ Mały transporter 3.661 Duży transporter 1.606 Lekki myśliwiec 25.877 Ciężki myśliwiec 2.905 Krążownik 3.508 Okręt wojenny 323 Recykler 415 Sonda szpiegowska 9.623 Bombowiec 393 Satelita słoneczny 60 Niszczyciel 451 Gwiazda Śmierci 1…

• Quote from Nairobi: “Niby show must go on , ale widzę , póki co ze sceny schodzą jeden po drugim ” "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" Ale jeśli show must go on to na pewno zbierzesz pierwsza nagordę za najlepszego kibica tego uni Graty Berlin, ktoś musi pilnować czy ludzie fs puszczają Cosiek - szkolenie dokończyc musisz

• Quote from wakat: “Wojna została skutecznie wypowiedziana pod względem zgodności zapisów deklaracji wojennej z regulaminem Wojen, wątpliwości są jednakoż czy temat wojenny został założony przez uprawnioną osobę, co dotyczy wszystkich trzech wojen. Nie mniej wygląda na to, iż zakładający temat wojenny gra na tym uni oraz gra w sojuszu [LUMP] LUMPY MROKU. Prosiłbym więc o jakoweś dalsze wyjaśnienia albowiem na razie wygląda na to, iż dwóch członków sojuszu wypowiadającego wojnę nie może się zgodzi…