Search Results

Search results 1-20 of 129.

• Ahoj! Śpiąca królewna nie wstała ,whisky odebrała youtube.com/watch?v=OuR1SxSNNOU RW Agresor Whisky ________________________________________________ Reaper 100.000 _________________________________________ Obrońca Muniekk [ATL] ________________________________________________ Mały transporter 39.295 Duży transporter 88.571 Lekki myśliwiec 5.575 Ciężki myśliwiec 4.209 Krążownik 2.370 Okręt wojenny 276 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 75 Sonda szpiegowska 41.819 Gwiazda Śmierci 6 Pathfinder 1.060 …

• Quote from edes: “Zostaw dziewczynko tego licytatora w spokoju bo dostaniesz gonga i pójdziesz z płaczem ” pomagam wam skonczyc z hazardem a co do gonga, predzej czy pozniej kazdy poczuje jego smak Pozdrawiam

• Witam Na początku chciałabym podziekowac @Torquemada za moona - cmok oraz całemu kanałowi " kupa w Basenie " za obrazki ktorych nie odzobacze(NEVER!) a w szczególnosci @Pan S @smitty1 oraz @Lubie piwo2 obroncy i szybkiej odbudowy zycze youtube.com/watch?v=eTa1jHk1Lxc Dnia 01-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Whisky ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 4.001 _________________________________________ Obrońca gofer [LEGION_2] ______________…

• Quote from 19dawid45: “oj zły czas dla Chaosu zły... Szo sojuszniku!!! Skąd taki dziwny skład atakierów? każdy solo by to trafił ” bo pushe wola robić wspólnie

• KungFuPanda i jego nocne harce :)

Bad.Whisky - - DiD Leda

Quote from Eomures: “Legenda głosi że im więcej pieniążków zarobi GF tym lepiej On po prostu nie pozwolił żeby GF splajtowało w czasie kryzysu Powinieneś mu dziękować Maro! ” tylko że GF nic nie zarobił a wręcz przeciwnie ..tylko stracił

Bad.Whisky - - DiD Leda

Na tuskanie Amadeusz zrobil 1 146,646 gs w ciągu 5minut

Bad.Whisky - - DiD Leda

Quote from Pan S: “Nie wymienil konta to sobie zapodal troszke PLN i ot cala filozofia A GO do tego nic nie maja wazne ze w GF euro sie zgadza ” Tu nie chodzi o PLNy tylko o klonowanie o wykorzystywanie błędu gry

• gratulacje adas wydrukuj se to , opraw w ramke i powies na scianie tenor.gif

• Quote from el bosso siklent: “Whisky po co tlumaczysz motlochowi proste sprawy , oni ni panimaju. jedyne co moga to napluc na Was i oczernic , to ta chwila kiedy moga sobie pouzywac za wszystkie krzywdy ktore im wyrzadzilas , zlomujac i zabierajac dorobek Nie warto sie wyklocac , wisialas kiedys za pusz , za multi ? - z tego co wiem nigdy. ale tlum wie i tak lepiej i tak CI to przybija . bo tak i juz! , i beda wyc i sie cieszyc. no tak juz maja , poogladaj czasem discovery polecam. na banie byla…

• Quote from I am back: “Quote from Bad.Whisky: “nie mierz wszystkich swoją miarą pamietam jak latales po ircach i mowiles ze jestes niewinny i co teraz napiszesz? ze to nie byles TY ” No wlasnie nie bylem to ja bo ani na ircu ani na discordzie nie mam konta ” No jasne , i co jeszcze powiesz ? ze mama,tata,pies,kot i mysz z toba graja na jednym ip ?:D

• Quote from I am back: “Quote from Bad.Whisky: “adanio mnie nie banowal to po 1 ,po 2. jeden ban bylo na moje zyczenie a dwa bany z spośród trzech sa nie sluszne - zaatakowalam członka z Teamu i nalozono mi blokade ” Jest jedno powiedzenie, ktore idealnie pasuje do sytuacji. "Winny sie tlumaczy" ” nie mierz wszystkich swoją miarą pamietam jak latales po ircach i mowiles ze jestes niewinny i co teraz napiszesz? ze to nie byles TY

• Quote from sheaker: “Quote from Bad.Whisky: “Quote from sheaker: “Adanio ma wiele wad, choćby to, że kibicuje dziwnym klubom z Ekstraklasy, ale niezwykle bawi mnie kwik banowanych wielokrotnie Graczy typu Whisky czy Starrk, to chyba jednak znaczy, że ktoś robi dobrą robotę. ” wielokrotnie no niezle popłynołeś ” Wg EMEMOARPIDŻI wisiałaś trzykrotnie, co jak najbardziej spełnia znamiona słowa wielokrotnie. ” adanio mnie nie banowal to po 1 ,po 2. jeden ban bylo na moje zyczenie a dwa bany z spośród…

• Quote from sheaker: “Adanio ma wiele wad, choćby to, że kibicuje dziwnym klubom z Ekstraklasy, ale niezwykle bawi mnie kwik banowanych wielokrotnie Graczy typu Whisky czy Starrk, to chyba jednak znaczy, że ktoś robi dobrą robotę. ” wielokrotnie no niezle popłynołeś

• Adanio zamiast banować kumpli którzy naruszają nagminnie regulamin to ich tylko upomina A zwykłych graczy którzy naruszy regulamin lub nie (tacy się tez zdarzają) po co upominac? lepiej dać bana na konto i koniec kropka.

• Wg mnie Adanio nie ma zielonego pojęcia o grze. Nawet jak ma napisane czarno na białym co i jak to ticketa zlewa

• 0006EWV188GNXOOB-O0.gif tenor.gif RW Agresor Whisky ________________________________________________ Reaper 100.000 _________________________________________ Obrońca siwyglupek [KGH] ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 249.057 Recykler 12 Bombowiec 1 Niszczyciel 1 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 10 Pathfinder 2 Lekkie działo laserowe 38.415 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Whisky __________________________________________…

• Quote from Muniek: “moze to push konto ? ” Nie mierz wszystkich swoją miarą Gz nalimko , cisnij do przodu

• Ja i pl1 nie chcemy brać w tym udziału. milego wieczoru