Search Results

Search results 1-20 of 252.

• Graty Raven, ale toż to nie weekend

• Mareczek graty pzcika , emzecika zyskownie

• Graty webber, nic bardziej nie cieszy w tej grze niż widok tego Eunucha na ścianie Lodzik SzO

• Graty obrony, przyfarciło się Wam może to wygląda dziwnie, ale o mnie też kiedyś ktoś się rozbił bo kończył grę, tylko jakaś malutką flotką, no tu pierdyknęło nieźle Xedrox ująłes mnie swoim dowcipem na priv

• Lop przestań puszować i spamować , bo bana dostaniesz Graty farciarzu

• Pozdrawiam SITH-ów Dziękuję Mareczkowi za pomoc, gorące buziole Maruś To była szeroko zakrojona akcja, trochę gs-ów musiało spaść, żeby tę flotke zobaczyć na fali Dnia 24-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mareczekz20 [SITH] ________________________________________________ Duży transporter 1 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Agresor Leia [SITH] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Duży transporter 20.000 ____…

• Aster brachu wielkie gratulacje , ładnie przywaliłeś, zysk miodzio, % zacny dziękuję za wyróżnienie w tym wpisie i pozdrowienia I dziękuję za pozdro dla sojka

• Leia [SITH] vs. UFO ~ 2018.63%

Leia - - Starcia Leda

Quote from Zdzislaw: “Piękne masz rakiety ” polubiłeś je widzę to dobrze

• Leia [SITH] vs. UFO ~ 2018.63%

Leia - - Starcia Leda

Pozdrawiam SITH-ów maluszek jak Rumcajs Lodzika Buziole Lodzik Dnia 20-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Leia [SITH] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1 Lekki myśliwiec 700.000 Krążownik 55.000 Pancernik 50.000 Duży transporter 10.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca UFO ________________________________________________ Mały transporter 497 Duży transporter 21.467 Lekki myśliwiec 173 Ciężki myśliwie…

• Pozdrawiam SITH-ów Buziole dla Uszatego Brak dexu spowodował, wysłanie okrojoną ilość pancerników, ale myślę się i tak się opłacało Dnia 20-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Leia [SITH] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Director Cetus ________________________________________________ Duży transporter 50.000 Recykler 2 Gwiazda Śmierci 1 Reaper 3.594 _____________________________________…

• Graty lop, nawet nie zdążyłam się zdrzemnąć ,a Ty żeś tak przywalił % i zysk świetny

• Pozdrawiam SITH-ów Buziole dla Xboxa Dnia 18-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Leia [SITH] ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Lady Rothmans [ORLEN] ________________________________________________ Mały transporter 17.500 Duży transporter 6.350 Lekki myśliwiec 23.061 Ciężki myśliwiec 5.847 Krążownik 317 Okręt wojenny 2.713 Recykler 1.313 Sonda szpiegowska 10.000 Bombowiec 2 Niszczyciel …

• Graty Lop, Twoja dobra passa trwa w najlepsze, biedne farmy ładnie zarobiłeś

• Uszaty masz nosa do celów i cały czas w formie jesteś, pomimo, że cięzko coś utrzelić już na tak wyludnionym uni, to Ty dalej ciśniesz Gratuluję

• Gratuluję Uszacik, ładnie go ustrzeliłeś ładnie masz tych pc , przetapiaj na następne

• Gratuluję Uszaty, ja i stary dziękujemy za dedy

• Pozdrawiam SITH-ów Buziole dla Mareczka Dnia 10-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Leia [SITH] ________________________________________________ Pancernik 20.000 Mały transporter 25.000 _________________________________________ Obrońca GREG [ACC] ________________________________________________ Mały transporter 150 Duży transporter 8.938 Lekki myśliwiec 380 Ciężki myśliwiec 77 Krążownik 18 Okręt wojenny 2.278 Recykler 1.100 Sonda szpiegowska 3.177 Bombowiec 686 Niszc…

• Gratuluję Uszaty Ładny farming, zyskowny przetapiaj Uszatku

• Janis vs. Rayleigh [LSZ] ~ 7460.52%

Leia - - Starcia Leda

Graty Janis , ładnie , ubiłeś mi mojego Romeo Ray Ty pipo miałeś polegnąć z jedynej słusznej ręki - Sithów, a tu takie rzeczy , kara będzie farmo

• Pozdrowienia dla SITH-ów cegiełka do odbudowy Buziole dla Mojego Pana Dnia 08-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Leia [SITH] ________________________________________________ Pancernik 20.000 Pathfinder 1.231 _________________________________________ Obrońca eMZet87 [ACC] ________________________________________________ Mały transporter 20.051 Duży transporter 22.707 Lekki myśliwiec 527 Ciężki myśliwiec 482 Krążownik 12 Okręt wojenny 104 Recykler 2.584 Sonda szpiegow…