Search Results

Search results 1-20 of 435.

• Poszedł ticket. Cieżko było ale poznałem po tagu obrońcy ze to push ewidentny... Poważnie to Gz. Wariujcie dalej. Lubię patrzeć na pustynne akcje obrońcy życzę odbudowy zabawek. Jak by ktoś chciał zamówić maść to zapraszam na pw. Ave

• Quote from Ecc0: “Ooo taki wątek mnie ominął To też se napsiocze a co mi tam Ile to takich śmierdzących rw mieliście? Zaczynając może od Darka który po gongu od Was postanowił Wam oddać konto, przechodząc przez Ahure Mazde o którym podobno nie wiedzieliście że wystawia flotkę (możliwe że pomyliłem nick), idąc może przez tajemniczego nowego właściciela Kredki a kończąc na tych farmingach Lopa A tak z ciekawości - kiedyś sobie podejrzałem pierwszego lepszego żuczka bez zmienionego nicku to się oka…

• Miód na moje uszy. Lordoza po właściwej stronie... lubię takie posty, kibicuje sie bardziej prawej niż lewej stronie Gz web Ave SITH (prawa autorskie) Jak sie zagoi dupa to czekamy na wiecej

• uszat [SITH] vs. Pionier [CHAOS] ~ 67424.89% Jeszcze to poproszę @Ruda

• Quote from ..Raven..: “Skoro na Yildunie jest spina bo wygralem tam ta bzdurna ankiete to i ja sie zepne tutaj i przyznaje tam byli ode mnie lepsi Smigol gratuluje wygranej mimo ze w porownaniu do mnie i wiekszosci kandydatow nie ugrales tutaj nic specjalnego, serio. Te farmingi na Uszatym czy nawet na Webberze bo tez wspomniales napewno nie zaslugiwaly na miano najlepszego ale zmienie zdanie jesli pograsz 2 tyg bez u ( daje zapas bo mam malo czasu w tyg ) i nie wyrwiesz zloma jako najlepszy nap…

• zawsze troszke sury do odbudowy, żeby było co pózniej do wora pchać! (mam nadzieje nie ) pozdro szparka, ciśnij dalej. Trzymam kciuki

• Gratuluje kolego coraz wiecej Cie tutaj, moze zostaniesz chwilkę dłużej ? pozdro i przetapiaj

• Graty Lopski, kilka udanych farmingow wleciało puchnij, juz niedługo znowu bedziesz z przodu Pionier, ja rozumiem ze każde starcie na tym uni jest ustawione. Jak znajdziesz jakies ktore nie jest to zapraszam na pw w grze. Chociaż ja bym znalazł kilka topowych z Twoim udziałem. Oczywiście ogromny szacun za odbudowę ale Twoje błędne mniemania są zbędne

• Piątek 13go zaczął się dość wcześnie, lub też dość pózno dla innych dedy dla @lord*sith, następnym razem dolecisz pozdro sojek i znajomych, dzięki lopski @pvo za towarzystwo i dobitkę reszty moonów SzO obrońcy ave SITH Dnia 13-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Pancernik 160.000 _________________________________________ Obrońca Farma ________________________________________________ Mały transporter 39.38…

• Pozdrawiam sojek i znajomych, Dzięki ogromne za cynk dla dobrych ludzi Ostatnio obrońca dobrze sie pilnował, a na tę flotę plan był inny... wyszło jak zawsze, Szo Obrońcy ave SITH Dnia 12-11-2020 13:24:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Pancernik 250.000 _________________________________________ Obrońca KoloroweKredki ________________________________________________ Mały transporter 3.020 Lekki myśliwiec 155.043 Ciężk…

• Graty Leika dobrze Ci idzie odbudowa, oby tylko strzałka w gore szła Gz, przetopu, SzO obrońcy

• Pozdro dla Sojka, dedy dla Lei i starego, niech ma Mała zdobycz po sąsiedzku ave SITH Dnia 09-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Krążownik 133.333 Okręt wojenny 25.000 Pancernik 25.000 Lekki myśliwiec 2.222.222 _________________________________________ Obrońca Pijesiki1 [i-G] ________________________________________________ Duży transporter 500 Ciężki myśliwiec 1.336 Satelita słoneczny 2.350 Gwiazda Śmie…

• Pozdro Sojek łowców etanolu, puzzlarzy, rabatkarzy, tramwajarzy i śrubkarzy oraz znajomi Obrońcy szybkiej odbudowy życzę ave SITH Dnia 08-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Krążownik 88.888 Okręt wojenny 44.444 Pancernik 66.666 _________________________________________ Obrońca Schutze [LSZ] ________________________________________________ Mały transporter 4.928 Duży transporter 11.317 Lekki myśliwiec 7 O…

• Leras [SITH] vs. TekBar ~ 2879.99%

uszata - - Starcia Leda

Brawo Lerasik, zapomniałem że uderzyłeś to xd skanuj więcej, bo jak troche popatrzysz to zawsze coś fajnego Ci wpadnie. gratuluje stary szo obrońcy

• Jest i mój ulubiony morderca graty morda, miałeś to wyczucie zawsze przetapiaj i żebym Cie tu wiecej widział!

• Coś tam małego udało się ustrzelić. Pozdrawiam sojek ave SITH Dnia 07-11-2020 00:24:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Okręt wojenny 18.000 Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Fenrir ________________________________________________ Mały transporter 150 Duży transporter 253 Okręt wojenny 900 Sonda szpiegowska 2.800 Bombowiec 161 Niszczyciel 2.437 Pancernik 757 Pathfinder 71 ___…

• Lamersko wyszło gwiazda % robi wrażenie, zysk dla nas niestety też. Jako że błędy popełnia każdy bez wyjątku nie bądz Leia dla siebie zbyt surowa. Graty, SzO, Ściana godna SITHa ave

• Graty Marecki, bardzo mnie cieszy to starcie bo tyle dexu wypalone na obrońcę było... Przeciwnik bardzo wymagający wiec podwójne GZ Q, głowa so góry migiem staniesz na nogi SzO

• Gra z doskoku chyba mi służy , jakiejś powieści nie ma co tu wypisywać... Pozdrawiam Sojusz i znajomych, dedy dla @Leia bez której ten zysk nie miałby miejsca oraz starcie wyglądałoby inaczej, dzięki gwiazda za zmiotki ave SITH Przez przypadek było to tak: Dnia 02-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor uszat [SITH] ________________________________________________ Okręt wojenny 87.965 Pancernik 248.603 _________________________________________ Obrońca Pionier [CHAOS] __…

• Wieczór jak wieczór, w zasadzie nie planowałem nawet długo siedzieć. Zerkając w ciemną dal odległych zakątków uniwersum, ujrzałem wyłaniające się minutki z nad księżyca obrońcy. W pierwszej chwili pomyślałem o ekspówce, transportach lub jakichś innych drobnych. Po skanie okazało się że trzeba wyjąć liczydło... W chwili konsternacji, po przekalkulowaniu sił i zastępów nie zostało niestety nic innego jak podlecieć bliżej. Kredyt na paliwo nie wchodził w gre. Drobne zakłócenia gdzieś po drodzę ale…