Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Top 10 władowanej kasy w gierke

buleon - - DiD Tucana

Cóż, free-to-play, but pay-to-win. Jeśli nie będzie jakichś mocnych uproszczeń typu wbitka w układ z innego uni z flotą gotową do lotu, to dalej da się grać. Ok, powiedzmy, że jego floty nie złożę żadnym ACS-em. Ale on, żeby złożyć mnie, nadal musi zrobić coś więcej niż wydać pieniądze. Gra robi się trudniejsza, a przez to ciekawsza. Dla tych, którzy nie płacą oczywiście. Dla tych, którzy płacą, wbrew pozorom może być mniej ciekawa, chyba że czekają nas starcia na szczycie

• Trochę paści, żeby rozruszać uni. Typowe BFS-y bez historii. Dlaczego więc wrzucam? 1) Bo Kirczak Printexa wrzucił i jest na górze w dziale. 2) Bo severyn to jeden z ostatnich SBU, któremu nie przywaliłem Pozdrowienia dla ISS, @Neferet, @Ruda (zrobię tą topkę, pamiętam), @Selene i wszystkich ludzi dobrej woli Dnia 30-11-2020 03:42:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Merchant Deuterium [ISS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 200.000 Okręt wojenny 100 …

• Powiem tak - ostatnio gra się dość mocno ożywiła. Co i rusz wchodzą jakieś zmiany: rynek, cmentarzysko, eventy, pakiety, PZ z piratów etc. - to wszystko od grudnia 2019 r. Kiedy ostatnio mieliśmy rok, gdzie ze 2-3 razy trzeba było zmieniać strategię? Moim zdaniem takiego roku nie było nigdy. Zawsze zmiany były raczej pojedyncze: redesign + astrofizyka, turborecki, nadprzestrzenna czy ładowność sond. Jeśli ktoś załadował GF toną forsy, to mnie to... cieszy Bo z pewnością będą chcieli więcej i będ…

• Wiedźmiński

buleon - - Rozrywka i hobby

Ajć, była też w Sadze jedna rozmowa, o tej zapomniałem. Odpowiedź prawidłowa - zadawaj

• Wiedźmiński

buleon - - Rozrywka i hobby

Weź zacytuj, bo nie o to mi chodziło.

• Gratki, piękna podstawka. Też jestem ciekaw czy były opóźnienia, czy to efekt brawury Agresorowi Sz/O.

• Rekordy Uniwersum Xanthus

buleon - - DiD Xanthus

1) Badania Technologia komputerowa: <22>

• Rekordy ekspedycyjne

buleon - - DiD Bellatrix

thomaseq [ISS] odkrywca Deuter: 31 500 000 unknown.png

• Wersja 7.x - dyskusja

buleon - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Starrk: “@buleon ja właśnie mam na myśli 52 poziom na 14-16 planetach. Top1 na nowym uni ma 12kkk pkt... ” Ok, można w tą grę wrzucić kilkadziesiąt, nawet kilkaset tysięcy złotych i mieć ogromny top. Same +2 do kopalni dadzą jednak niewiele w stosunku do ich punktowej wartości. To pakiety są tu problemem, nie event.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Starrk: “@Void metal tak wysoko pewnie na każdej planecie - brzmi jak standardowe konto topki na najświeższym uni gdzie chyba na orgu (?) typ ma ponad 11kkk pkt już - a ten metal to po to, żeby za 60k anty kupić dobowe wydobycie metalu i przemielić po 3:2:1 ” Przy czym nawet na najnowszych kontach pakiety liczą metkę z całego konta, nie z jednej pozycji. Ogromne punkty w tym przyroście będą, natomiast realnym zyskiem będzie te 10 kk metalu na pakiet więcej. Tutaj proszę mnie sprawdzić…

• Wersja 7.x - dyskusja

Najpierw ten gamoń musiałby mieć 52 poziom kopalni metalu, żeby dostać 53 i 54, także to raczej nie jest gamoń. I o ile nie ma konta przegiętego pod tę jedną kopalnię (co jest z punktu widzenia amortyzacji bezsensowne), to dla niego te 270 kk to też nie będzie więcej niż 10 % wartości konta. Ponadto sama w sobie kopalnia metalu nie zmienia układu sił na uni. To jest dla niego jakieś 10-11 kk metalu więcej z wydobycia (do czego dojdą pewnie jakieś bonusy), nie liczyłem tego, spisałem z AGR. W każ…

• Wersja 7.x - dyskusja

No tak, liczyłem pod swój dwunasty poziom, i to nagrody BEZ premium. Z premium za napisanie paru wiadomości, odebranie nagród z import/export i jeszcze paru rzeczy (na testowym nawet nie chciało mi się wysyłać flot) można dostać na pierwszym poziomie nagrody rzędu detroida w platynie (to jest coś koło 25k antymaterii), sztabu na tydzień (42,5 k antymaterii), 100 plazm (5 kk metalu, 5kk kryształu, 3 kk deuteru), 100 rozpruwaczy (8,5 kk metalu, 5,5 kk kryształu i 2 kk deuteru) oraz napęd spalinowy…

• Wersja 7.x - dyskusja

No ale dostać +1 do spalinówki za napisanie kilku wiadomości w grze, to na wyższym poziomie i tak sporo. unknown.png Wartości nagród podstawowych: tysiąc metalu albo 2 miliony metalu + 2 miliony kryształu albo np. 204 miliony kryształu + 408 milionów deuteru. Ciekawe co wybiorę, prawda?

• Rekordy ekspedycyjne

buleon - - DiD Bellatrix

Merchant Deuterium [ISS] odkrywca Lekki myśliwiec: 8601 unknown.png

• Wersja 7.x - dyskusja

Jeśli to "kopalnia metalu 1" to tak naprawdę +1, to będzie różnica pomiędzy słabym a mocnym kontem.

• Wersja 7.x - dyskusja

Nagrody są przede wszystkim bardzo nierównomierne i chyba w GF coś im w kosztach nie gra. Przedmiot zmiany klasy to 500 k anty, sztab na tydzień jest znacznie tańszy. No cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

• Rekordy ekspedycyjne

buleon - - DiD Bellatrix

Merchant Deuterium [ISS] odkrywca Krążownik: 858 unknown.png

• Rekordy ekspedycyjne

buleon - - DiD Bellatrix

Cichy89 [ISS] odkrywca Pancernik: 411 unknown.png

• Quote from Starrk: “Od dzisiaj nikt już nie da 3:2:1. Pora rozgrzewać statki "dyplomatyczne" dla mniej skłonnych do "normalnych" przeliczników ” Od dziś? Na Xanthus przeliczniki spadły w dniu nerfa odkrywców. Quote from I am back: “Sedno w tym, ze ja juz od dawna mam cale konto na 15 pozycjach. ” I w sumie też nie przenosiłbym. To się co kilka lat zmienia. Kiedyś 15 dawała niewielki boost w deuterze, później znacznie większy, przez co robiono 3 -> 15. Później zmieniono relokację, były 8 -> 15, t…