Search Results

Search results 1-20 of 380.

• Quote from YoUwIsH!: “Ogame RIP ” Przesadzasz gościu ma tylko1,8mld punktów pewnie cwaniak loguje się przez vpn-a z wenus ,tam doba to 116 dni uni ma 24 dni, a dla niego to prawie 8 lat :DD punktowo by się zgadzało

• Długi ten ban xd 24h i gościu gra dalej Lubię to

• Quote from smoki: “System Nagród Powtarzalnych Jest to rodzaj eventu bazujący na ustaleniu konkretnych zadań w grze i nagród za nie. Event jest tymczasowy, z ustaloną datą rozpoczęcia i zakończenia. Event jest dostępny w menu tak długo jak jest aktywny. Tak długo jak trwa wydarzenie, lewe menu będzie miało dodatkowy guzik, który prowadzi do strony nagród Strona z zadaniami ma kilka guzików pozwalających na dostęp do zadań i poziomów Najechanie na małą ikonę znaku zapytania "?" ukaże wskazówkę z …

• Dokładnie Mnie to nie interesuje ile kto wydaję , nie o to chodzi w dyskusji raczej o ciekawość, jak daleko to zajdzie ban nie wiadomo ,może faktycznie vpn ,może coś innego , push raczej nie bo jedna paczka mety u niego jest wiecej watra niż top 6 ma punktów Zobaczymy za kilka dni Może gość zainwestował w konto i będzie sprzedawał surowce przez allegro coś mógłby nawet na tym zarobić po pewnym czasie

• Gościu już na banie ale top 2 urósł do 500mln

• obecnie gości przekroczyl miliard punktow W 20 dni NICE

• Jestem najlepszym graczem na uni -o to musisz byc wysoko w top No nie do końca -czyli pewnie w topce flot No też tak nie do konca -Aa czyli poszedłeś w badania ,ok.Na którym masz astro? Yyy poprostu jestem najlepszy i tyle. Ok?? Ironia*

• no oczywiście nie odbieram mu tego tytułu ;p Chwała zwycięzcy Tylko ktos z uni mi napisał o 19 "Ty kto to jest jakiś kapitan ??" "Gra na taurusie??" A ja na to "no jest ktoś taki ,a co?" "Bo wygrywa w konkursie na najlepsEgo gracza What

• Quote from MEN X: “Gratulacje Jack Niczego nie musisz udowadniać ,to nie był konkurs na największego złomiarza ,tylko na najlepszego gracza Tak Black, Kapitan sam się zgłosił ,sam na siebie głosował gdyż mógł ,i najwidoczniej należy mu się ten tytuł spośród wszystkich uczestników plebiscytu ” ahahahhhhaahahahahahahahahahahaha Nadał temu szlacheckiemu tytułowi wartość minus 1 zgłaszając sie sam I sam na siebie głosując Tak czy siak Ogromne gratulacje xd What ever

• Hahahah I love democracy Sam sie zgłosił Sam na siebie głosowal. I wygral Z przewaga 30%głosów z poza uni Nice

• Budynki eko na księżycu

BlackLatteCoffee - - Gra

kopalnia antymateri na moonie "Ze względu na słabszą grawitacje. Naukowcy mogą prowadzic badania nad antymateria w specjalnym labolatorium na księżycu.

• Dnia 18-11-2020 następujące floty spotkały się w walce: z cyklu stało już nie stoi . . . . . . , taki żarcik nie z maniakiem te numery dawno nie było opisów z mojej strony to może coś wpiszę , tak dla urozmaicenia Wszystko zaczęło się od jednego skanu 3 tygodnie temu Raport szpiegowski z: 02-Beta [xxxxx] (Gracz: Maniak87) 26.10.2020 11:46:23 Metal: 4,82MldKryształ: 8,054MldDeuter: 1,687MldSurowce: 14,562Mld Łup: 14,562Mld | M.transp.: 1,618m | Floty: 38,304Mld Od tamtej pory postanowiłem maniak…

• Manewr Hamilla

BlackLatteCoffee - - Zadawanie pytań

przeprowadzalem próby juz jakis czas temu Sprawdzic czy przewidzieli może animacje,czy filmik -jak przy niszczeniu mona Zalozylem tez temat na forum wtedy nikomu sie nie udało A i do tej pory nie słyszałem

• Dnia 01-11-2020 22:56:42 następujące floty spotkały się w walce: Obrona TP Przegapiony dolot bywa i tak Dobranoc Agresor SPAWACZ36 [RoG] ________________________________________________ Pancernik 128.909 _________________________________________ Obrońca BlackLatteCoffee [SKY] ________________________________________________ Mały transporter 221.646 Duży transporter 135.078 Lekki myśliwiec 304.750 Ciężki myśliwiec 681.894 Krążownik 511.330 Okręt wojenny 292.559 Statek kolonizacyjny 750 Recykler …

• Dzieki za nominację @bobro zgłaszam gracza Strangelet - uzasadnienie Człowiek zagadka Samotny kojot Gra sam dla siebie ,nikt go nie interesuje ,ładnie prowadzi konto Dziki nastolatek - pogubiłem sie w nickach i kontach więc niech sie sam odezwie uzasadnienie. Mimio wszystko byl dobrym przeciwnikiem coś tam próbował robic I latać

• wtedy to i ja sie będę cieszył razem z nimi Do czasu az za karę ich wszystkich zezlomuje :p

• miliard dexu było by spoko

• Dnia 28-10-2020 10:11:15 następujące floty spotkały się w walce: Ehhh tyle zachodu o prawie puste dtki nie ładnie icemen , następnym razem proszę napełnić je dla mnie Agresor BlackLatteCoffee [SKY] ________________________________________________ Pancernik 50.000 Reaper 15.915 Duży transporter 30.000 _________________________________________ Obrońca icemen74 [RoG] ________________________________________________ Mały transporter 5.500 Duży transporter 30.000 Recykler 401 Satelita słoneczny 4.20…

• Dnia 27-10-2020 22:48:20 następujące floty spotkały się w walce: Obrona TP RoG , proszę nie kompromitujcie się bardziej :DD Dnia 27-10-2020 22:48:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Motyl [RoG] ________________________________________________ Okręt wojenny 4.436 Bombowiec 5.183 Ciężki myśliwiec 24.579 Krążownik 11.831 Mały transporter 20.151 Lekki myśliwiec 130.000 Niszczyciel 4.386 Duży transporter 30.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Blac…

• Dnia 27-10-2020 21:31:24 następujące floty spotkały się w walce: Czyścioszek Panowie z RoG ,nie kombinujcie i tak tego nie uratujecie już mam więcej niż może w tych trampkach u icemana lecieć wiec średnio wam idzie "obrona" ,"zemsta" za kolegę Agresor BlackLatteCoffee [SKY] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Robertuse [NWOR] ________________________________________________ Mały transporter 252 Duży transporter 60.2…