Search Results

Search results 1-20 of 77.

• Quote from One Soldier Army: “truck ty rozumiesz slowo pisane? Zaczynam rozumieć libre i to co z toba przechodzi... Nie pisze do dziecka tylko do ograniczonego doroslego w takim razie... Obrażam Cie bo próbujesz zabłysnąć oczywista oczywistością tzn "nie podoba sie to wypad grać w cos innego" ale forum i dział dyskusji służy wlasnie do dyskusji Napisalem- nie interesuje mnie jego kasa a ty dalej o tym ze niby boli mnie to że gość wydaje... Gdzie go oceniłem? Nie bede dalej dyskutował jeżeli nie …

• Quote from One Soldier Army: “Quote from I am back: “Ale naiwni jestescie. Jak na ekspach napuchly konta to spoko a kto nie skorzystal na tym ten frajer i do GF nikt sie nie czepia. Ale jak ktos pakuje hajs w konto to juz placz bo GF na to pozwala ” idź stąd bo śmierdzi kretynem. Na ekspach kazdy mogl to zrobic i rósł liniowo, proporcjonalnie do floty ZA DARMO, tutaj jak nie wpakujesz odpowiedniej sumki to mozesz pomarzyć- a to spora różnica. Ekspy do zysków wymagaly/ wymagają posiadania floty a…

• pudło ogame.jpg

• Hipokryto ... mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=100083.dat&univers=_172 jak możesz kogoś o anty oskarżać ? Gratulacje obrońcy zebrania złomu, na pewno na anty wydał mnie niż agresor.

• Quote from cichah2o: “@Art co się dzieje? Macie jakieś informacje odnośnie tych logoutów? ” nie przeszkadzaj im w zacieraniu rąk, gdy patrzą na zakupy kasztanów z nowego serwera tego błędu nie naprawiają, a ile już z nami jest

• Quote from Wataha: “Szybko te konta "oddam" dziwnym trafem dostają złoma I pewnie jeszcze nie oddane było Ciekawe na ilu stanęło 550 zł ?? ” watpie, zeby za 550 sprzedal jak po powrocie z banicji włożył w paczki z surka zapewne 3, 4 albo i wiecej razy tyle co piszesz. Gratualcje ładnego farmingu .

• czy tylko ja tak mam, ze strona logujaca strasznie muli i nie idzie sie zalogowac?

• Paczki surowców

memento-mori - - Zadawanie pytań

Tak, wszystko.

• Quote from umpa: “to i tak nic amerykanski top 1 w sobote mial 10kk pkt a top 2 200k Gratulacje ” obecnie ma 38mln pkt a top 2 posiada 1,6mln co nie zmienia faktu, że i kasztany w PL sie znaleźli obecne serwery są najbardziej toksycznymi pay to win serwerami. GF popsuło gre na dobrę, teraz bez portfela, nawet nie ma po co zaczynać, żeby sobie powojować na starcie.

• Serio ? Po pierwszym dniu bolek ma 600 pancy ? GF @Art brawo dla was kasztany.

• po ostatnim wprowadzeniu pakietów dziennego wydobycia, gra przekształciła się na mocne pay to win. juz nic z tej gry nie bedzie.

• Quote from Inner Demon: “odpowiedz.png ” coś się tu daty ostatniej odpowiedzi nie zgadzają. Dziwny bug ogame bądź kombinowanie ze screenem. gratulacje imponujacego %.

• .

• Itemy wydobycia

Jak mam konto na boardzie od 2007, to chyba jescze nigdy nie wprowadziłem tyle zamieszania. Wydaje mi się, że zapytanie sformułowałem poprawnie, a GO po prostu jest niedoinformowany. Pozdrawiam.

• Itemy wydobycia

Witam, z ciekawości, po ostatnich kolejnych zmianach napisałem do naszych GO zapytanie, czy istnieją jakieś limity na zakup pakietów dziennych produkcji. obojętnie czy całego, czy poszczególnych met,kris,dex. odpowiedź GO ? moje zapytanie: witam czy jest jakis limit uzywania itemow 100% dziennego wydobycia ? odpowiedź GO: proszę o doprecyzowanie Pańskiego pytania, gdyż nie ma czegoś takiego jak przedmiot dający 100% dziennego wydobycia. Są dopalacze 10-20-40% i działają one na zasadzie, że może …

• @Art bug ponoć usuwacie a co z graczami co uzyskali mega przyrosty przez ten bug ? wyłapiecie ich powoli czy skąd mamy mieć pewność - uczciwi gracze, że wśród nas nie ma na serwerze oszustów ? Na kalyke gram od poczatku - grajac uczciwie w topce - tydzien w tydzien dokupujac boostery do wydobycia, sztab etc. aż nagle w ciągu ostatnich dwóch-trzech tygodni zaczęło mnie doganiać albo przeganiać masa graczy... Jako top 2 ekonom z boosterami, malym farmingiem statystyka pokazuje ze generuje przychod…

• Ogolnie moj handel to chyba komus sie wbilem akurat w mnozenie surowcow bo surowce do mnie lecialy z konto top 1950 i top 2100 nicki Lord Hubble MirekZdobywca sami tez wystawiali smieszne oferty na 100krysztalu za 70 deuteru. - ewidentnie pod mnozenie surowcow. nie wiem jakim cudem i moj handel zlapali.

• Ja wczoraj wystawiłem 5 paczek kryształu żeby zarobić na każdej paczce 1kk krisu. 3.200.000 kryształu za 2.150.000 dexu wystawiłem - paczki sie w moment sprzedały Handel został ukończony. Sprzedano: 3.200.000 Kryształ Na planecie Księżyc otrzymano 10.675.470 Deuter. Opłata rynkowa: 561.866 Deuter Handel został ukończony. Sprzedano: 3.200.000 Kryształ Na planecie Księżyc otrzymano 12.661.602 Deuter. Opłata rynkowa: 666.400 Deuter Handel został ukończony. Sprzedano: 3.200.000 Kryształ Na planecie …

• GSy

memento-mori - - Handel Leda

z obserwacji na innych serwerach - popyt zawsze bedzie jak bedziesz robil to tak jak inni krętacze czyli skupował te GSy ze swojego glownego do swoich moonowek, gsowek i innych kont pushowych

• @Art @smoki i cały team. Czy jako operatorzy gry ogarniacie w ogole temat ? Bo to już żałosne sie wszystko zrobiło, nawet na tickety od tygodnia nie odpowiadacie. Zezwoliliście na legalne się pushowanie, obniżyliście szanse na trafienie czegokolwiek z ekspedycji a rynek zostawiliście Jak zwykle na pomyslach waszych-gf traca tylko uczciwi gracze... śmiech na sali z tym wszystkim.