Search Results

Search results 1-20 of 856.

• Quote from Agresor Zlo u22: “Cin Dejavu mówi.... zaś zgasił światło ;-D statkiem nie płynął ....towar mocny [ciach] nalimora pytona upośledzonego po prostu wysłać [ciach] ... ostro M zapomniał chyba Sz.o ” Ja nie wiem ale przez ten szyfr może ktoś tak naprawdę wzywa pomocy? A tak co do starcia to zysk naprawdę kosmiczny

• Usunęło mi się konto.

nowynick - - DiD Galatea

Jezeli wydałeś cała anty która była zakupiona to niestety nie byłeś w trybie "ochronnym".

• Wersja 7.x - dyskusja

nowynick - - Porozmawiajmy o OGame

Z jednej strony może i lepiej że dodawany jest nowy kontent żeby rozruszać trochę grę, ale jednocześnie jak dla mnie jest to trochę sygnał że wszystkie błędy które gracze zgłaszają nie są dla GF priorytetem. Ale w sumie - czy kogoś to dziwi?

• Proponuje stworzyć osobne fora dla każdego uni, a dostęp niech mają tylko Ci którzy mają konto na danym uni

• Quote from john malkowitz007: “Witam Gratulacje dla Administracji OGame PL za zorganizowanie Ankiety Zgloszono rekordowa ilosc kandydatow , az 6 ! Zgodnie z Regulaminem !!! glosami znajomych i kolesi z OGame PL wybrano " Najlepszego" Gracza Uni 68 Ja nie mam Znajomych i kolesi na Ogame PL , gralem i gram tylko na Uni68 Dzieki za zgloszenie mojej kandydatury oraz za wszystkie glosy oddane na mnie , grubo ponad polowe glosujacych nie znam , graja na innych Uniach Teraz nastapi weryfikacja glosow ,…

• Haha no nieźle. Nie kibicuje zbytnio tu nikomu, ale sytuacja dość zabawna Bawcie się dalej.

• Starcie było raptem 1,5h temu to ile Ty czasu dałeś agresorom na wstawienie? Zakładając oczywiście że jesteś obrońca. Ps. Taka strata to nie strata!

• Wersja 7.x - dyskusja

nowynick - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Avinashi: “kiedys wystarczylo nie logowac sie 1d by miec sure x2, a 2d by miec x3 lub nawet 4. Potem to zepsuli i przez jakis czas nie dublowalo wydobycia ale kolejna aktualizacja spowodowala ze znow surowce sie mnoza. Tym razem jednak jest to loteria, ale faktycznie jak wylogowuje z gry do lobby i nie koniecznie musi cos wrocic w tym czasie to mnozy surowce kazdorazowo ” Moze nie loteria, tylko kwestią czasu jest kiedy ktoś ogarnie co to powoduje żeby móc to wywoływać

• Quote from Bad.Whisky: “Quote from el bosso siklent: “Whisky po co tlumaczysz motlochowi proste sprawy , oni ni panimaju. jedyne co moga to napluc na Was i oczernic , to ta chwila kiedy moga sobie pouzywac za wszystkie krzywdy ktore im wyrzadzilas , zlomujac i zabierajac dorobek Nie warto sie wyklocac , wisialas kiedys za pusz , za multi ? - z tego co wiem nigdy. ale tlum wie i tak lepiej i tak CI to przybija . bo tak i juz! , i beda wyc i sie cieszyc. no tak juz maja , poogladaj czasem discover…

• Quote from el bosso siklent: “zero logiki to jest u znawcow forumowych waszego pokroju oraz w teamie na najwyzszych szczeblach. polecam nie zabierac sie za logike jesli nie umie sie dodawac do 10. i edit: wypowiadac to sie moze ktos kto sytuacje zna , a zwykly random z forum twojego pokroju pojecia o niej nie ma , ale posta nabic juz trzeba i moze przy okazji mozna kogos oczernic albo pocisnac AH to dopiero radosc. KWI KWI KWI . ” Ach, jest i merytoryczna wypowiedź jakiej można było się spodziew…

• Quote from el bosso siklent: “Whisky po co tlumaczysz motlochowi proste sprawy , oni ni panimaju. jedyne co moga to napluc na Was i oczernic , to ta chwila kiedy moga sobie pouzywac za wszystkie krzywdy ktore im wyrzadzilas , zlomujac i zabierajac dorobek Nie warto sie wyklocac , wisialas kiedys za pusz , za multi ? - z tego co wiem nigdy. ale tlum wie i tak lepiej i tak CI to przybija . bo tak i juz! , i beda wyc i sie cieszyc. no tak juz maja , poogladaj czasem discovery polecam. na banie byla…

• Masło maślane od 20 stron. I co strona te same argumenty oraz wnioski, które nie trafiają do uczestników dyskusji. Za dwie strony jeden z najaktywniejszych znów rzuci "ej no ale ten odkrywca to jest we wszystkim lepszy". Po czym znów te same argumenty przez 10 stron i tak w koło Macieju... Zrób ktoś jakieś podsumowanie i skończcie.

• Quote from Vegass: “Logowania czy misje wykonywane przez Pana nie były możliwe do osiągnięcia bez udziału nielegalnych skryptów. ” Jeżeli tak, to powinno wystarczyć udowodnienie że działania na koncie były możliwe do osiągnięcia przez człowieka. Z drugiej strony potrzebne są do tego konkretne zarzuty, a te chyba są bo przecież banów nie ma zaocznie, a jak jesteś niewinny to się wytlumacz.

• Obrona symboliczna, ale gest bardzo dobry Tak jak obrońca napisał niby lepszy taki FS niż żaden, ale niestety padło na zły moment i zostało to bezlitośnie wykorzystane - brawa dla agresorow.

• Super akcja, naprawdę. Fajnie, że jeszcze takie rzeczy na forum można poczytać

• Quote from Muniek: “Szczerze mówiąc byłem za Trumpem, człowiekiem z kasą, człowiekiem który MOŻE....a nie 80 letnim Prezydentem któremu zadanie pytania "jakie są Pana plany na nadchodzące lata" może wydawać się śmieszne ” Miedzy nimi jest okolo 5 lat różnicy, to tak dużo? Poza tym świetne kryteria doboru kandydata

• Zlomek zdecydowanie, za wytrwałość i ciągłe polowanie na uni zdominowanym przez... każdy widzi.

• Quote from kgb sputnik: “Dawno tu nie było 3 X dawno nie było tu Ciebie. Gratulacje Obrońcy spokojnej odbudowy. ” Jak nie było, dopiero co Pazik był Zacny farming milordzie.

• Gdy gra wejdzie za mocno... Srogie piguły Sebastianie. Parę gwiazdek spadło więc trochę życzeń masz, pozdro

• Quote from Gacha: “Przecież napisałem że jakby ktoś był złośliwy a nikt nie jest złośliwy :)) po prostu ostatnio takie coś na fali widziałem u Blaze który też mówił, że wszystko legal a dostał stałkę za bota i latanie po idlakach ” Ja bym dodał że jakby ktoś był złośliwy to by Ci powiedział że jesteś opóźniony. Ale przecież napisałem że jakby ktoś był złośliwy, a nikt nie jest :)) Co do starcia to dobrze że wpadło chociaz coś na pocieszenie, no i miło zawsze zagrać na nosach sąsiadów.