Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Wersja 7.x - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o OGame

Próbuję się dowiedzieć

• Dziś, o godzinie 13:00 do gry trafi poprawka 7.5.7-pl2, która umożliwi odbiór surowców/statków ze starszych wiadomości z rynku. Jeśli wiadomość nie zostanie odebrana w ciągu 7 dni od pojawienia się w skrzynce, towary zostaną automatycznie wyładowane na koordynatach gdzie dokonano transakcji.

• *Aktualizacja*

• Otrzymujemy sygnały od graczy, którzy nie mogą odebrać przedmiotu transakcji. Z uzyskanych informacji wynika, że dotyczy to transakcji, które oczekują ponad 24 godziny na odbiór z rynku. W takich sytuacjach prosimy o kontakt z Supportem. Postaramy się pomóc Aktualizacja: trwają obecnie prace nad przygotowaniem poprawki do gry, która w sposób systemowy powinna rozwiązać problem. Z tego powodu Support wstrzyma się z własnymi działaniami w tym zakresie.

• System Nagród na serwerze PTS

Art - - Nowości

Task Explanations - Phalanx - Phalanx has to find fleetmovement to work. Empty results will not count - Attack Inactives - Including Moondestroy. Only counts once you reach the target - Collect debris - Empty debris fields and slot16 fields are accepted. Only counts once you reach the target - Spy on someone - Only counts once you reach the target - Expedition hours - Can be done in several missions. Only counts the time completed during the active task. Only counts once the fleet is on the way …

Art - - Nowości

System Nagród Powtarzalnych Jest to rodzaj eventu bazujący na ustaleniu konkretnych zadań w grze i nagród za nie. Event jest tymczasowy, z ustaloną datą rozpoczęcia i zakończenia. Event jest dostępny w menu tak długo jak jest aktywny. - Tak długo jak trwa wydarzenie, lewe menu będzie miało dodatkowy guzik, który prowadzi do strony nagród - Strona z zadaniami ma kilka guzików pozwalających na dostęp do zadań i poziomów - Najechanie na małą ikonę znaku zapytania "?" ukaże wskazówkę z informacją ki…

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, Od dziś, 23 listopada, aktywujemy event Systemu Nagród na naszym serwerze PTS. Event rozpoczyna się o 11:00 i kończy się 30 listopada o 16:00. Składa się z 5 poziomów. Aby awansować na kolejny poziom, wymagane jest 1000 Trytu, czyli 1000 na poziom 1, 2000 na poziom 2, 3000 na poziom 3 itd. Działanie eventu zostanie opisane w kolejnych postach. Pracujemy nad tłumaczeniem, do tego czasu przekazuję Wam opis w języku angielskim.

• Notoryczne wyrzucanie do loby

Art - - Błędy w grze

Wiem, że są jakieś prace z tym problemem prowadzone. Zakładam, że możliwa naprawa tego już niedługo

• Wersja 7.5.2 (hotfix)

Art - - Nowości

Mam dla Was kolejne informacje w zakresie serwera nieaktywnych. Zostanie on na początku uruchomiony wyłącznie w trzech krajach: DE/EN/ES Skrypt będzie przenosił maks. 100 kont dziennie (o 3 rano). Jeśli proces będzie odbywał się bez problemów, skrypt zostanie aktywowany dla wszystkich Universów we wszystkich krajach.

• Na DE gracze stworzyli już FAQ, przeniesiemy go na nasze forum jeszcze dziś. Ale na szybko mogę odpisać: 1)Wszystkie. Powrót wymaga wybrania Uni docelowego. Co do koordów nie jestem pewien, zakładam, że będą zbliżone. 2) Dziś w nocy. 3) Tak, z uwgzlędnieniem zbanowanych. 4) Już dziś w nocy powinniśmy zauważyć znikające konta 5) Z tego co udało mi się przed momentem ustalić, pojawią się porzucone planety, które znikną po 7 dniach. Proces obejmuje konta urlopowane i nieaktywne >60 dni, więc wszelk…

• Wersja 7.5.2 (hotfix)

Art - - Nowości

Skrypt przenoszący konta nieaktywne na tzw. serwer Cmentarzysko czy "Przechowalnia", nie zostało wczoraj aktywowany. Dodatkowo nastąpiła zmiana ilości dni, po których konto zostanie tam przeniesione. Obecnie będzie to 60 dni.

• Quote from Fachu: “Tylko pytanie mam czy rynek będzie ? ” Amba fatima...

• Universum Tucana (06.11.2020)

Art - - Nowe Uniwersa

Szanowni Gracze, Mam przyjemność ogłosić, że dokonaliśmy zmiany konfiguracji nadchodzącego Universum Tucana. Zgodnie z zebranymi opiniami, dokonaliśmy modyfikacji prędkości flot. Nowe Universum będzie posiadało prędkość flot: x5 Wasz Zespół OGame

• Quote from Apofis: “wpisałem tracert ogame.pl ” strona główna może byćna innym serwerze docelowym, ale widzę, że korzystasz z Telia i pakiety docierają bez problemów.

• Polecam zatem ten program: sourceforge.net/projects/winmtr/files/latest/download

• Ping nie jest dobrym narzędziem, bo nie pokaże w którym miejscu pakiety mają lag. dla Windows: wciskamy klawisz WINDOWS+R, wpisujemy cmd klikamy enter w czarnym okienku wpisujemy tracert s68-pl.ogame.gameforge.com (lub właściwy adres swojego Universum) i obserwujemy trasę pakietów. Tak wygląda fragment trasy (początekowe kroki to Wasze adresy IP (wew. zewn.), który lepiej zamazać 8D2yFrlOrf5yQAAAAASUVORK5CYII=

• Osobiście słyszałem o problemach u operatorów zagranicznych. Np. Włosi się uskarżali. Samemu we własnym zakresie można sprawdzić trasę pakietów do serwera poleceniem tracert <nazwa_hosta>, przykładowo: tracert s68-pl.ogame.gameforge.com Warto sprawdzić czy gdzieś po drodze nie ma opóźnień czy zagubionych pakietów.

• Specjalne planety w galaktyce 29-31.10.2020

Art - - Eventy

Z przyczyn technicznych event został wyłączony. Powróci, jak tylko zostanie naprawiony.

• Błąd handlarza złomu

Art - - Błędy w grze

To może inaczej, wczytaj stronę. Naciśnij F12, przełącz zakładkę na "Konsola", kliknij ikonę u handlarza, aby wszystkie statki przyjął i zobacz czy w konsoli pojawi się jakikolwiek błąd na czerwono.

• Kolejny etap twardej fuzji to JP oraz częściowo ORG/TR, plus zmiany w konfiguracjach w innych krajach z powodu fuzji.