Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Rekordy ekspedycyjne

buleon - - DiD Bellatrix

Merchant Deuterium [ISS] odkrywca Krążownik: 858 unknown.png

• Rekordy ekspedycyjne

buleon - - DiD Bellatrix

Cichy89 [ISS] odkrywca Pancernik: 411 unknown.png

• Quote from Starrk: “Od dzisiaj nikt już nie da 3:2:1. Pora rozgrzewać statki "dyplomatyczne" dla mniej skłonnych do "normalnych" przeliczników ” Od dziś? Na Xanthus przeliczniki spadły w dniu nerfa odkrywców. Quote from I am back: “Sedno w tym, ze ja juz od dawna mam cale konto na 15 pozycjach. ” I w sumie też nie przenosiłbym. To się co kilka lat zmienia. Kiedyś 15 dawała niewielki boost w deuterze, później znacznie większy, przez co robiono 3 -> 15. Później zmieniono relokację, były 8 -> 15, t…

• Cóż, może nie najlepszy, za to pewnie najbardziej medialny, co przekłada się na zwycięstwo w tego typu plebiscycie. Sam uważam, że wybranie najsłabszego punktowo gracza na liście jest lekkim nieporozumieniem, natomiast... to tylko zabawa w sumie Dziękuję wszystkim, którzy z jakiegokolwiek powodu oddali na mnie głosy, jak również tym, którzy oddali głosy na przeciwników za wzięcie udziału w zabawie

• Wersja 7.x - dyskusja

buleon - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from Apofis: “Ale w rynku większy zysk niż u handlarza no ale jest jakaś opcja. ” To jest tylko kwestia surowców. Niezbyt istotna moim zdaniem.

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Nonick: “Twojej argumentacji można użyć do prakytcznie dowolnego aspektu gry i na tej zasadzie wyłączyć wszystko. To, że ktoś kombinuje nie powinno być powodem do takich działań, zwłaszcza że rynek dodawał dynamiki do gry, która dynamiką przypominała raczej ubierankę we flashu niż nowoczesne mmorpg. Teraz wracamy do starych czasów. ” Eee... ja generalnie jestem przeciwny wyłączeniu rynku, poczytaj kilka postów wyżej. Po prostu argument użyty przez Maniaka87 był moim zdaniem nietrafion…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Maniak87: “Teraz gra odkrywcą nie ma totalnie sensu.... Piszę o prędkości x1. Odcięcie od rynku gdzie odkrywcy sprzedawali flote totalnie upośledza klasę odkrywcy. Pewnie legendarny odkrywca @Muniek napisze że odkrywca jest super.... Ale na x1 główne zyski odkrywca ma jednak z expedycji a dodakiem są farmy. ” Flotę zawsze możesz rozbić/sprzedać u handlarza złomu. Ale jest jeszcze jedna kwestia. Sprzedaż floty dawała spore możliwości ufs-om. Robisz ST na szybkim uni, idziesz na urlop z…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from I am back: “Moim zdaniem, przez rynek ludzie nie zmieniaja klas bo moga sobie statki z dowolnej klasy kupic. Sam tym sposobem kupilem kilkadziesiat tys pionierow. Nie bedzie rynku, bedziesz chcial polatam na zbieraczu pionierami lub rozpruwaczami to bedziesz zmuszony wydac anty. Nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kase. ” Hmm... jest taka możliwość, przy czym GF chyba nie liczy, że KAŻDY gracz będzie wydawał po 500k antymaterii na zmianę klasy. Generalnie gry oparte na mikropła…

• Wersja 7.x - dyskusja

Wyłączenie Rynku 25.11.2020 o godzinie 11:00 @Art Czy zna ktoś przyczynę takiej, a nie innej decyzji? Czy rynek kiedykolwiek powróci, np. w zmienionej wersji? Wiadomo, że rynek dawał sporo możliwości wzmocnienia kont silniejszych, jednak dawał też graczom nowe możliwości taktyczne - ekonomi sprzedawali deuter i nie byli przywiązani do gry, tylko mogli odebrać zapłatę wtedy, kiedy chcieli. Gracze produkowali statki, np. generałowie rozpruwacze dla odkrywców i na tym zarabiali. Przykłady można mno…

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from nowynick: “Z jednej strony może i lepiej że dodawany jest nowy kontent żeby rozruszać trochę grę, ale jednocześnie jak dla mnie jest to trochę sygnał że wszystkie błędy które gracze zgłaszają nie są dla GF priorytetem. Ale w sumie - czy kogoś to dziwi? ” Te zadania dniowe to jest pomysł już stary. Zauważ, że nawet w tym filmiku z saperem się pojawiły.

• A tak z ciekawości - liczył ktoś opłacalność 8 zamiast 15? Czy ten bonus metalu nie przekracza wartością bonusu z deuteru? Względnie jaki ma to wpływ na amortyzację?

• Wersja 7.x - dyskusja

Quote from Ruda: “Dzisiaj na serwerach testowych zostanie uruchomiony nowy system eventowy. Informacja z og.en > board.en.ogame.gameforge.com/i…ward-system-event-in-pts/ W poście znajduje się też opis jak ten system działa ” Zawsze coś nowego

• Rekordy Uniwersum Xanthus

buleon - - DiD Xanthus

Quote from Adanio: “Rojber Sonda szpiegowska: 4.097.316 ” Władca much ma więcej, przynajmniej tak mi się wydaje.

• Nareszcie się ukazało Gratki thomaseq, mówiąc szczerze odpuściłem go w momencie, w którym napisał, że idzie na urlop. Chyba go wbił nieco za późno. Cieszy, że zająłeś się flotką w sposób odpowiedni Przetopu na recyklery. Teraz jest dość, ale po fuzji na pewno będzie mało

• Puszowanko a bierność teamu

buleon - - Zadawanie pytań

unknown.png Tydzień, tydzień, tydzień, dwa tygodnie i trzy dni, a to tylko ostatnie dwa i pół roku. Nawet nie chcę wnikać za co, bo forum nie jest miejscem do polowania na czarownice i nawet ten mój post może zostać zdjęty z forum. Wolałbym mimo wszystko merytoryczną dyskusję zamiast wyliczanki, kto-za co-ile razy.

Quote from Dobrygracz: “Zastanowiłeś się w ogóle nad tym co napisałeś ? Albo przeczytałeś dokładnie cały temat, mam wrażenie że nie. Jak mam polecieć w zielone konto ? ile razy musiałby lecieć kolega ??? a moze powinienem założyć nowe, siąść planetą w układzie, wysłać surke, przez rynek kupić DT/MT i latać w jedna i druga strone? Rozwiązanie było tylko i wyłącznie jedno, poczekać aż to ktoś wyfarmi, zgłosić i delektować się G u delikwenta. A to że w team są "..." to już nie moja wina. Zresztą ni…

Taki głos sceptyczny wyrażę. Sam miałem dwie podobne sytuacje. Porzucona planeta ponad 200 kk surki na Xanthusie i jakieś 500 kk surki na słabym koncie na Merkurze, dawno dawno temu. Na Merkurze chociaż konto miałem gdzieś tak w top 100, to nawet nie miałem jak tego sfarmić wszystkiego i musiałem poprosić znajomego o pomoc. Na Xanthusie już coś mnie tknęło, bo na mmorpgstat.eu nie mogłem znaleźć właściciela planety i po sfarmieniu wysłałem ticket. Obie sfarmiłem, nawet surowców nie musiałem odsy…

• Dobrym BFS-em ISS nie pogardzi Dawno nie miałem takiego spontana, że skan-lot-bum. Same loty na bunkry, ewentualnie strategicznie zaplanowane akcje. A tutaj proszę, zeskanowałem obrońcę, poleciałem i veni-vidi-vici. Smaczkiem w starciu było to, że to od ostatniego mojego ST na Roninie był trzeci lot. Za każdym razem cisza, czyli godzina nieobecności i login w czasie półgodzinnego lotu + PW o treści: "Serio?" W końcu mogłem odpisać Zanim to zrobiłem, skróciłem sobie lot telepkiem (różnica może 6 …

• Quote from Kossa88: “Cała ta wasza całonocna akcja praktycznie nie przyniosła wam żadnego zysku. Brawa dla Zemsty za podebranie połowy złomu, przez co straty nie są aż takie wielkie Widzę Buli się rozkręciłeś na belce po tym jak największe floty poszły w piach albo siedzą na wiecznych banach. Ponad dwa lata gram tutaj ale jakoś wcześniej nawet nie słyszałem o tobie Jeszcze zostało wam kilka mniejszych flot do ściągnięcia i zostanie was 20 na tym zdechłym uni czekając na fuzje która nigdy nie nad…

• O jakim państwie mowa?

buleon - - Nauka

Portugalia. W treści kolejno Kostaryka, Czechosłowacja i Brazylia. Strasznie ułatwiłeś z tą połową kontynentu, ale doceniam złożoność.