Search Results

Search results 1-20 of 365.

• Wersja 7.x - dyskusja

Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

Szkoda, rynek był dobrą alternatywą dla ludzi co nie lubią klikać niepotrzebnie tpka przy moonkillu, i pomagał też w obronie własnych kulek. Oprócz błędu wynikającego z braku zwrotu tolerancji (który chyba zgłaszałem w kwietniu) nie widziałem już żadnych rażących błędów na poziomie samej mechaniki rynku, więc też nie rozumiem decyzji Czas dać sobie spokój

• Quote from 19dawid45: “Reszta pozostaje milczeniem ” Ty też już byś mógł w końcu zamilknąć Co do konkursu widzę nic się nie zmieniło Quote from Ecc0: “Z tego co pamiętam przy ostatnich wyborach najlepszych graczy dużo było przypadków głosów spoza uni. Jak dla mnie ten konkurs w takiej formie jest totalnie bez sensu. I nie widzę tutaj złotego środka - jak ktoś głosuje i nie gra na uni to czemu on ma decydować o najlepszym graczu? Z drugiej strony niedopuszczenie głosów spoza uni skutkowałoby tym …

• Muszę przyznać że przyjemniej się te Wasze bfsy ogląda z urlopu Gratki starcia, jeszcze trochę i by czyścioch wyszedł Pozdrawiam lul nowe emoty

• webber vs. Leia [SITH] ~ 356512.09%

Ecc0 - - Starcia Leda

Boop i nie ma, graty Webber Jak już Leia padła z kolona i bfsa to teraz już nic jej nie ruszy

• Quote from ..Raven..: “ale tak tak My zli Wy dobrzy bo slabsi ” Też już się tak @..Raven.. nie rozpędzaj bo Tatko nic takiego nie napisał I rozumiem że Leia czy Lop mogą się pytać kiedy z urlopu wrócę, ale od Ciebie od dobrych 2 miesięcy nie zauważyłem nawet najmniejszego działania (a jest to tylko okres od kiedy wbiliście układ obok mnie). Nawet Lord, którego ostatnio wyzywaliście od "dziadka", wyleciał chyba 2 razy w moje produkcje To że się lepiej pilnujemy nic nie zmienia w momencie gdy nie …

• Nie zrozumiałeś Raven, ale w sumie jak jeszcze raz siebie przeczytałem to już wiem gdzie popełniłem błąd Nie miałem na myśli poprzednich sukcesów Webbera, ale gre na tym uni - mimo też długiego urlopu utrzymał się na top1. A całokształt twórczości powiedziałem odnośnie Waszych wszystkich zarzutów o jego stylu gry na Ledzie. To że Ty przewidujesz i widzisz wszystko też już wiemy. Był też okres co fsa na potrzebę robiłem bo nie wiedziałem kiedy uruchomisz kubek z fusami Quote from 19dawid45: “Nie …

• Z tego co pamiętam przy ostatnich wyborach najlepszych graczy dużo było przypadków głosów spoza uni. Jak dla mnie ten konkurs w takiej formie jest totalnie bez sensu. I nie widzę tutaj złotego środka - jak ktoś głosuje i nie gra na uni to czemu on ma decydować o najlepszym graczu? Z drugiej strony niedopuszczenie głosów spoza uni skutkowałoby tym że w ankiecie weźmie udział pewnie ze 40 osób. Nie wiem czy jest się czym chwalić że się zostało wybranym najlepszym graczem na podstawie 20 głosów bo …

• No i wróżbita Maciej nie przewidział kontry na powracające GSy Gratki Tatko, takie pstryczki w nos mnie zawsze cieszyły

• Czas na aktualizację rankingu Dawida o puszówkach Sithów 1. @19dawid45 2. @19dawid45 3. @19dawid45 4. @19dawid45 5. @19dawid45 Gratulacje, zdeklasowałeś konkurencję I gratki dla Uszata za czujność, chociaż takie okno było że ja to bym zdążył się wyspać

• Pozdrowienia dla sojuszu, znajomych i Mareczka Chociaż gsy się zwróciły Dnia 14-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ecc0 [LSZ] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 24.000 Reaper 11.175 Pancernik 62.535 _________________________________________ Agresor Prince [LSZ] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 6 _________________________________________ Obrońca mareczekz20 [SITH] ____________________…

• Kurde Buli nie sądziłem że jeszcze kiedyś Cię w takim wydaniu zobaczę %%% ładny, zysk przyjemny, będzie co wrzucić do stoczni

• Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych Dnia 11-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ecc0 [LSZ] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 1 Pancernik 62.729 Krążownik 500.000 Lekki myśliwiec 8.924.849 _________________________________________ Obrońca Misioslaw [RENTA] ________________________________________________ Mały transporter 80 Duży transporter 2.020 Lekki myśliwiec 177.791 Ciężki myśliwiec 4 Okręt wojenny 2 Recykler 561 Sonda szpiegowska …

• Heheh oby to było potencjalne 20k recka więcej dla nas w zbiórce z kolejnego dużego starcia

• Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych Dnia 11-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ecc0 [LSZ] ________________________________________________ Pancernik 63.023 _________________________________________ Obrońca Revolution2015 ________________________________________________ Mały transporter 1.751 Duży transporter 11.489 Lekki myśliwiec 60 Ciężki myśliwiec 1.602 Krążownik 246 Okręt wojenny 7.391 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 2.155 Sonda szpiegowska 2.438 Bombowiec 538 …

• Quote from pvo: “starcie na top pusherku ” Jak dla mnie starcie na top pusherku było dzień wcześniej Gratki dla Lei, szo dla Fido, pewnie mu się slotu z ekspedycji nie chciało odebrać

• LOSOWE POJAWIANIE SIĘ PIRATÓW I OBCYCH

Ecc0 - - Gra

Quote from cokolwiek: “Serio twoim pomysłem jest danie 100% szansy na pirata ” Co w tym złego? Wywabiłoby to odkrywców z ich układów. Dobrze zaprojektowana mechanika może sprawiłaby że byłaby opcja falangowania takiej pozycji więc i generałowie by mieli pole do popisu. Ponadto taką pozycje by widział każdy odkrywca więc przepalenie nie byłoby równoznaczne z tym że będziesz tam pierwszy. No i tak na prawdę to nie muszą być piraci, równie dobrze może to być coś w rodzaju głębokiej przestrzeni z lo…

• LOSOWE POJAWIANIE SIĘ PIRATÓW I OBCYCH

Ecc0 - - Gra

Pomysł fajny, rozszerzyłbym to może o taki rodzaj planetoid czy jak to nazwać, które do złożenia potrzebowały by więcej niż 1 osoby, i wtedy locik w acsie Niestety obawiam się że problemem tutaj nie będą gracze a GF - wątpię żeby taka ingerencja w kod była w ich zasięgu A szkoda - kolejny fajny pomysł od społeczności się odbije od ściany.

• No i witam Osobiście nie uważałem że tak duże starcie będzie mi kiedyś dane wrzucać, ale fajnie że się udało. Słowem wstępu - na Lopa już bardzo długo była zajawka z naszej strony. Pomysłów było niewiele, głównie z powodu wielkości floty jaką dysponował. No i tak sobie ekspedycje wysyłaliśmy dopóki do planów nie dołączył @---Webber--- jako tajna niebieska broń. Z ułożonych scenariuszy pewnie wielu by się uśmiało, ale zostawię je dla siebie Niestety ciężko w tym starciu doszukiwać się jakiś finez…

• No szkoda sojusznika, ale Uszat - weź nie rób pod górkę i wrócić do tego bandyty co bym 2 slotów nie musiał wysyłać

• Wersja 7.x - dyskusja

Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

Coś poszło nie tak czy GF idzie po swoje? unknown.png